α7 IV

Покращені стандарти
Для нового поколiння творцiв

α7 IV – ідеальна гібридна камера, що забезпечує приголомшливу якість фото й відео, які можна миттєво передавати. α7 IV допоможе сучасним фотографам розкрити свій творчий потенціал.

Лише корпус

ILCE-7M4

Немає інформації про ціну

Корпус + об'єктив зі збільшенням 28-70 мм

ILCE-7M4K

Немає інформації про ціну

Доступне нове програмне забезпечення.
Найкраща базова модель

Приготуйтеся до натхнення. Реалістична деталізація й автофокусування на основі штучного інтелекту в α7 IV доповнюють ряд функцій світового класу в області роботи із зображеннями. 

Зразки фотографій (за годинниковою стрілкою, починаючи зверху зліва): обличчя людини, пейзаж, людина, що стоїть, птах
Галерея зображень, знятих на α7 IV
Зображення кільцевого регулятора Still/Movie/S&Q
Абсолютно нові можливості роботи із зображеннями 
Зображення фотографа, який дивиться через видошукач під час фотозйомки
Фотографія без компромісів
Зображення людини у фокусі, яка займається динамічним видом спорту
Швидкість і надійне автофокусування
Зображення відеооператора, що знімає лише камерою з активним режимом стабілізації зображення без іншого обладнання
Ще досконаліше відео
Фотографія людини, що веде пряму трансляцію за допомогою камери
Нова ера передавання зображень
Зображення людини, що тримає камеру й натискає на ній кнопки
Легка й надійна робота 
Новий досвід роботи із зображеннями
Флагманська якість фото й відео 
Поділіться моментом одразу
Зображення CMOS-матриці Exmor R
Нова повнокадрова CMOS-матриця 33 Мп із заднім підсвічуванням 

Нова CMOS-матриця Exmor R™ 33 Мп камери α7 IV забезпечує виняткову продуктивність зйомки та якість фотографій і відео, швидкісне зчитування, високу чутливість, низький рівень шуму й точне відтворення кольорів. 

Фотографія механізму обробки зображень BIONZ XR
Флагманська обробка зображень процесором BIONZ XR™

В α7 IV встановлено найновіший процесор обробки зображень, який забезпечує вищу продуктивність, покращену якість і відтворення кольорів. Завдяки швидкій обробці зображень полегшується серійна зйомка й прискорюється відгук під час передавання даних.

Фотографія без компромісів
Чотири зображення, зняті з використанням функції Creative Look, на яких показано різні відтінки кольорів
Створюйте настрій із 10 шаблонами Creative Look 

За допомогою 10 попередніх налаштувань Creative Look і восьми параметрів можна швидко створити настрій для ваших фотографій, відео й прямих трансляцій. Подальша обробка не потрібна, тому ви можете відразу поділитися своїм творчим баченням.

Фотографія з 10-бітною глибиною кольору
10-бітний формат фотографій HEIF для плавної градації 

Крім звичайних RAW і JPEG, для зйомки фотографій ви можете вибрати формат HEIF (високоефективний файл зображення). 10-бітна глибина кольору забезпечує реалістичніше відтворення неба й об’єктів портретної зйомки, де є важливою непомітна природна градація. 

Оптична стабілізація зображення за 5 осями

Компенсація тремтіння, коли експозицію збільшено до 5,5 кроку

Високоточна система стабілізації та гіроскопи камери α7 IV взаємодіють з алгоритмами стабілізації зображення, щоб забезпечити компенсацію тремтіння при експозиції, збільшеній до 5,5 кроку. Так ви відчуватимете всі переваги матриці зображення 33,0 Мп.

