Зображення Потужна аудіосистема V42D з технологією BLUETOOTH®
Зображення Потужна аудіосистема V42D з технологією BLUETOOTH®
Зображення Потужна аудіосистема V42D з технологією BLUETOOTH®
Нехай вечірка запам’ятається надовго

Кожен гість вашої вечірки відчуватиме ритм музики з потужною аудіосистемою MHC-V42D, обладнаною функцією підсилення басів на великій відстані. Кольорове підсвічування для вечірок блимає в такт музиці. Спробуйте себе в ролі діджея, керуючи відтворенням зі смартфона за допомогою жестів.

Звук для вечірок, що заповнює весь простір

Наповніть якісним звуком вечірки з нагоди дня народження, особливі події та спонтанні святкування. З функцією підсилення низьких частот JET BASS BOOSTER гості відчуватимуть потужний ритм у найвіддаленіших куточках вечірки.

Аудіосистема MHC-V42D з високочастотними динаміками, нахиленими під кутом
Високочастотні динаміки, нахилені під кутом

Потужний звук заповнює весь простір завдяки високочастотним динамікам, нахиленим під кутом.

ФУНКЦІЯ ПІДСИЛЕННЯ БАСІВ JET BASS BOOSTER
ФУНКЦІЯ ПІДСИЛЕННЯ БАСІВ JET BASS BOOSTER

Звужена конструкція звуковода з відбиттям басів забезпечує чітке звучання та скерований ритм низьких частот, який відчувається фізично навіть на великій відстані й у натовпі гостей.

Логотип режиму LIVE SOUND
Звук, наближений до живого виконання

Технологія цифрової обробки сигналу забезпечує реалістичне звучання й атмосферу великого концерту або музичного фестивалю.

Логотип DSEE
Відновлення деталей цифрових музичних записів

Цифровий механізм удосконалення звуку (DSEE) відновлює фрагменти даних, утрачені внаслідок стиснення музичних файлів, і повертає високу якість звучання, наближену до оригінальної у форматі CD.

Динаміки з підсвічуванням для вечірок

Створюйте атмосферу нічного клубу або музичного фестивалю навіть у найбільшому просторі завдяки підсвічуванню для вечірок і спалахам динаміка.

Розкрийте свої таланти

Пориньте у вир розваг – підспівуйте улюбленим пісням у два мікрофони разом із друзями. Або влаштуйте рок-н-рольний виступ, під’єднавши гітару до одного з входів і використовуючи аудіосистему як підсилювач для гітари. Виберіть один із трьох режимів: Clean (для чистого звуку), Overdrive (для ефекту деформації гітарного звучання) або Bass (для бас-гітари).

Станьте діджеєм за допомогою функції керування жестами

Переходьте до наступної композиції, додавайте ефекти, як-от Flanger і WAH, вмикайте мікрофон для караоке, регулюйте частоту звуку для мікрофона й музики та збільшуйте гучність вертикальним або горизонтальним помахом руки. За допомогою керування жестами можна легко й швидко використовувати функції MHC-V42D, не відволікаючись від вечірки.

Керування аудіосистемою MHC-V42D за допомогою жестів
Гість вечірки, що користується голосовим керуванням у програмі Fiestable на смартфоні
Голосове керування за допомогою програми Fiestable

Вибирайте композиції, вмикайте підсвічування та кольорові спалахи за допомогою голосових команд. Увімкніть режим голосового керування в програмі Fiestable і промовляйте вказівки. Підтримується 39 команд для відтворення, керування підсвічуванням, режимом караоке тощо.

Гості, що керують підсвічуванням для вечірок через програму Fiestable на своїх смартфонах
Підсвічування для вечірок із програмою Fiestable

Увімкніть функцію підсвічування для вечірок одним дотиком у програмі Fiestable, і дисплей смартфона блиматиме й змінюватиме кольори в ритмі музики синхронно з підсвічуванням аудіосистеми. 

