MHC-V73D

Найкращі танцювальні вечірки

Відчувайте ритм улюблених композицій у кожному куточку вечірки завдяки об’ємному звуку та спостерігайте, як оживає танцмайданчик із підсвічуванням і спалахами колонки.

HDMI®
Можливість під'єднання
MHC-V73D: міцність
Довговічність
Першокласний звук для вечірки

Завдяки потужним високочастотним динамікам і нахиленим динамікам середніх частот ваші вечірки сповняться потужним насиченим звуком, який не залишить байдужим жодного гостя.

Live Sound
Звук, наближений до живого виконання

Технологія цифрової обробки звуку забезпечує реалістичне звучання й атмосферу живого виступу. 

DSEE
Відновлення деталей цифрових музичних записів

Цифровий механізм удосконалення звуку (DSEE) відновлює фрагменти даних, утрачені внаслідок стиснення музичних файлів, і забезпечує високу якість звучання, наближену до оригінальної у форматі CD. 

Створіть незабутню атмосферу 

Влаштовуйте запальні вечірки з підсвічуванням і спалахами колонки. Глибоко-сині, небесно-блакитні й зелені хвилі та різнобарвна смуга створять незабутню атмосферу нічного клубу або музичного фестивалю.

Підсвічування для вечірок

Подивіться відео з оглядом функції всенаправленого підсвічування для вечірок.

Розкрийте свої таланти

Підспівуйте улюбленим пісням у два мікрофони разом із друзями. Влаштуйте рок-н-рольний виступ, під’єднавши гітару до одного з входів і використовуючи аудіосистему як підсилювач для гітари. Виберіть один із трьох режимів: Clean для звичайного звуку, Overdrive для підсиленого гітарного звучання або Bass для бас-гітари. А коли ви закінчите, мікрофони можна безпечно зберігати у двох тримачах.

MHC-V73D_Gesture
Керування за допомогою вертикальних і горизонтальних жестів

Переходьте до наступної композиції, додавайте ефекти, як-от Flanger і WAH, вмикайте мікрофон для караоке, регулюйте частоту звуку для мікрофона й музики та збільшуйте гучність вертикальним або горизонтальним помахом руки. Керуйте MHC-V73D за допомогою жестів, не відволікаючись від вечірки.

Приєднуйтеся до ритму музики з режимом ТАЙКО

Додайте до композиції власну партію на барабані ТАЙКО та змагайтеся з друзями в ігровому режимі ТАЙКО. 

Організовуйте вечірки з Fiestable

Зручний і легкий у використанні додаток Fiestable надає вам майже повний контроль над MHC-V13. Щоб користуватися Fiestable, спочатку потрібно завантажити Sony | Music Center. Ви керуватимете музикою, підсвічуванням тощо за допомогою смартфона або голосу.

Xperia5_Fiestable_PartyPlaylist
 Нехай друзі створюють плейлісти з Fiestable

Завдяки додатку Fiestable гості можуть додавати улюблену музику зі своїх смартфонів до вашого плейліста через мережу Wi-Fi®, не зупиняючи вечірку.

Xperia5_Fiestable_KaraokeRanking
Відкрийте в собі суперзірку з рейтингом у караоке Fiestable 

Змагайтеся за звання Короля чи Королеви караоке за допомогою рейтингу в караоке. Найкращі десять учасників зможуть записати свої імена й назви пісень у
таблиці лідерів.

Піктограма "Король вечірок"
Станьте Королем вечірок

Діліться своїми вечірками в соціальних мережах одним дотиком у програмі Fiestable. Додайте гучності й танцюйте досхочу, завойовуючи офіційний статус короля вечірок.

Керуйте всім, не покидаючи танцмайданчика

Додаток Sony | Music Center дає змогу змінювати налаштування музики та звуку безпосередньо зі смартфона. А з Fiestable можна керувати кольорами підсвічування й користуватися режимами DJ і КАРАОКЕ – усе це одним помахом руки завдяки інтуїтивній функції відстеження руху. 