Оптична стабілізація зображення за 5 осями
Зразок знімка з використанням спалаху, під час якого обличчя об’єкта має належний рівень експозиції
Спалахи Sony працюють разом із системою розпізнавання облич камери

Нові спалахи Sony сумісні з камерою α7 IV та реалізують функції розпізнавання обличчя для пристосування експозиції й відтворення природних відтінків шкіри. Точна синхронізація балансу білого й вимірювання P-TTL зі швидкістю серійної зйомки до "Hi" забезпечують експозицію навіть рухомих об’єктів за швидкої зміни освітлення, гарантуючи неперевершену надійність і творчі можливості.

Фотографія зовнішнього спалаху, підключеного до камери
Зовнішнє керування спалахами 

Камера α7 Ⅳ версії 1.1 здатна окремо реєструвати витримку та ISO, коли спалах увімкнуто чи вимкнуто. Тепер можна керувати сумісними спалахами й бездротовими пультами радіокерування, підключеними до α7 IV, безпосередньо з інтерфейсу камери. 

Швидкість і надійне автофокусування
Зображення людини, яка активно займається спортом, з накладанням точок автофокусування, що охоплюють майже всю область зображення
Удосконалене швидке гібридне автофокусування

Система швидкого гібридного автофокусування, що поєднує фазове й контрастне автофокусування, забезпечує вищу швидкість, точність і ефективність відстеження. Завдяки 4D FOCUS від Sony широка й щільна область автофокусування охоплює 94% площі зображення (фото або відео) і має 759 точок фазового автофокусування.

Серія з 10 знімків людини, яка займається динамічним видом спорту
Серійна зйомка 10 кадр./с зі швидким вивільненням буфера 

І механічні, і електронні затвори дають змогу знімати більше 800 кадрів зі швидкістю до 10 кадр./с з відстеженням для АФ або АЕ завдяки об’ємному буферу α7 IV, швидкому процесору BIONZ XR і збільшеній швидкості запису на карту пам’яті.

Зображення, що демонструє відстеження в реальному часі з рамкою автофокусування на об’єкті, який швидко рухається
Відстеження в реальному часі від Sony на основі ШІ 

Алгоритм розпізнавання об’єктів від Sony використовує дані про колір, яскравість і відстань до об’єкта (глибину), щоб швидко обробляти просторову інформацію в реальному часі. ШІ використовується для точного виявлення й відстеження очей і обличчя людини, тварини чи птаха. Просто виберіть об’єкт для відстеження, а все інше зробить камера. 

Удосконалене автофокусування на очах у реальному часі 

Камера підтримує фокус на очах, а ви можете зосередитися на композиції 

Висока швидкість механізму обробки зображення значно покращує автофокусування на очах у реальному часі, навіть якщо об’єкт дивиться вгору, вниз або вбік. Крім того, можна скористатися функцією відстеження дотиком, щоб увімкнути відстеження будь-якого об’єкта в кадрі з одночасним автофокусуванням на очах у реальному часі (якщо око буде виявлене). 

Зображення, на якому показано функцію автофокусування на очах у реальному часі й рамку автофокусування на оці
Фотографія, що демонструє автофокусування на очах тварин у реальному часі з фокусом на оці собаки
Фотографувати домашніх тварин стало ще легше 

Швидке й точне фокусування для зйомки тварин у складних умовах

Якщо вибрати Animal (Тварина) як тип об’єкта для розпізнавання, камера автоматично визначатиме й відстежуватиме очі тварини (дикої або домашньої), а ви отримуватимете неперевершені фото й відео. Покращено розпізнавання очей тварин, зокрема забезпечено точне фокусування й надійне відстеження, навіть якщо тварина перевертається.

Автофокусування на очах птахів у реальному часі 

Розпізнавання очей птахів підтримується для фото й відео

Уперше в камерах серії α очі птахів розпізнаються під час фото- й відеозйомки: просто виберіть об’єкт Bird (Птах). Камера автоматично відстежує птаха, незалежно від того, сидить він чи летить, і точно фокусується на його оці навіть попри швидкі й непередбачувані рухи.