Піктограма "Король вечірок"
Станьте королем вечірок

Діліться своїми вечірками в соціальних мережах одним дотиком у програмі Fiestable. Додайте гучності й танцюйте досхочу, завойовуючи офіційний статус короля вечірок.

Гість вечірки, що користується програмою Sony | Music Center на смартфоні
Керуйте всім, не покидаючи танцмайданчика

Програма Sony | Music Center дає змогу керувати настройками музики та звуку безпосередньо зі смартфона. Крім того, ви можете керувати кольорами підсвічування та вмикати режими DJ і караоке за допомогою програми Fiestable. З інтуїтивною функцією відстеження руху будь-які зміни можна вносити одним помахом руки. 

Логотип Google Play
Програма Sony | Music Center для Android
Логотип App Store
Програма Sony | Music Center для iOS
Програма Fiestable для ОС Android
Програма Fiestable для ОС iOS
Ще захопливіший перегляд фільмів і телепередач

Підключіть MHC-V42D до телевізора й отримуйте нові враження від перегляду улюблених фільмів і телепередач, зокрема спортивних.

Логотип HDMI
Вихід HDMI 

Через вихід HDMI (ARC) система легко підключається до телевізора. Переглядайте DVD й телепередачі на звичайному екрані з потужним звуком із динаміків MHC-V42D.

Логотип DVD
Вбудований DVD-програвач

Насолоджуйтеся виразністю кожної сцени завдяки великій гучності та потужному звуковому тиску, що перенесуть вас у центр подій. Отримуйте незабутні враження від перегляду фільмів, перетворивши кімнату на домашній кінотеатр.

Влаштовуйте гучні вечірки з додатковими динаміками

Отримуйте потужніший звук, об’єднавши до 50 сумісних домашніх аудіосистем через Bluetooth®. Синхронізуйте музику та підсвічування.

Піктограми NFC та Bluetooth®
Якісна трансляція через NFC і Bluetooth®

Установіть з’єднання Bluetooth® одним дотиком через NFC та миттєво розпочинайте відтворення.

Піктограма технології LDAC™
Якісний звук через Bluetooth® із технологією LDAC™

За допомогою технології LDAC™ передається приблизно втричі більше даних (з максимальною швидкістю 990 Кбіт/с), ніж під час стандартної трансляції аудіо через Bluetooth®. Тож ви отримуватимете максимум задоволення, слухаючи музику без проводів. 

Зображення підключення кількох пристроїв до MHC-V42D
Підключення кількох пристроїв

Керуйте відтворенням разом із друзями та слухайте композиції зі своїх музичних бібліотек, об’єднавши MHC-V42D в пару з трьома смартфонами одночасно за допомогою технології Bluetooth®.

Переміщення аудіосистеми MHC-V42D за допомогою вбудованих ручок
Влаштовуйте вечірки будь-де

Завдяки вбудованим ручкам аудіосистему MHC-V42D легко перемістити в іншу кімнату або взяти із собою в гості.

Технічні характеристики та функції

Влаштовуйте гучні вечірки з потужною аудіосистемою MHC-V42D. Усі гості вечірки насолоджуватимуться відмінним звучанням завдяки технології об’ємного звуку й поширення низьких частот на велику відстань. Кольорове підсвічування для вечірок і спалахи динаміка блимають у ритмі музики. Спробуйте себе в ролі діджея, керуючи музикою за допомогою вертикальних і горизонтальних жестів або зі смартфона.
  • Поширення низьких частот на велику відстань із функцією JET BASS BOOSTER

  • Динаміки з підсвічуванням для вечірок

  • Розважайтеся та легко керуйте системою за допомогою жестів

  • Голосове керування та функція підсвічування для вечірок у програмі Fiestable

  • Вбудований DVD-програвач із виходом HDMI ARC

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля

Відгуки

Думка користувачів