Перейти до вмісту
Зображення Потужна домашня аудіосистема з технологією BLUETOOTH®
Зображення Потужна домашня аудіосистема з технологією BLUETOOTH®

Ідеальний компаньйон для вечірок

Слухайте улюблені треки зі звуковим тиском 1850 Вт та почуйте кожну басову ноту завдяки новому ріжковому динаміку для створення тиску. Домашня аудіосистема SHAKE-X1D завжди готова до вечірки. Заповніть танцювальний майданчик світлом від ілюмінації динаміків та розпочніть власний концерт завдяки функції караоке та двом мікрофонним входам.

Звуковий тиск на рівні 1850 Вт

Почуйте улюблену музику у всій потужності та чіткості завдяки звуковому тиску 1850 Вт (1200 Вт RMS, 108 дБ SPL).

20-см (7,9-дюймовий) конус НЧ-динаміка

Завдяки 20-сантиметровому (7,9-дюймовий) конусу НЧ-динаміка Ви відчуєте всі соковиті басові біти улюбленої музики.

Чим вище тиск, тим вище потужність

Виразніше звучання з ріжковим динаміком для створення звукового тиску

Камера внутрішнього ріжка і збільшений вихідний порт підвищують акустичний тиск для забезпечення звукового тиску на рівні 1850 Вт, створюючи потужні баси, які можна відчути по-справжньому.

Вертикальна конструкція для бездротової домашньої Hi-Fi системи з Bluetooth®
Двосмугова система Hi-Fi динаміків для дому

ВИСОКІ

БАС

Почуйте кожну високу й низьку ноту

Звук повного діапазону завдяки двосмуговій системі динаміків

Двосмугова система динаміків має 2-см (0,8-дюймовий) ВЧ-динамік для відтворення чистого вокалу і високих нот, а 20-см (7,9-дюймовий) сабвуфер дарує нове звучання середнім і низьким частотам.

Розумний і потужний

Розумний і потужний

Енергоефективний ріжковий динамік створює високий акустичний тиск за меншої вихідної потужності, що позитивно впливає як на звучання, так і на навколишнє середовище.

Чуйте більше в кожній доріжці

Цифровий механізм удосконалення звуку (DSEE)

Технологія DSEE покращує якість відтворення аудіофайлів у стиснених цифрових форматах (MP3, ACC, ATRAC і WMA). Вона відновлює нюанси звуків високих і низьких частот, що втрачаються під час стиснення, створюючи звук, якість якого наближається до якості компакт-дисків.

Домашня Hi-Fi система із DSEE

Виразність і звучання

Яскравий вигляд системи SHAKE-X1D робить її добре помітною в центрі вечірки. Різки кути, органи керування з полірованого алюмінію і кнопки з підсвічуванням додають виразності цій потужній системі, оскільки для яскравих вечірок потрібен яскравий дизайн.

Відчуйте музику, побачте кольори

Оживіть танцпол автентичною клубною атмосферою завдяки яскравому різнокольоровому дисплею зі світлодіодним підсвічуванням, що синхронізується з ритмом музики. Обирайте серед низки кольорів і схем, щоб знайти поєднання, яке ідеально відповідає настрою вечірки.

Під'єднуйтесь

Програвайте свої улюблені пісні та списки відтворення з обраних моделей смартфонів за допомогою SHAKE-X1D. Просто скористайтесь під'єднанням одним дотиком NFC для встановлення з'єднання Bluetooth® і миттєво розпочинайте трансляцію.

Домашня бездротова система Hi-Fi із NFC та Bluetooth®
Програма Fiestable для вашої домашньої системи Hi-Fi

Керуйте вечіркою

Завантажте програму Fiestable для керування підсвічуванням динаміків, додаванням DJ-ефектів, насолоджуйтесь відтворенням голосу або просто пропускайте наступну пісню і ставте в чергу наступну пісню за допомогою лише свого смартфона.

Зробіть вечірку яскравою

Нехай танцювальний майданчик підстрибує завдяки функціям для вечірок. Втілюйте свій творчій потенціал із широким асортиментом DJ-ефектів, від спрямовування звуку на різні динаміки та ізоляції вокалу до додавання ефектів Flanger (сповільнення і прискорення) та WAH (квакушка), а також ефектів дискретизації та скретчингу. А завдяки режиму Party Chain можна за допомогою аудіокабелів підключити кілька систем для ще потужнішого звучання.