Ще досконаліше відео
Портрет жінки з роздільною здатністю 4K 60p
Відео 4K 60p для плавного й природного зображення

Знімайте відео у форматі до 4K 60p з повним зчитуванням пікселів без групування й користуйтеся всіма перевагами нової матриці зображення й широкого динамічного діапазону камери α7 IV для плавного зображення об’єктів, що швидко рухаються.

Приклад використання 7K-дискретизації із запасом частоти для запису відео у форматі 4K
7K-дискретизація із запасом частоти для виразності й деталізації 

Під час зйомки відео у форматі 4K до 30p можлива повнокадрова 7K-дискретизація із запасом частоти для 4K, що забезпечує високу роздільну здатність і належний рівень деталізації. Виберіть потрібний режим, решту зробить камера.

Портрет жінки з 10-бітною глибиною кольору й колірною субдискретизацією 4:2:2
Вища якість зображення завдяки запису з 10 біт 4:2:2 

Записувати відео у внутрішню пам’ять можна з 10-бітною глибиною кольору, колірною субдискретизацією 4:2:2 і кодуванням Long GOP або All-Intra. Це полегшує оцінку, подальшу обробку й створення композитних зображень.

Зліва: зображення HEVC/H.265, що ділить складну частину відеоролика на менші сегменти для обробки даних; справа: зображення AVC/H.264, що ділить увесь відеоряд на рівні частини для обробки даних
Окрім Long GOP, підтримується кодування All-Intra

Під час запису з All-Intra кожен кадр кодується окремо зі швидкістю передавання даних до 600 Мбіт/с, що дає змогу точніше фіксувати складні рухи й ефективніше здійснювати редагування.  

[1] All-Intra (All-I) [2] Long GOP [3] Група зображень

Зліва: зображення HEVC/H.265, що ділить складну частину відеоролика на менші сегменти для обробки даних; справа: зображення AVC/H.264, що ділить увесь відеоряд на рівні частини для обробки даних
Вища якість і менший розмір файлів у форматі XAVC HS

Формат запису XAVC HS використовує кодування HEVC/H.265, забезпечуючи вдвічі ефективніше стиснення, ніж із кодуванням AVC/H.264. У результаті зменшується розмір файлів зі збереженням високої якості.

Виберіть свій стиль для виразніших відео

Підтримуються S-Cinetone™, Creative Look і S-Log3

Завдяки технологіям камер лінійки CineAlta, як-от VENICE, колірна матриця S-Cinetone забезпечує красиві відтінки шкіри без потреби в подальшій обробці. Створюйте додаткові візуальні настрої безпосередньо в камері за допомогою попередніх налаштувань Creative Look або ж використовуйте гаму S-Log3, щоб відтворювати повний динамічний діапазон (понад 15 кроків) і спростити подальшу обробку відзнятих матеріалів.

Нова технологія компенсації ефекту "дихання" фокуса

У результаті паралельного розвитку об’єктивів і камер Sony в камері α7 IV було втілено інноваційну технологію компенсації ефекту "дихання" фокуса, що працює виключно з об’єктивами E-mount від Sony. Деякі об’єктиви можуть змінювати поле огляду внаслідок регулювання фокуса під час зйомки відео. Із широким асортиментом об’єктивів E-mount від Sony цей ефект мінімізується, тому ви отримуватимете вражаючі результати.

Карта фокусування, що візуалізує глибину різкості

У відповідь на запити професіоналів ми реалізували нову функцію Focus Map (Карта фокусування), що дає змогу легко візуалізувати глибину різкості під час зйомки. Інформація про фокус (карта глибини різкості) накладається на дисплей у реальному часі, тому ви легко побачите, які ділянки у фокусі, а які ні.

Фотографія автора фільму, що використовує функцію AF Assist
AF Assist підтримує перехід фокуса під час АФ

Успадкована від Cinema Line FX6 функція AF Assist забезпечує плавний перехід між автоматичним і ручним фокусуванням. Поверніть кільце фокусування, щоб вручну сфокусуватися на іншому об’єкті. Автофокусування відновиться після фіксації кільця. 

Фотографія, знята з автофокусуванням задля точного фокуса на основному об’єкті
Налаштування фокуса для творчої свободи 

Функції налаштування фокуса, які також використовуються в професійніших моделях, як-от α1 і α7S III, дають змогу змінювати фокус, швидко переключати об’єкт автофокусування й регулювати чутливість відстеження.

Активний режим стабілізації зображення 

Надійна підтримка під час зйомки відео з рук

Активний режим стабілізації під час відеозйомки забезпечується високоточним блоком стабілізації камери, гіроскопами й складними алгоритмами. Він точно визначає необхідну величину компенсації та застосовує стабілізацію, що забезпечує стабільну зйомку відео 4K, зберігаючи водночас компактні розміри й мобільність α7 IV. 

Переваги об’єктивів Sony для відеозйомки

Дізнайтеся про чотири унікальні переваги об’єктива Sony E-mount для відеозйомки. Поєднання об’єктивів і камер Sony покращує можливості зйомки.

Зображення, на якому показано, як відеофайли, зняті камерою, завантажуються в Catalyst Browser або Catalyst Prepare
Чудові зображення за рахунок кращої стабілізації

Оскільки α7 IV записує дані гіроскопа й об’єктива як метадані, ви можете скористатися програмою Catalyst Browse/Prepare  для додаткового згладжування тремтіння камери й стабілізації зображення навіть після зйомки. 

Зображення камери з приєднаним спрямованим мікрофоном, що продається окремо
Цифровий аудіоінтерфейс для чудової якості звуку

Багатоінтерфейсний роз’єм забезпечує безкабельне з’єднання, через яке безпосередньо передається цифровий аудіосигнал без погіршення якості. Через нього також подається живлення, тож не потрібно турбуватися про акумулятори мікрофона. 

Зображення внутрішнього мікрофона камери великим планом
Вбудована функція зменшення шуму вітру

Якщо функцію зменшення шуму вітру встановити в положення Auto, нова технологія обробки сигналу виявить і значно зменшить шум вітру, не впливаючи на інші звуки. 

Нова ера передавання зображень
Миттєво перетворіть α7 IV на вебкамеру

Щоб перетворити повнокадрову α7 IV на високопродуктивну вебкамеру, достатньо лише USB-з’єднання. Складні налаштування не потрібні. Просто підключіть камеру до комп’ютера або смартфона через USB, виберіть Live Stream (USB Streaming) (Пряма трансляція або трансляція через USB), і все готово.

Фотографія автора контенту, що веде трансляцію в реальному часі з роздільною здатністю 4K
4K / Full HD Live

α7 IV підтримує типові для камер із USB стандарти UVC (USB Video Class) і UAC (USB Audio Class), тож спеціальне програмне забезпечення не потрібне. Підключіться через USB та починайте трансляцію з роздільною здатністю до 4K

Фотографія людини, що приєднує кабель USB до камери
Швидке й просте налаштування трансляцій

З камерою α7 IV трансляції – це легко. Якщо підключити її до комп’ютера через USB, на її екрані з’явиться меню вибору функції USB. Виберіть Live Stream (USB Streaming), щоб перейти у відповідний режим без додаткових налаштувань.

Фотографія всієї лінійки об’єктів від Sony
Більше варіантів зйомки під час трансляцій зі змінними об’єктивами 

Завдяки сумісності з понад 60 об’єктивами E-mount від Sony, як ширококутними, так і телефото, а також об’єктивами преміумкласу й для творчої зйомки ви отримуєте безліч можливостей для трансляції або передавання відзнятих матеріалів.

Порівняння фотографій із вимкнутим (зліва) і ввімкнутим (налаштування "Mid", справа) ефектом Soft Skin (Гладенька шкіра)
Ефект Soft Skin (Гладенька шкіра) 

Вбудований ефект Soft Skin (Гладенька шкіра) камери α7 IV додає шкірі яскравості й краси – розгладжує зморшки, прибирає плями, коригує тьмяні ділянки та робить очі й рот виразнішими. Ця функція доступна для фото, відео й трансляцій у реальному часі.

