MHC-V72D

Для великих компаній

Ритм ваших улюблених композицій відчувається навіть на великій відстані завдяки звуку на 360 градусів і функції підсилення басів. Динамічне підсвічування для вечірок пульсує в такт музиці.

Звук на 360 градусів, що заповнює весь простір вечірок

Наповніть якісним звуком вечірки з нагоди особливих подій і спонтанних святкувань. Зі звуком на 360 градусів і функцією підсилення низьких частот JET BASS BOOSTER потужний ритм відчуватиметься навіть у найвіддаленіших куточках вечірки.

Логотип режиму LIVE SOUND
Звук, наближений до живого виконання

Технологія цифрової обробки сигналу забезпечує реалістичне звучання й атмосферу великого концерту або музичного фестивалю.

Логотип DSEE
Відновлення деталей цифрових музичних записів

Цифровий механізм удосконалення звуку (DSEE) відновлює фрагменти даних, утрачені внаслідок стиснення музичних файлів, і повертає високу якість звучання, наближену до оригінальної у форматі CD.

Підсвічування всього простору вечірки

Створюйте атмосферу нічного клубу або музичного фестивалю навіть у найбільшому просторі завдяки кольоровому підсвічуванню на 360 градусів (RGB) і спалахам динаміка. 

Підсвічування на 360 градусів для вечірок 

Перегляньте відео з оглядом функції підсвічування для вечірок на 360 градусів.

Розкрийте свої таланти

Пориньте у вир розваг – підспівуйте улюбленим пісням у два мікрофони разом із друзями. Або влаштуйте рок-н-рольний виступ, під’єднавши гітару до одного з входів і використовуючи аудіосистему як підсилювач для гітари. Виберіть один із трьох режимів: Clean (для чистого звуку), Overdrive (для ефекту деформації гітарного звучання) або Bass (для бас-гітари).

Керування аудіосистемою MHC-V72D за допомогою жестів
Станьте діджеєм за допомогою функції керування жестами

Переходьте до наступної композиції, додавайте ефекти, як-от Flanger і WAH, вмикайте мікрофон для караоке, регулюйте частоту звуку для мікрофона й музики та збільшуйте гучність вертикальним або горизонтальним помахом руки. За допомогою керування жестами можна легко й швидко використовувати функції MHC-V72D, не відволікаючись від вечірки.

Приєднуйтеся до ритму музики з режимом "Тайко"

Додайте до композиції власну партію на барабані "Тайко" та змагайтеся з друзями в ігровому режимі "Тайко".

Гостя вечірки, що користується голосовим керуванням у програмі Fiestable на смартфоні
Голосове керування за допомогою програми Fiestable

Вибирайте композиції, вмикайте підсвічування та кольорові спалахи за допомогою голосових команд. Увімкніть режим голосового керування в програмі Fiestable і промовляйте вказівки. Підтримується 39 команд для відтворення, керування підсвічуванням, режимом караоке тощо.

Гості, що керують підсвічуванням для вечірок через програму Fiestable на своїх смартфонах
Підсвічування для вечірок із програмою Fiestable

Увімкніть функцію підсвічування для вечірок одним дотиком у програмі Fiestable, і дисплей смартфона блиматиме й змінюватиме кольори в ритмі музики синхронно з підсвічуванням аудіосистеми.

Піктограма "Король вечірок"
Станьте королем вечірок

Діліться своїми вечірками в соціальних мережах одним дотиком у програмі Fiestable. Додайте гучності й танцюйте досхочу, завойовуючи офіційний статус короля вечірок.

Керуйте всім, не покидаючи танцмайданчика

Програма Sony | Music Center дає змогу керувати настройками музики та звуку безпосередньо зі смартфона. Крім того, ви можете керувати кольорами підсвічування та вмикати режими DJ і караоке за допомогою програми Fiestable. З інтуїтивною функцією відстеження руху будь-які зміни можна вносити одним помахом руки. 

Гість вечірки, що користується програмою Sony | Music Center на смартфоні
Логотип Google Play
Програма Sony | Music Center для Android
Логотип App Store
Програма Sony | Music Center для iOS
Програма Fiestable для ОС Android
Програма Fiestable для ОС iOS
Ще захопливіший перегляд фільмів і телепередач

Підключіть MHC-V72D до телевізора й отримуйте нові враження від перегляду улюблених фільмів і телепередач, зокрема спортивних.

Логотип HDMI
Вихід HDMI

Через вихід HDMI (ARC) система легко підключається до телевізора. Переглядайте DVD й телепередачі на звичайному екрані з потужним звуком із динаміків MHC-V72D.

Логотип DVD
Вбудований DVD-програвач

Насолоджуйтеся виразністю кожної сцени завдяки великій гучності та потужному звуковому тиску, що перенесуть вас у центр подій. Отримуйте незабутні враження від перегляду фільмів, перетворивши кімнату на домашній кінотеатр.

Влаштовуйте гучні вечірки з додатковими динаміками

Отримуйте потужніший звук, об’єднавши до 50 сумісних домашніх аудіосистем через Bluetooth®. Синхронізуйте музику та підсвічування.

Логотипи NFC та Bluetooth®
Якісна трансляція через NFC і Bluetooth®

Установіть з’єднання Bluetooth® одним дотиком через NFC та миттєво розпочинайте відтворення.

Логотип технології LDAC™
Якісний звук через Bluetooth® із технологією LDAC™

За допомогою технології LDAC™ передається приблизно втричі більше даних (з максимальною швидкістю 990 Кбіт/с), ніж під час стандартної трансляції аудіо через Bluetooth®. Тож ви отримуватимете максимум задоволення, слухаючи музику без проводів. 

Зображення підключення кількох пристроїв до MHC-V72D
Підключення кількох пристроїв

Керуйте відтворенням разом із друзями та слухайте композиції зі своїх музичних бібліотек, об’єднавши MHC-V72D в пару з трьома смартфонами одночасно за допомогою технології Bluetooth®.

Захищена від бризок панель аудіосистеми MHC-V72D
Захищена від бризок панель керування

Верхня панель аудіосистеми MHC-V72D захищена від бризок. Навіть якщо ви щось пролили на неї, її можна легко витерти, заблокувавши всі функції системи на 30 секунд за допомогою спеціальної кнопки.

Людина, що котить аудіосистему MHC-V72D, нахиливши її
Нахиляйте та котіть для легкого транспортування

Аудіосистему MHC-V72D легко транспортувати – просто візьміться за ручку для перенесення й нахиліть її назад. Завдяки міцним коліщаткам ви зручно довезете аудіосистему до місця вечірки.

Технічні характеристики та функції

Організовуйте ефектні вечірки для найбільшої компанії. Насолоджуйтеся ритмом ваших улюблених композицій, відчутному в кожному куточку вечірки й навіть на великій відстані, і підсвічуванням для вечірок, що блимає в цьому ритмі. Спробуйте себе в ролі діджея, керуючи музикою за допомогою вертикальних і горизонтальних рухів або зі смартфона.
  • Звук на 360 градусів і поширення низьких частот на велику відстань

  • Підсвічування для вечірок на 360 градусів і спалахи динаміка

  • Розважайтеся та легко керуйте системою за допомогою жестів

  • Голосове керування та функція підсвічування для вечірок у програмі Fiestable

  • Вбудований DVD-програвач із виходом HDMI

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля

Відгуки

Думка користувачів