АУДІОСИСТЕМИ

Потужна аудіосистема V13 із технологією BLUETOOTH®

MHC-V13
MHC-V13
MHC-V13
MHC-V13
MHC-V13
Влаштовуйте кращі вечірки, ніж будь-коли раніше

З цією потужною аудіосистемою, що складається з одного блока, ритм ваших улюблених композицій відчуватиметься навіть на великій відстані. Танцюйте разом із підсвічуванням колонки,
що пульсує в такт музиці з MHC-V13, і керуйте відтворенням зі смартфона. 

Звук для вечірок, що заповнює весь простір 

Влаштовуйте вечірки нового рівня. Наповніть дні народження, особливі події та спонтанні святкування енергією свята.
Завдяки потужним високочастотним динамікам і функції підсилення низьких частот JET BASS BOOSTER гості відчуватимуть потужну
музику навіть у найвіддаленіших куточках вечірки. 

MHC-V13
Поширюйте чудовий звук на всю вечірку

Компактну систему MHC-V13 обладнано двома потужними високочастотними динаміками й функцією підсилення низьких частот JET BASS BOOSTER. Тому музика лунатиме на більшій відстані вздовж і вшир, і всі гості зануряться в насичене чисте звучання.

Два потужні високочастотні динаміки для великого простору

Два потужні ріжкові високочастотні динаміки, розміщені у верхній частині передній панелі системи та спрямовані вгору, розширюють площину передавання звуку й підсилюють звуковий тиск угору. Завдяки цьому музика лунає далі в усіх напрямках, наповнюючи весь простір. 

MHC-V13
ФУНКЦІЯ ПІДСИЛЕННЯ БАСІВ JET BASS BOOSTER
Вібруючий ритм на великій відстані з JET BASS BOOSTER

Звужена конструкція звуковода з відбиттям басів забезпечує чітке звучання та скерований ритм низьких частот, який відчувається фізично навіть на великій відстані й у натовпі гостей. 

Підсвічування динаміка, що доповнює запальну атмосферу вечірки

Кольорові хвилі від підсвічування колонки створюють незабутню атмосферу нічного клубу або музичного фестивалю.

світло
Розкрийте свої таланти

Підспівуйте улюбленим композиціям. Завдяки входу для мікрофона MHC-V13 ідеально підходить для вечірок із караоке. Ви також можете підключити гітару до входу для мікрофона й використовувати систему як підсилювач гітари. Виберіть один із трьох режимів: Clean (для чистого звуку), Overdrive (для ефекту спотворення гітарного звучання) або Bass (для бас-гітари). 

Організовуйте вечірки з Fiestable

Зручний і легкий у використанні додаток Fiestable надає вам майже повний контроль над MHC-V13. Щоб користуватися Fiestable, спочатку завантажте Sony | Music Center. Ви керуватимете музикою, підсвічуванням тощо за допомогою смартфона або голосу.

party-playlist-fiestable
Нехай друзі створюють плейлісти з Fiestable

Завдяки додатку Fiestable гості можуть додавати улюблену музику зі своїх смартфонів до вашого плейліста через мережу Wi-Fi®, не зупиняючи вечірку.

karaoke-ranking-fiestable
Відкрийте в собі суперзірку з рейтингом у караоке Fiestable 

Змагайтеся за звання Короля чи Королеви караоке за допомогою рейтингу в караоке. Найкращі десять учасників зможуть записати свої імена й назви пісень у
таблиці лідерів.

Party_king
Станьте Королем вечірок

Діліться своїми вечірками в соціальних мережах одним дотиком у програмі Fiestable. Додайте гучності й танцюйте досхочу, завойовуючи офіційний статус короля вечірок.

Керуйте всім, не покидаючи танцмайданчика

Додаток Sony | Music Center дає змогу змінювати налаштування музики та звуку безпосередньо зі смартфона. А з Fiestable можна керувати кольорами підсвічування й користуватися режимами DJ і караоке – усе це одним помахом руки завдяки інтуїтивній функції відстеження руху.

music-center-logo
googleplaystore
Програма Sony | Music Center для Android
appstore
Програма Sony | Music Center для iOS
Програма Fiestable для ОС Android
Програма Fiestable для ОС iOS
Влаштовуйте масштабні вечірки з бездротовим з’єднанням  

Завдяки функції Wireless Party Chain ви можете підключити MHC-V13 до будь-якої з 50 сумісних потужних аудіосистем через Bluetooth® і насолоджуватися глибоким звучанням і синхронізованим підсвічуванням. 

Bluetooth®
Бездоганна трансляція через Bluetooth®

Дротові з’єднання та складні налаштування більше не потрібні завдяки технології Bluetooth®. Підключіться через Bluetooth® і насолоджуйтеся музикою.

Бездротова вечірка
Синхронізуйте звук із Wireless Party Chain

Об’єднайте до 50 сумісних потужних аудіосистем через Bluetooth®, для найкращого відтворення аудіо та спостерігайте, як підсвічування синхронізується з колонками. 

Кілька пристроїв
Підключення кількох пристроїв одночасно –
керуйте музикою

MHC-V13 можна об’єднати в пару одночасно з трьома смартфонами за допомогою технології Bluetooth®, . Керуйте відтворенням разом із друзями та програвайте композиції зі своїх музичних бібліотек. 

Призначений для вечірок 

Зручна й міцна конструкція MHC-V13 витримає будь-яку вечірку.

Влаштовуйте вечірки будь-де

Завдяки вбудованим ручкам аудіосистему MHC-V13 легко перемістити в іншу кімнату або взяти із собою в гості. 

tilt-roll-transport
Довговічність
Створено для запальних вечірок

Корпус із твердого пластику й кутові протектори забезпечують міцність і зручність транспортування MHC-V13.

Технічні характеристики та функції

Влаштовуйте вечірки нового рівня з цією потужною аудіосистемою, яка складається з одного блока. Відчуйте ритм улюблених композицій завдяки високочастотним динамікам і функції JET BASS BOOSTER. Розважайтесь і створюйте унікальну атмосферу з кольоровим підсвічуванням динаміків, плейлістами для вечірок і рейтингом у караоке в додатку Fiestable. Аудіосистема має зручні ручки для транспортування.
  • Об’ємний звук із потужних високочастотних динаміків

  • Світло динаміка

  • Плейліст для вечірки та рейтинг у караоке в додатку Fiestable

  • Ручка для безпечного та зручного транспортування

  • Міцна конструкція із захисними пластинами для кутів

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля