Зображення Потужна аудіосистема V43D з технологією BLUETOOTH®
Зображення Потужна аудіосистема V43D з технологією BLUETOOTH®
Зображення Потужна аудіосистема V43D з технологією BLUETOOTH®
Зображення Потужна аудіосистема V43D з технологією BLUETOOTH®
Можливість під'єднання
Можливість під'єднання
Довговічність
Довговічність
Організуйте вечірки, яких ще не було

Нехай вечірка запам’ятається надовго з потужною системою MHC-V43D. Завдяки поширенню низьких частот на великі відстані та кольоровому підсвічуванню, яке синхронізується з
ритмом музики, ваші гості не захочуть залишати танцмайданчик. 

Вдихніть життя в танцмайданчик завдяки вражаючому звучанню

Завдяки об’ємному звуку, потужним високочастотним динамікам і динамікам середніх частот музика лунатиме на більшій відстані вздовж і вшир,
тож усі гості зануряться в насичене чисте звучання. 

Два потужні високочастотні динаміки
Два потужні високочастотні динаміки для великого простору

Два потужні ріжкові високочастотні динаміки розширюють площину передавання звуку та збільшують звуковий тиск угору. Звук лунатиме всюди, де триває вечірка.

Краще звучання вокалу з потужними динаміками середніх частот

Потужні динаміки середніх частот із ріжковими динаміками на передній панелі розподіляють сигнал для чистішого звучання й підвищують звуковий тиск у діапазоні середніх частот. Вокальні партії лунають чистіше, тож танцюйте під улюблену музику й підспівуйте досхочу.

Потужні динаміки середніх частот
ФУНКЦІЯ ПІДСИЛЕННЯ БАСІВ JET BASS BOOSTER
Вібруючий ритм на великій відстані з JET BASS BOOSTER

Звужена конструкція звуковода з відбиттям басів забезпечує чітке звучання та скерований ритм низьких частот, який відчувається фізично навіть на великій відстані й у натовпі гостей. 

Live Sound
Звук, наближений до живого виконання 

Технологія цифрової обробки сигналу забезпечує реалістичне звучання й атмосферу живого виступу
або музичного фестивалю.

DSEE
Відновлення деталей цифрових музичних записів

Цифровий механізм удосконалення звуку (DSEE) відновлює фрагменти даних, утрачені внаслідок стиснення музичних файлів, і забезпечує високу якість звучання, наближену до оригінальної у форматі CD. 

Запаліть ніч

Влаштовуйте запальні вечірки з підсвічуванням і спалахами колонки. Глибоко-сині й небесно-блакитні хвилі та яскраві червоні смуги створять незабутню атмосферу нічного клубу або музичного фестивалю.

Розкрийте свої таланти

Підспівуйте улюбленим пісням у два мікрофони разом із друзями. Влаштуйте рок-н-рольний виступ, під’єднавши гітару до одного з входів і використовуючи аудіосистему як підсилювач для гітари. Виберіть один із трьох режимів: Clean для звичайного звуку, Overdrive для підсиленого гітарного звучання або Bass для бас-гітари. А коли ви закінчите, мікрофони можна безпечно зберігати у двох тримачах. 

gesture-control
Керування за допомогою вертикальних і горизонтальних жестів

Переходьте до наступної композиції, додавайте ефекти, як-от Flanger і WAH, вмикайте мікрофон для караоке, регулюйте частоту звуку для мікрофона й музики та збільшуйте гучність вертикальним або горизонтальним помахом руки. Керуйте MHC-V73D за допомогою жестів, не відволікаючись від вечірки.

Організовуйте вечірки з Fiestable

Зручний і легкий у використанні додаток Fiestable надає вам майже повний контроль над MHC-V43D. Щоб користуватися Fiestable, спочатку потрібно завантажити Sony | Music Center. Ви керуватимете музикою, підсвічуванням тощо за допомогою смартфона або голосу.

party-playlist-fiestable
Нехай друзі створюють плейлісти з Fiestable

Завдяки додатку Fiestable гості можуть додавати улюблену музику зі своїх смартфонів до вашого плейліста через мережу Wi-Fi®, не зупиняючи вечірку.

karaoke-ranking-fiestable
Відкрийте в собі суперзірку з рейтингом у караоке Fiestable 

Змагайтеся за звання Короля чи Королеви караоке за допомогою рейтингу в караоке. Найкращі десять учасників зможуть записати свої імена й назви пісень у таблиці лідерів.