Домашня Hi-Fi система з DVD-програвачем і функціями караоке

Звільніть свій внутрішній потенціал

Програвайте DVD-диски з караоке та підспівуйте, читаючи текст із екрана. Наявні два виходи для мікрофонів і низка функцій – режим Karaoke-PON знижує гучність вокалу з компакт-диска, завдяки чому Ви можете підспівувати.

Вивільніть колекцію своїх фільмів

Вбудований DVD-програвач дозволяє дивитися всі улюблені фільми без зайвого клопоту. Підключіть систему до телевізора та оптимізуйте звук завдяки трьом налаштуванням удосконалення.

НАДНИЗЬКІ ЧАСТОТИ

НАДНИЗЬКІ ЧАСТОТИ

Просто увімкніть функцію MEGA BASS і басові ритми з улюбленими динамічними сценами сягнуть нового рівня.

Режим "Футбол наживо"

Опиніться у центрі подій

Режим "Футбол наживо" дозволяє підвищити природні звуки навколишнього середовища під час перегляду спортивних подій. Можна навіть вимкнути коментар і відчувати себе наче в центрі натовпу.

ClearAudio+

Гучно та чисто

Оцініть бездоганну чіткість звучання музики з ClearAudio+. Це є колекцією аудіотехнологій Sony, що оптимізують відтворення всієї музики.

Програма SongPal для простого керування домашньою системою Hi-Fi

Пульт дистанційного керування стає розумнішим із SongPal

Світ музики у ваших руках

Програма SongPal дозволяє легко та інтуїтивно керувати процесом прослуховування. Просто встановіть її на мобільний телефон і керуйте відтворенням музики, параметрами пристроїв та іншими можливостями – і все це за допомогою однієї програми.

Під'єднання, відтворення, передача

Два USB-порти та захищений від пилу CD-привід

З легкістю копіюйте пісні з компакт-дисків на USB-носії або з одного USB-носія на інший без використання ПК. Програвайте улюблені MP3-доріжки, заново відкривайте для себе старі компакт-диски і створюйте списки відтворення для вечірки.

Домашня аудіосистема з двома портами USB і CD-приводом
Домашня аудіосистема із двома аудіовходами

Два аудіовходи

Під'єднуйте SHAKE-X1D до свого телевізора, ігрової консолі або другої аудіосистеми, що дозволить розширити можливості для розваг.

Домашня аудіосистема із радіо FM/AM

Радіо FM/AM

Налаштовуйте свої улюблені шоу або живі сети діджеїв завдяки радіо FM/AM.

Технічні характеристики та функції
Ви готові до вечірки з домашньою аудіосистемою SHAKE-X1D. Слухайте улюблені треки та почуйте кожну басову ноту завдяки новому ріжковому динаміку для створення звукового тиску. Заповніть танцювальний майданчик світлом від ілюмінації динаміків та розпочніть власний концерт завдяки функції караоке та двом мікрофонним входам.
  • Новий ріжковий динамік для створення тиску дарує потужний бас

  • Функція вдосконалення звуку DSEE дозволяє відновити якість стиснених файлів

  • Чудове звучання музики за один крок завдяки ClearAudio+

  • Легке підключення через Bluetooth® завдяки технології з'єднання одним дотиком NFC

  • Світлодіодне підсвічування та DJ-ефекти створюють атмосферу вечірки

Вих. потужн.: передн. (RMS 10%THD)
1850 Вт
Вихідна потужність
1200 Вт
Вхідні роз'єми
USB-порт (2), Аналоговий аудіовхід (2), Вхід для мікрофону (2(6φ))
Розмір головного блока (Ш x В x Г)
455 × 165 × 330 мм
Розмір переднього динаміка (Ш x В x Г)
315 x 490 x 355 мм

Що в комплекті

Кабель змінного струму, Антена, Батарея (AAA/марганцева), Пульт дистанційного керування (RMT--AM120U), Інструкції з експлуатації

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля

Відгуки

Думка користувачів