α7R

Повний кадр

Зустрічайте новий стандарт професійної зйомки без компромісів. Надзвичайно компактний фотоапарат α7R з професійними функціями вмістив 35-мм сенсор на 36,4 Мп, але важить удвічі менше за провідні дзеркальні камери.

Лише корпус

ILCE-7R

Немає інформації про ціну

Доступне нове програмне забезпечення α7R.

Розширте можливості своєї камери та максимально спростіть процес зйомки.

Новий стандарт

Знайомтесь, найменша та найлегша у світі 35-мм повнокадрова камера зі змінними об'єктивами. 36,4-Мп фотоапарат α7R вирізняється не тільки серед компактних камер, а і серед усіх камер. А завдяки новішому процесору BIONZ X від Sony і відсутності оптичного НЧ-фільтра, фотоапарат α7R забезпечує неймовірно реалістичну передачу деталей. Приготуйтесь до реалістичних зображень, яких ви ніколи раніше не бачили.

Логотип сенсора Exmor® CMOS
Повнокадровий сенсор на 36,4 Мп

Цей винятковий новий сенсор має всі необхідні якості для зйомки зображень світового рівня: висока розподільча здатність і чутливість, широкий динамічний діапазон, висока деталізація та низький рівень шумів.

Логотип Bionz X
Досконала обробка

Отримуйте чудові результати завдяки найновішому механізму обробки зображення BIONZ X™ від Sony: точніша передача кольорів, покращені технології зниження рівня шумів і вища швидкість серійної зйомки.

Знімайте без компромісів

Наближайтеся до подій із сенсором Exmor® світового класу

Наш сенсор Exmor® працює з більшою швидкістю з паралельною обробкою сигналів і швидшим перетворенням сигналу. Тепер можна легко отримувати деталізацію, необхідну для найвимогливіших професійних програм.

ПРОЦЕСОР BIONZ X

Чудові знімки за будь-якого світла

Удосконалене відтворення деталей та технологія зменшення дифракції роблять контури природніми і знижують розмиття точок світла. Оцініть знижений рівень шумів,16-бітну обробку та вихідний формат RAW 14 біт.

Чудові форми. Потужні функції.

Квінтесенція інженерного мистецтва

Під час проектування моделі α7R компанія Sony мала на меті забезпечити баланс між точним керуванням, яке для фотографів є необхідним, і ергономікою, якої вони прагнуть. Результат – ретельно виготовлені ручки та регулятори, потужні функції, широкі можливості налаштування, а також запису і під'єднання, що містяться в міцному та легкому корпусі, на 25% меншому за корпуси відомих цифрових дзеркальних фотоапаратів.

Зображення фотоапарата в руках людини
Повнокадровий, компактний

За ваги лише 465 г разом із батареєю фотоапарат α7R є майже вдвічі легшим за провідні цифрові дзеркальні фотоапарати. А завдяки меншим розмірам більше немає необхідності жертвувати якістю заради портативності.

Внутрішня конструкція
Легкий і довговічний

Корпус α7R, вироблений із магнію, найлегшого у світі конструкційного металу, забезпечує довговічність Вашого фотоапарата.

Поєднання швидкості та точності

Інноваційна технологія швидкого автофокусування Intelligent Autofocus

Швидший процесор BIONZ X і новий алгоритм на основі просторового виявлення об'єктів об'єднуються разом для оптимізації контролю над приводом об'єктива. Серед удосконалень – точніше автофокусування із відстеженням очей та фіксацією.

Автофокусування на очах

Для створення ідеальних портретів ця функція створює точне фокусування на обличчях із малою глибиною різкості, навіть коли людина дещо відвернулася від об'єктива, завдяки вдосконаленій технології розпізнавання очей, яка розрізняє навіть одну зіницю.

Автофокус із фіксацією

Легко тримайте у фокусі об'єкти, що рухаються, завдяки цій вдосконаленій технології, яка налаштовує розмір цільового кадру, виходячи з характеристик об'єкта, і використовує широку область автофокусу для забезпечення оптимальної фокусної точки.

Можливості налаштування автофокусу

З налаштуванням області гнучкого точкового автофокусування Ви можете вибирати зони автофокусування різного розміру залежно від об'єкта і забезпечувати фокусування на необхідній області. Також можна налаштовувати області широкого фокусу і зони.

Розумний видошукач, кращі фото

Завдяки 100% охопленню кадру, розподільчій здатності 1024x768 точок, високій контрастності зображення, можливості оновлення налаштувань у режимі реального часу та точному відображенню "боке" видошукач OLED (XGA) Tru-Finder™ являє собою не лише зручний аксесуар для компонування кадру, а й важливий елемент удосконалення. На додаток до цього також забезпечуються функції професійного рівня, такі як 5 режимів відображення, колірна температура та налаштування яскравості.

