Slice of Living, 2017 р.
Проектування простору й вражень від перегляду

Забезпечуючи неймовірні враження від перегляду, не порушуючи гармонії житлового простору, дизайнерська концепція техніки для дому Slice of Living трансформує дизайн телевізорів, переосмислює естетику всього житлового приміщення.

Відбір елементів для житлових приміщень

Розміри екранів телевізорів постійно збільшуються. Житлові приміщення мають бути комфортними та легкими для життя. Дизайнерська концепція Slice of Living прагне знайти гармонію та баланс між технікою й житловими приміщеннями. Ідея дизайну цього нового пристрою для дому проста: якщо ви візьмете всі елементи, матеріали й основні правила, які завжди були частиною концепції "ідеальної вітальні", розділите їх на окремі частини та реконструюєте їх по-новому, ви можете досягти балансу, розташувавши предмети інтер’єру вітальні й техніку так, щоб між ними відчувалася гармонія.

Дизайнери загорілися цією ідеєю та почали перебирати практично все, що можна знайти в житлових приміщеннях – від силуетів стільців та інших меблів, матеріалів для оздоблення стін, візерунків на плитці до різноманітних текстур, як-от тканина та шкіра. Експерименти з усіма цими зразками меблів і елементів архітектури допомогли команді знайти інноваційний підхід до створення техніки для дому, який передбачає, що елементи мають не лише гармонійно поєднуватися з навколишнім простором, а й допомагати стилізувати його.

Книжкова полиця
Просторе приміщення
Стіл для відпочинку
Елементи й матеріали
Незмінний елемент у помешканні нашої мрії

Закрийте очі й уявіть ідеальну комфортну оселю. Якою ви її бачите? Де стоїть диван? Як розміщено книги, вази та інші предмети інтер’єру? У якому стилі все підібрано? І як вписується в загальну картину телевізор, що є невід’ємною частиною цього життєвого простору? Ми зосередилися на тому, щоб дизайн домашньої техніки міг легко доповнити оздоблення ідеальної оселі.

Тако, головний креативний директор

Відповідність сучасній концепції житлового простору

Створивши моделі BRAVIA™ 2017 року, ми прагнули, щоб вони мали світлий і зручний дизайн, який би якнайкраще відповідав атмосфері та чуттєвості сучасних приміщень. Різноманітні елементи дизайну поєдналися в цьому базовому підході. Гладка підставка своєю формою нагадує стілець, а задня панель – текстури стін і тканини. Сміливе поєднання гладких і теплих на дотик матеріалів додає вишуканості сучасному просторовому дизайну.

Краса в кожній деталі

Серія XE94/93

Високотехнологічні продукти серії XE94/93 відрізняються вражаючою якістю зображення 4K HDR і феноменальним дизайном, завдяки якому вони чудово виглядають у будь-якому інтер’єрному рішенні. Задня панель телевізора, зазвичай другорядний елемент конструкції, отримує вирішальну роль завдяки виразному геометричному візерунку, подібному до оздоблення стін і підлоги. Він має не лише декоративну функцію – він маскує кришку відсіку для роз’ємів, вентиляційні отвори та інші механічні елементи, що легко помітити на задній панелі більшості телевізорів. Оздоблення задньої панелі доповнює шкіряна текстура, яка робить цей телевізор повноцінним елементом інтер’єру.

Підставка у вигляді тонкої панелі, у якій можна сховати всі кабелі, надійно спирається на легкі ніжки, що нагадують елегантні меблі та підкреслюють витонченість конструкції. Рідкокристалічний телевізор складається лише з двох панелей різних кольорів. Чорна панель екрана плавно переходить в інтер’єр, не відволікаючи від перегляду, тоді як задня панель із металевим відтінком гарно вписується в загальний стиль різних помешкань. Завдяки вертикальному зазору в нижній частині конструкції з двох панелей звук із динаміків поширюється прямо, що забезпечує найкращі враження від прослуховування.

Геометричний дизайн задньої панелі
Шкіряна текстура
Тонкі ніжки, що нагадують стілець
Тонкий корпус
Простий і витончений, як звичайні меблі

Серія XE90

Надтонка рамка телевізорів серії XE90 представляє новий рівень мінімалізму, що дає змогу повністю зосередитися на перегляді. Легкість конструкції підкреслюють плавні вигини виготовленої з низькопрофільного матеріалу підставки на тонких ніжках. Завдяки зменшеній товщині периферійних елементів задня панель телевізора доповнює враження від цього елегантного дизайну.

Форма, що пасує до стилю різних приміщень

Серія XE85/XE80

Уздовж верхньої та бічних граней телевізора серії XE85/XE80 проходить срібляста лінія на межі двох простих панелей корпусу, акцентуючи увагу на його малій товщині. Така сама срібляста лінія на верхній частині підставки телевізора додатково підкреслює його витончену форму. Оскільки сріблясті елементи виконані в теплому тоні, вони чудово пасують до інтер’єрів із дерев’яними полицями й підлогою.

Цілісність, що ідеально доповнить будь-яку оселю

Дизайн телевізорів серії BRAVIA™ не обмежується привабливим оформленням передньої панелі. Тонка рамка стирає межі між простором помешкання й зображенням на екрані. Проте ми на цьому не зупинилися, створивши красиву задню панель, що пасуватиме до найрізноманітніших інтер’єрних рішень. У цій дизайнерській розробці телевізор перетворюється з пласкої панелі, яка завжди залишається біля стіни, на багатовимірний виріб, який посяде гідне місце будь-де в оселі. Це відкриває небачені можливості для планування дизайну помешкання.

Йокота, креативний директор

У витоків концепції Slice of Living стоїть розуміння того, як люди обирають стиль і дизайн свого помешкання. Досконала відео- та аудіотехніка є лише частиною загального цілого. Створити дійсно бездоганний стиль допоможе дизайн, що забезпечує універсальну просторову гармонію для будь-якого інтер’єру.