GTK-XB72 

Влаштовуйте вечірки нового рівня

Організовуйте незабутні вечірки з одноблочною аудіосистемою GTK-XB72. Пориньте в атмосферу музичного фестивалю з глибокими пульсуючими басами та яскравим світлодіодним підсвічуванням.

Логотип EXTRA BASS™

EXTRA BASS™ додає силу басам

Натисніть кнопку EXTRA BASS – і ваша музика збагатиться потужними низькими частотами. Ця функція підсилює баси, роблячи звучання глибоким і насиченими. Просто натисніть кнопку, щоб увімкнути цей режим.

Зображення аудіосистеми GTK-XB72 у вертикальному й горизонтальному положеннях

Вертикальне й горизонтальне положення

Цю гнучку систему можна встановлювати горизонтально для створення ефекту класичної магнітоли або вертикально, якщо вільного місця обмаль. У будь-якому варіанті вбудований датчик забезпечує чудове звучання завдяки оптимізації процесу обробки стереозвуку.

Схема роботи функції LIVE SOUND

Завжди в центрі подій

Слухайте музику по-новому, просто натиснувши кнопку LIVE SOUND. Технологія цифрової обробки сигналу й динаміки, нахилені під кутом, поширюють звук на більшу відстань. Насолоджуйтесь унікальним тривимірним звуком і створюйте атмосферу музичного фестивалю будь-де.

Влаштовуйте запальні вечірки

Систему GTK-XB72 обладнано вбудованим різнокольоровим світлодіодним підсвічуванням спереду, з боків і зверху, пульсуючим підсвічуванням динаміків усередині корпусу та стробоскопним підсвічуванням для додаткового ефекту – ідеальний варіант для створення клубної атмосфери.

Зображення лінійного підсвічування GTK-XB72 великим планом

Лінійне підсвічування

Зображення підсвічування динаміків GTK-XB72 великим планом

Підсвічування динаміків

Зображення стробоскопного світла GTK-XB72 великим планом

Стробоскопне світло

Логотип програми Sony | Music Center

Sony | Music Center – налаштування відтворення

Керуйте налаштуваннями з програмою Sony | Music Center. Просто завантажте її на свій смартфон і відтворюйте музику без проводів. Можна також змінювати налаштування відтворення звуку, вибирати улюблені списки відтворення на смартфоні або пристрої USB та дистанційно перемикати композиції.

Ще більше насолоди завдяки програмі Fiestable

Керуйте кольорами підсвічування та вмикайте режими DJ і караоке за допомогою програми Fiestable у смартфоні. Увімкніть функцію підсвічування для вечірок одним дотиком у Fiestable, і дисплей смартфона блиматиме й змінюватиме кольори в ритмі музики синхронно з підсвічуванням аудіосистеми. Підключайте до системи підсвічування скільки завгодно смартфонів, щоб створювати незабутні ефекти всією компанією. 

Гості, що керують підсвічуванням для вечірок через програму Fiestable на своїх смартфонах
Логотип завантаження в Google Play

Програма Sony | Music Center для Android

Логотип завантаження в App Store

Програма Sony | Music Center для iOS

Програма Fiestable для ОС Android

Програма Fiestable для ОС iOS

Розширте можливості своєї аудіосистеми 

Додайте аудіосистемі потужності завдяки функції Wireless Party Chain, що працює через Bluetooth®. З’єднайте кілька динаміків бездротовим способом за допомогою технології Bluetooth®, щоб підвищити вихідну потужність звуку. Зробіть один пристрій "хазяїном вечірки" та синхронізуйте музику й освітлення, щоб усі могли танцювати під один ритм.

Логотипи NFC та Bluetooth®

Якісна трансляція через NFC і Bluetooth®

Торкніться аудіосистеми пристроєм із підтримкою NFC, щоб установити швидке й надійне з’єднання, і транслюйте свою музичну колекцію. Немає NFC? Не проблема. Підключайтеся через Bluetooth® і розпочинайте вечірку.

Піктограма USB

Підключення пристроїв через USB-порт для відтворення та заряджання

Підключайте USB-накопичувач, смартфон або планшет і відтворюйте всі свої цифрові записи. Завдяки підтримці форматів MP3 та WMA ви можете слухати улюблені добірки, одночасно заряджаючи пристрій.

Технічні характеристики та функції
Організовуйте танцювальні вечірки нового рівня з потужною аудіосистемою, що складається з одного блока. Пориньте в атмосферу великого музичного фестивалю з технологіями EXTRA BASS, LIVE SOUND і яскравим світлодіодним підсвічуванням – лінійним, спалахами на динаміку й режимом стробоскопа. Функція Wireless Party Chain на основі технології Bluetooth® дає змогу підключити додаткові динаміки для потужнішого звуку.
  • Технологія EXTRA BASS™ для глибокого насиченого звуку

  • Вертикальне й горизонтальне положення

  • Додайте настрою з лінійним підсвічуванням, підсвічуванням динаміка й режимом стробоскопа

  • Трансляція музики та керування нею зі смартфона за допомогою програми Sony | Music Center

  • Підключення інших динаміків за допомогою функції Wireless Party Chain, що працює на основі технології Bluetooth®

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля

Відгуки

Думка користувачів