Party King
Станьте королем вечірок

Діліться своїми вечірками в соціальних мережах одним дотиком у програмі Fiestable. Додайте гучності й танцюйте досхочу, завойовуючи офіційний статус короля вечірок.

Керуйте всім, не покидаючи танцмайданчика

Додаток Sony | Music Center дає змогу змінювати налаштування музики та звуку безпосередньо зі смартфона. А з Fiestable можна керувати кольорами підсвічування й користуватися режимами DJ і караоке – усе це одним помахом руки завдяки інтуїтивній функції відстеження руху. 

music-center-logo
Google Play
Sony Music Center для Android
App Store
Sony Music Center для iOS
Програма Fiestable для ОС Android
Програма Fiestable для ОС iOS
Ще захопливіший перегляд фільмів і телепередач 

Підключіть MHC-V43D до телевізора й отримуйте нові враження від перегляду улюблених фільмів і телепередач, зокрема спортивних. 

hdmi-logo
Вихід HDMI™ для простого налаштування

Через вихід HDMI™ (ARC) система легко підключається до телевізора. Переглядайте DVD й телепередачі на звичайному екрані з потужним звуком із динаміків MHC-V43D.

dvd-logo
Перегляд фільмів за допомогою вбудованого DVD-програвача

Насолоджуйтеся виразністю кожної сцени завдяки великій гучності та потужному звуковому тиску, що перенесуть вас у центр подій. Отримуйте незабутні враження від перегляду фільмів, перетворивши кімнату на домашній кінотеатр.

Розповсюджуйте атмосферу вечірки з бездротовим з’єднанням

Завдяки функції Wireless Party Chain ви можете підключити MHC-V43D до будь-якої з 50 сумісних потужних аудіосистем через Bluetooth® і насолоджуватися глибоким звучанням і синхронізованим підсвічуванням.  

Bluetooth®
Бездоганна трансляція через Bluetooth®

Дротові з’єднання та складні налаштування більше не потрібні завдяки технології Bluetooth®. Підключіться через Bluetooth® і насолоджуйтеся музикою.

Бездротова система для вечірок
Синхронізуйте звук із Wireless Party Chain

Об’єднайте до 50 сумісних потужних аудіосистем через Bluetooth®, для найкращого відтворення аудіо та спостерігайте, як підсвічування синхронізується з колонками. 

Bluetooth®
Підключення кількох пристроїв

MHC-V43D можна об’єднати в пару одночасно з трьома смартфонами за допомогою технології Bluetooth®, . Керуйте відтворенням разом із друзями та програвайте композиції зі своїх музичних бібліотек.

Призначений для вечірок 

Зручна й міцна конструкція MHC-V43D витримає будь-яку вечірку.

partying-hard
Створено для запальних вечірок

Корпус із твердого пластику й кутові протектори забезпечують міцність і зручність транспортування MHC-V43D.

Нахиляйте та котіть для легкого транспортування 

Аудіосистему MHC-V43D легко транспортувати — просто візьміться за ручку для перенесення й нахиліть її назад, а потім перевезіть на міцних коліщатках.

tilt-roll-transport

Технічні характеристики та функції

Наповнюйте музикою весь простір вечірки завдяки об’ємному звуку з потужних високочастотних динаміків і динаміків середніх частот, а потім увімкніть кольорове підсвічування для вечірок і спалахи динаміків. Розважайтеся з плейлістами для вечірок і рейтингом у караоке в додатку Fiestable. Аудіосистема має міцну конструкцію із захисними пластинами та коліщатка для зручного транспортування.
  • Об’ємний звук завдяки потужним високочастотним динамікам і динамікам середніх частот

  • Динаміки з підсвічуванням для вечірок

  • Розважайтеся та легко керуйте системою за допомогою жестів

  • Плейліст для вечірки та рейтинг у караоке в додатку Fiestable

  • Вбудований DVD-програвач із виходом HDMI™ ARC

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля

Відгуки

Думка користувачів