Миттєво діліться фото й відео

Обмінюватися фото й відео за допомогою камери α7 IV надзвичайно легко, тому ви можете миттєво поділитися зі світом своїми новими зображеннями та творчим баченням.

Зображення людини, що користується додатком Imaging Edge Mobile на смартфоні
Додаткові функції, доступні з Imaging Edge Mobile™

Imaging Edge Mobile від Sony забезпечує ще ефективніший обмін і підключення. Швидко змінюйте налаштування Wi-Fi камери за допомогою малопотужного з’єднання Bluetooth® і ще ефективніше контролюйте автоматичне передавання зображень. 

Меню вибору між налаштуваннями 5 ГГц і 2,4 ГГц
Wi-Fi 5 ГГц

Бездротова локальна мережа підтримує діапазон 5 ГГц на додаток до 2,4 ГГц (стандарти IEEE 802.11a/b/g/n/ac). Серед переваг 5 ГГц – швидше передавання даних.

Меню параметрів передавання на сервер FTP
Фонове передавання файлів на сервер FTP

Ця функція дає змогу передавати фотографії та відео на віддалений FTP-сервер через бездротову LAN, високошвидкісну дротову LAN (через сумісний кабель, що з’єднує порт Ethernet і порт USB Type-C® камери) або через смартфон із тетерингом через USB. 

Покращення робочого процесу вибору й редагування 

У камері α7 IV значно покращено процес вибору й редагування зображень, а отже й загальний робочий процес, що дає змогу ефективно керувати великими обсягами даних.

LCD-дисплей у режимі відтворення, що показує сцени, чітко відокремлені розділювальними кадрами
Розділювальні кадри  для швидшого доступу й вибору

Щоб швидко знаходити потрібні сцени, між зображеннями можна вставити розділювальні кадри . Сіра стрілка на чорному фоні вказує на нову сцену або розділ.

Дисплей, на якому відтворюється відеокліп зі смисловими позначками
Додавання розмітки для відео (смислові позначки)

Щоб позначати дублі або сцени, до відеоматеріалів можна легко додавати два типи "смислових позначок" чи прапорців, а головний кільцевий регулятор можна використовувати для швидкого переміщення від однієї позначки до іншої під час відтворення.

Відображення меню вибору зображень для передавання
Численні можливості вибору файлів для передавання

Файли для передавання можна вибрати відповідно до таких критеріїв, як рейтинг, позначки зображень, стан захисту або формат файлу. Окремі файли можна передавати вручну за допомогою кнопки швидкого доступу. 

Легка й надійна робота 
Зображення, що демонструє діапазон руху поворотного LCD-монітора
Спеціальний кільцевий регулятор Still/Movie/S&Q

Повертайте кільцевий регулятор Still/Movie/S&Q, і камера миттєво змінюватиме меню, призначення кнопок і такі налаштування, як діафрагма й витримка, відповідно до вибраного вами режиму. Це полегшує використання переваг гібридної природи камери. 

Відображення меню
Покращена структура меню 

У відповідь на відгуки професійних фотографів і відеооператорів ми запозичили структуру меню з α7S III й α1, оскільки вона дає змогу охопити більше інформації одним поглядом.

Зображення видошукача камери великим планом
OLED-видошукач Quad-VGA на 3,68 млн точок

OLED-видошукач Quad-VGA цієї камери має роздільну здатність, приблизно в 1,6 разу більшу, ніж у видошукача α7 III, поле огляду 37,3° і винос точки огляду 23 мм. 

Зображення, що демонструє діапазон руху поворотного LCD-монітора
Зручний поворотний задній монітор, що відкривається вбік 

Широку свободу позиціонування й кадрування під час фото- й відеозйомки забезпечує сенсорний LCD-монітор із діагоналлю 3 дюйми й 1,03 мільйона точок, що відкривається вбік і має співвідношення сторін 3:2. 

