Перейти до вмісту
Зображення Система Hi-Fi із технологією BLUETOOTH®
Зображення Система Hi-Fi із технологією BLUETOOTH®
Зображення Система Hi-Fi із технологією BLUETOOTH®

Ваш домашній звуковий багатофункціональний центр

Компактна система Hi-Fi із інтегрованим програвачем дисків CD/DVD

Система Hi-Fi CMT-SBT40D надає більше способів прослуховування, що дозволить вибрати найкращий метод відтворення звуку. Програвайте компакт-диски, налаштовуйтесь на нові випуски передач FM-радіо або використовуйте технологію одного доторку NFC, щоб швидко встановити підключення, а потім передавати музику без дротів за допомогою Bluetooth®. Завдяки класичній конструкції з трьох елементів ця система Hi-Fi органічно впишеться в інтер'єр будь-якої кімнати.

Вихідна потужність

Потужне аудіо

Для забезпечення повного, збалансованого звучання 50 Вт потужності розподіляються між двома звуковими каналами, у той час як функція наднизьких частот забезпечує підсилення низькочастотних звуків.

Бездротове з'єднання

Бездротове з'єднання

Відтворюйте всю свою музику зі смартфона або планшета, одним дотиком встановивши з'єднання з NFC та передаючи дані за допомогою Bluetooth.

Насичене, збалансоване прослуховування

Насолоджуйтесь улюбленими альбомами у 50-ватному звучанні, що заповнює всю кімнату. Два динаміки повного діапазону забезпечують добре збалансоване відтворення звуку в усьому діапазоні частот, що дозволяє почути кожну ноту, від високих до низьких, з усіма найменшими нюансами.

наднизькі частоти

Відчувайте ритм

Щоб відчути повноцінні глибокі баси, увімкніть функцію підсилення наднизьких частот для посилення звуків нижньої частини спектру.

Еквалайзер з сімома настройками

Оптимізуйте звучання

Виберіть ідеальні налаштування у відповідності до вмісту, що прослуховується. 7-смуговий еквалайзер має заздалегідь встановлені настройки для таких жанрів, як "Ритм енд Блюз", Хіп-Хоп, Рок, та інші.

Вся Ваша музика в одному місці

Компактна домашня аудіосистема із самостійними динаміками

Класична система Hi-Fi із трьох елементів поєднує інтегрований програвач компакт-дисків/дисків DVD, радіоприймач і USB-вхід із витонченим, сучасним дизайном. Два компактні, самостійні динаміки забезпечують гнучкі варіанти встановлення, що дозволяє підібрати ідеальний варіант розміщення системи Hi-Fi для будь-якої кімнати.

Програвач CD/DVD

Інтегрований програвач компакт-дисків/дисків DVD

Програвайте улюблені альбоми, диски з домашніми записами та переглядайте фільми за допомогою інтегрованого програвача компакт-дисків/дисків DVD.

Радіоприймач

Радіоприймач FM

Прослуховуйте актуальні радіопередачі за допомогою інтегрованого радіоприймача FM.

Вхід USB

USB-вхід і зарядження

Підключіть свій програвач MP3 або iPod до USB-входу, щоб зарядити свій пристрій підчас програвання музики.

Цілковита свобода прослуховування

Прослуховування одним дотиком за допомогою технологій NFC та Bluetooth

Просто торкніться своїм смартфоном або планшетом, що підтримує технологію NFC, системи CMT-SBT40D, щоб установити миттєве підключення, а потім розпочніть бездротову трансляцію своїх улюблених композицій за допомогою Bluetooth®. Ваші пристрої не підтримують NFC? Не страшно: з'єднання Bluetooth® можна встановити і вручну.

Пульт дистанційного керування

Пульт дистанційного керування

Пульт дистанційного керування із комплекту дозволяє пропускати мелодії, регулювати гучність й виконувати інші дії, розслабившись у кріслі.

Технічні характеристики та функції
Система Hi-Fi CMT-SBT40D дарує ширші можливості прослуховування, тож Ви можете вибрати ідеальні параметри аудіо. Відтворюйте CD, слухайте улюблені радіопередачі або користуйтесь можливістю під'єднання одним дотиком NFC для легкої бездротової трансляції музики через Bluetooth®. Ця Hi-Fi система із класичним трьохкомпонентним дизайном виглядатиме природно в будь-якій кімнаті. 
  • Легке підключення через Bluetooth® завдяки технології з'єднання одним дотиком NFC  

  • Відтворення вмісту і заряджання смартфона через USB

  • Mega Bass додає потужності низьким частотам

  • Вбудований FM-радіоприймач

  • Загальна потужність 50 Вт 

Вихідна потужність
50 Вт
Вхідні та вихідні роз'єми
USB-порт (1), Аналоговий аудіовхід (1), Вихід переднього динаміка (2), Композитний відеовихід (1), Навушники (1)
Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля

Відгуки

Думка користувачів