ПОВНОКАДРОВА ВІДЕОЗЙОМКА

Втілюйте своє бачення у відео

Поєднання 35-мм повнокадрового сенсора, низки об'єктивів, роз'єми для навушників та аудіоадаптера XLR в α7R – це новий еталон відеокамери з малою вагою. Процесору BIONZ X зменшує рівень шумів у відео. Навіть документальні матеріали, зняті за слабкого освітлення, є чіткими та деталізованими. 

Логотип AVCHD
Відеоформати Full HD

Знайдіть ідеальне втілення свого бачення з AVCHD із 60 кадр./с для надзвичайно плавного вигляду або знімайте в режимі 24p для кінематографічного вигляду.

Гніздо для навушників
Професійні саундтреки

Під'єднуйте зовнішні мікрофони через адаптер XLR, вимірюйте рівні запису і контролюйте звук за допомогою роз'єму для навушників.

НОВІ ОБ'ЄКТИВИ, НОВІ МОЖЛИВОСТІ

Скло, гідне першокласної камери

Для моделі α7R інженери Sony розробили нову лінійку об'єктивів E-mount, що максимально точно відповідають внутрішній геометрії нових повнокадрових фотоапаратів. Власники фотоапаратів α попереднього покоління зможуть користуватися будь-якими об'єктивами E-mount чи A-mount за допомогою адаптера для 50 професійних об'єктивів з нашої лінійки.

Адаптер для кріплення об'єктива
Отримайте якнайбільше від пристроїв

Скористатися повною функціональністю об'єктивів A-mount Ви зможете за допомогою адаптерів, що пропонують низку переваг, у тому числі технологію напівпрозорих дзеркал.

Об'єктиви A-mount
Розширюйте свої можливості з об'єктивами A-mount

Адаптери A-mount дозволяють фотографам відкрити для себе можливості професійних об'єктивів від Sony, асортимент яких налічує більше 30 моделей.

Аксесуари для фотоапаратів
Професійні удосконалення

Вертикальна рукоятка, зовнішні мікрофони, спалахи та інші численні додаткові аксесуари дозволять Вам бути готовим до втілення будь-якої ідеї в будь-якій ситуації.

ТЕХНОЛОГІЯ З'ЄДНАННЯ ОДНИМ ДОТИКОМ NFC ТА WI-FI®

Поділіться чимось надзвичайним

Фотоапарат α7R має дві вбудовані функції обміну; технологія NFC дозволяє передавати зображення одним дотиком до будь-якого пристрою з підтримкою NFC. А з Wi-Fi® можливе швидке завантаження з будь-якого місця.

Оновлення, які можна завантажити

Ознайомтеся із програмами PlayMemories Camera Apps

Відчуйте підвищену зручність із програмою Smart Remote Control, що дає змогу дистанційно спускати затвор, та іншими програмами для редагування зображень і додавання ефектів.

Пакет програм Imaging Edge™: Remote, Viewer і Edit
Пакет програм Imaging Edge™: Remote, Viewer і Edit

Відкрийте для себе новий рівень обробки зображень і керування зйомкою з пакетом програм Imaging Edge для комп’ютера. Remote дає змогу дистанційно керувати зйомкою, Viewer – швидко переглядати, оцінювати й вибирати знімки з великих колекцій, а Edit – створювати високоякісні фінальні знімки з файлів Sony RAW.

Capture One (для Sony)
Capture One для Sony

Безкоштовна відзначена нагородами програма Capture One Express (для Sony) дає змогу обробляти дані RAW і зручно керувати файлами. Платна програма Capture One Pro (для Sony) містить більше засобів редагування й підтримує тетеринг.

iMovie
Сумісний з iMovie і Final Cut Pro X

Цей виріб сумісний із Final Cut Pro X та iMovie.

Технічні характеристики та функції

  • 36,4-Мп повнокадровий сенсор Exmor® CMOS

  • Механізм BIONZ X для відмінної деталізації та шумопоглинання

  • Система змінних об'єктивів E-mount

  • Система швидкого розумного автофокусування забезпечує точне визначення контрастності

  • Висококонтрастний OLED-видошукач Tru-Finder XGA

Підтримка об'єктивів
Об'єктиви E-mount від Sony
Тип сенсора
35 мм
Тип сенсора
Повнокадровий 35-мм (35,9 x 24,0 мм) сенсор Exmor® CMOS
Кількість пікселів (ефективна)
36,4 Мп
Чутливість ISO (рекомендований показник експозиції)
ISO 50–25600
Ресурс батареї (фото)
До 340 знімків
Тип видошукача
Електронний видошукач (кольоровий), 0,5 дюйма
Тип монітора
РК-дисплей типу TFT; 3 дюйми

Що в комплекті

Шнур живлення, Акумуляторна батарея NP-FW50, Адаптер змінного струму AC-UB10, Ремінь через плече, Кришка для корпуса, Кришка гнізда для аксесуарів, Кришка видошукача, Кабель micro-USB

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля

Огляди та нагороди

Думка користувачів