Фотографія зведення пальців на поворотному LCD-моніторі
Інтуїтивне керування дотиком

Камера α7 Ⅳ версії 1.1 підтримує також зйомку дотиком. Керуйте функціями автофокусування, наприклад відстеженням під час зйомки, і масштабуйте зображення зведенням пальців під час відтворення. Усе це робить керування інтуїтивнішим. 

Зображення заднього кільцевого регулятора R великим планом
Налаштовуваний "задній кільцевий регулятор R"

Замість попереднього кільцевого регулятора компенсації експозиції, α7 IV має налаштовуваний задній кільцевий регулятор, що забезпечує швидкий доступ до таких функцій, як керування ISO, Creative Look тощо.

З думкою про довкілля
Логотип програми Road to Zero
На шляху до нульового екологічного сліду 

Натхненна красою світу, компанія Sony робить свій внесок у збереження Землі та дає авторам змогу створювати ще красивіші й креативніші образи. З метою досягнення нульового екологічного сліду для всієї групи компаній Sony до 2040 року ми прискорюємо численні екологічні ініціативи.

Місце α7 IV в наших планах 

α7 IV не виняток, коли йдеться про нашу роботу над збереженням довкілля

Як і з іншими новими виробами Sony, ми врахували весь життєвий цикл α7 IV, тобто розробку, виробництво, пакування й логістику. Для компонентів корпусу камери ми використали якісний перероблений пластик, а також пластик і упаковку, що підлягають переробці. На наших виробничих майданчиках широко використовується відновлювана сонячна енергія, що зменшує вплив виробництва енергії на довкілля.

Зображення людини, що тримає коробку з α7 IV
Зображення фотостудії з логотипом Imaging Edge
Imaging Edge Desktop™ для функцій Remote, Viewer і Edit

Покращуйте результати зйомки з пакетом програм Imaging Edge Desktop. Remote дає змогу керувати зйомкою та контролювати процес на екрані комп’ютера, Viewer – швидко переглядати, оцінювати й вибирати знімки з великих колекцій, а Edit – створювати якісні фінальні знімки з файлів RAW.

Технічні характеристики та функції

Нова матриця, механізм обробки зображень, система автофокусування на основі штучного інтелекту й сучасні технології забезпечують нові враження від зйомки. Гібридна камера α7 IV вирізняється потужними функціями для фото- й відеозйомки та широкими можливостями підключення для зручного передавання фотографій.
  • Нова повнокадрова CMOS-матриця Exmor R із роздільною здатністю 33,0 Мп і заднім підсвічуванням

  • Передовий процесор обробки зображень BIONZ XR працює у 8 разів швидше

  • Точне автофокусування на очах людей, тварин і птахів із відстеженням у реальному часі

  • Відеозйомка у форматі 4K 60p і можливість записування в 10-бітному форматі з колірною субдискретизацією 4:2:2

  • Передові функції для відеозйомки: активний режим, компенсація зміни фокусної відстані й AF Assist (Допомога з автофокусуванням)

Тип сенсора
35-міліметрова повнокадрова (35,9 × 23,9 мм) CMOS-матриця Exmor R
Кількість пікселів (ефективна)
Приблизно 33,0 Мп
Чутливість ISO (рекомендований показник експозиції)
Фото: ISO 100–51 200 (можна встановити розширений діапазон ISO 50–204 800), автоматичний режим (ISO 100–12 800, можливість вибору нижньої та верхньої межі). Відео: ISO 100–51 200 (можна встановити розширений діапазон до ISO 102 400), автоматичний режим (ISO 100–12 800, можливість вибору нижньої та верхньої межі)
Тип видошукача
Електронний OLED-видошукач Quad-VGA з діагоналлю екрана 1,3 см (0,5 дюйма)
Тип монітора
TFT 7,5 см (тип 3,0)
Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля

Огляди та нагороди

Думка користувачів