Зображення Потужна домашня аудіосистема з BLUETOOTH®
Зображення Потужна домашня аудіосистема з BLUETOOTH®
Зображення Потужна домашня аудіосистема з BLUETOOTH®
Зображення Потужна домашня аудіосистема з BLUETOOTH®
Зображення Потужна домашня аудіосистема з BLUETOOTH®

Функції

Якісніша трансляція через BLUETOOTH завдяки технології LDAC™

LDAC – це нова аудіотехнологія від Sony, що забезпечує найкраще звучання через бездротове з’єднання Bluetooth. Отримайте найкращі враження від бездротового прослуховування з технологією LDAC, що може передавати втричі більше даних. 

Створіть атмосферу вечірки

Зробіть атмосферу вечірки ще яскравішою за допомогою підсвічування динаміків, що нагадує освітлення клубів. Світло проходить крізь об’єктив та розсіюється через широкий візерунок. Ви можете керувати світлом в системі та слідкувати, як воно синхронізується з бітами музики. У результаті Ви отримуєте атмосферу клубу в себе вдома.

Панель керування з підсвічуванням і сенсорними кнопками 

Насолоджуйтеся простим керуванням для відтворення музики й світловими ефектами для вечірок навіть у темряві завдяки сенсорній кнопці та панелі керування з підсвічуванням.

Компактний і зручний дизайн для максимальної мобільності

Моноблокова конструкція дозволяє влаштувати вечірку де завгодно. Незалежно від того, проводите Ви вечірку вдома або в іншому місці, Вам сподобається компактний дизайн і вбудовані ручки цього пристрою.

Підспівуйте завдяки функції караоке 

Змагатися в караоке з друзями легко: просто підключіть MHC-V50D до телевізора та вставте DVD-диск караоке або підспівуйте пісням із YouTube™, що транслюються через Bluetooth. Два входи для мікрофонів, а також оцінювання результатів і звукові ефекти – збирайтеся з друзями, влаштовуючи справжнє вокальне змагання. Завдяки вбудованій функції, що знижує гучність вокалу в записах, ви зможете сповна насолодитися своїм співом.

DJ-ефекти дають змогу додати доріжкам власного натхнення

Почніть справжню вечірку завдяки DJ-ефектам. Чотири різні ефекти допоможуть створити потрібну атмосферу для Вашої вечірки: Flanger створює ефект потужного гулу; WAH спотворює звук; Isolator відокремлює певний частотний діапазон; PAN розподіляє звук по динаміках. Ви можете користуватися DJ-ефектами через програму Fiestable та функцію керування жестами. Отже, ще ніколи не було так легко розширювати креативні можливості аудіоколекції для вечірки.

Вхідний роз’єм для гітари

Влаштовуйте власні міні-концерти завдяки спеціальному вхідному роз’єму для гітари. Просто підключіть її та натисніть клавішу "Гітара", щоб насолоджуватися потужним звуком гітари. Грайте соло або підключіть мікрофон, щоб підспівувати.

Вихід HDMI для простоти налаштування

Легко під’єднуйтеся до свого телевізора та інших пристроїв через вихід HDMI. Завдяки вихідному порту HDMI все, що потрібно зробити – це під’єднати один-єдиний дріт.

Насолоджуйтеся всіма своїми фільмами завдяки вбудованому DVD-програвачу

Діставайте свої DVD-диски та переглядайте їх на вбудованому програвачі MHC-V50D. Насолоджуйтеся кожним вибухом, динамічними сюжетами та драматичними сценами в кінематографічному об’ємному звучанні, що переносить вас у саме серце подій. Перетворюйте вітальню на домашній кінотеатр і отримуйте незабутні враження.

Безперешкодна трансляція через NFC та Bluetooth

Дротові з’єднання та складні налаштування більше не потрібні завдяки технологіям NFC та Bluetooth. Просто торкніться пристроєм із підтримкою NFC відповідної мітки на системі MHC-V50D, щоб установити швидке та надійне з’єднання, і транслюйте свою музичну колекцію. Немає NFC? Жодних проблем. Підключіться через Bluetooth і почніть трансляцію.

Заповніть музикою всю оселю з програмою Sony | Music Center

Керуйте своєю музичною колекцією, завантаживши програму Sony | Music Center (попередня назва – SongPal) для смартфона або планшета. Підключіться через Bluetooth і отримайте вільний доступ до всіх улюблених композицій. У програмі можна також налаштувати параметри аудіо, щоб забезпечити чудове збалансоване звучання.

USB-роз’єм дозволяє легко під’єднувати та відтворювати

Відтворюйте композиції, які зберігаються на USB-носії. Просто підключіть пристрій до порту PLAY/REC (ВІДТВОРЕННЯ/ЗАПИС), і можете переносити музику з компакт-диска на USB-носій.

Аудіо вхід і вихід

Підключіть аудіовізуальне обладнання до входу і виходу аудіо. Підключіть телевізор або додатковий динамік, щоб дати новий імпульс домашнім розвагам.

Вбудований CD-програвач для Вашої колекції дисків

Слухайте класичні альбоми або збірки на вбудованому CD-програвачі. Ця домашня аудіосистема підтримує диски CD, CD-R та CD-RW, тож насолоджуйтеся будь-якими записами – від оригінальних альбомів до збірок і завантажених доріжок.

Радіоприймач FM для Ваших улюблених передач

Бажаєте послухати улюблених діджеїв? Просто знайдіть улюблену станцію за допомогою кільцевого регулятора FM-радіоприймача.

Характеристики
Організуйте неперевершену домашню вечірку з цією потужною домашньою аудіосистемою. Ріжковий динамік для створення тиску та технологія Mega Bass об’єднуються для створення захоплюючого звуку із переважанням низьких частот, який буде відчуватися по всьому дому. Оживіть атмосферу за допомогою підсвічування для вечірок, DJ-ефектами і функцією караоке та керуйте всім цим зі свого смартфона через програму Fiestable.
  • Технологія LDAC для високоякісного прослуховування аудіо через Bluetooth

  • Підсвічування для вечірок створює клубну атмосферу

  • Верхня панель із підсвічуванням для простого керування

  • Підспівуйте завдяки функції караоке

  • Вбудовані ручки для зручного транспортування

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля

Відгуки

Думка користувачів