Музичний центр
Google Play
Програма Sony | Music Center для Android
App Store
Програма Sony | Music Center для iOS
Програма Fiestable для ОС Android
Програма Fiestable для ОС iOS
Ще захопливіший перегляд фільмів і телепередач 

Підключіть MHC-V73D до телевізора й отримуйте нові враження від перегляду улюблених фільмів і телепередач, зокрема спортивних. 

HDMI®
Вихід HDMI™ для простого налаштування

Через вихід HDMI™ (ARC) система легко підключається до телевізора. Переглядайте DVD й телепередачі на звичайному екрані з потужним звуком із динаміків MHC-V73D.

DVD-відеокамера
Перегляд фільмів за допомогою вбудованого DVD-програвача

Отримуйте незабутні враження від перегляду фільмів із сім’єю та друзями, перетворивши кімнату на домашній кінотеатр. Насолоджуйтеся виразністю кожної сцени завдяки великій гучності та потужному звуковому тиску, що перенесуть вас у центр подій.

Розповсюджуйте атмосферу вечірки з бездротовим з’єднанням

Завдяки функції Wireless Party Chain ви можете підключити MHC-V73D до будь-якої з 50 сумісних потужних аудіосистем через Bluetooth®, і насолоджуватися глибоким звучанням і синхронізованим підсвічуванням. 

Під’єднання NFC Bluetooth®
З’єднання одним дотиком NFC™ для миттєвого підключення

Дротові з’єднання та складні налаштування більше не потрібні завдяки технологіям NFC™ і Bluetooth®, . Просто торкніться MHC-V73D пристроєм із підтримкою технології NFC™, щоб установити швидке й надійне з’єднання, і транслюйте свою музичну колекцію. Немає NFC™? Жодних проблем.
Підключіться через Bluetooth®. 

Бездротова вечірка
Синхронізуйте звук із Wireless Party Chain

Об’єднайте до 50 сумісних потужних аудіосистем через Bluetooth®, для найкращого відтворення аудіо та спостерігайте, як підсвічування синхронізується з колонками. 

Кілька пристроїв
Підключення кількох пристроїв

MHC-V73D можна об’єднати в пару одночасно з трьома смартфонами за допомогою технології Bluetooth®, . Керуйте відтворенням разом із друзями та програвайте композиції зі своїх музичних бібліотек. 

Призначений для вечірок 

Зручна й міцна конструкція MHC-V73D
витримає будь-яку вечірку. 

MHC-V73D_Built for partying
Створено для запальних вечірок

Корпус із твердого пластику й кутові протектори забезпечують міцність і зручність транспортування MHC-V73D.

Захищена від бризок
панель керування 

Верхня панель аудіосистеми MHC-V73D захищена бризок. Навіть якщо ви щось пролили на неї, її можна легко витерти, заблокувавши всі функції системи на 30 секунд за допомогою спеціальної кнопки.

MHC-V73D_Splasproof
MHC-V73D_Tilt and roll
Нахиляйте та котіть для легкого транспортування 

Аудіосистему MHC-V73D легко транспортувати – просто візьміться за ручку для перенесення й нахиліть її назад, а потім перевезіть на міцних коліщатках.

Технічні характеристики та функції

Влаштовуйте масштабні вечірки з об’ємним звуком. Створюйте атмосферу свята за допомогою пульсуючого підсвічування і спалахів динаміка. Додайте розваг з рейтингом у караоке в додатку Fiestable та плейлістами для вечірок. А завдяки захисним пластинам і коліщаткам транспортувати аудіосистему дуже легко.
  • Усенаправлений звук для вечірок

  • Усенаправлене підсвічування для вечірок і спалахи динаміка

  • Плейліст для вечірки та рейтинг у караоке в додатку Fiestable

  • Вбудований DVD-програвач із виходом HDMI™

  • Розважайтеся та легко керуйте системою за допомогою жестів

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля

Відгуки

Думка користувачів