α7

Досконалий для всього

Потужний мобільний повнокадровий α7 розміром із долоню. Встановлення 24,3-Мп 35-мм повнокадрового сенсора в корпус з удвічі меншою вагою, ніж у провідних DSLR – нове слово на ринку повнокадрових камер.

Лише корпус

ILCE-7

Немає інформації про ціну

Корпус + об'єктив зі збільшенням 28-70 мм

ILCE-7K

Немає інформації про ціну

Доступне нове програмне забезпечення α7.

Розширте можливості своєї камери та максимально спростіть процес зйомки.

Відмінна якість зображень

24,3-мегапіксельний 35-мм повнокадровий сенсор Exmor™ фотоапарата α7 є гідним конкурентом сенсорів провідних цифрових дзеркальних фотоапаратів. А завдяки найновішому процесору BIONZ X від Sony та найпрогресивнішій технології автофокусування фотоапарат α7 забезпечує надзвичайну деталізацію, чутливість і якість зйомки. Приготуйтеся до цілком нових характеристик продуктивності, що піднесуть результати Вашої зйомки до нових вершин.

Логотип сенсора Exmor® CMOS
Повнокадровий 24,3-Мп сенсор

Цей винятковий новий сенсор має всі необхідні якості для зйомки зображень світового рівня: висока розподільча здатність і чутливість, широкий динамічний діапазон, висока деталізація та низький рівень шумів.

Логотип Bionz X™
Досконала обробка

Отримуйте чудові результати завдяки найновішому механізму обробки зображення BIONZ X™ від Sony: точніша передача кольорів, покращені технології шумопоглинання і вища швидкість серійної зйомки.

Чудові форми. Потужні функції.

Квінтесенція інженерного мистецтва

Під час проектування моделі a7 компанія Sony мала на меті забезпечити баланс між точним керуванням, яке для фотографів є необхідним, із ергономікою, якої вони прагнуть. Результат - ретельно виготовлені ручки та регулятори, потужні функції, широкі можливості налаштування, а також запису і під'єднання, що містяться в міцному та легкому корпусі, що є на 25% меншим за корпуси відомих цифрових дзеркальних фотоапаратів.

Зображення фотоапарата в руках людини
Повнокадровий, компактний

Вагою лише 416 г разом із батареєю фотоапарат α7 є майже вдвічі легшим за провідні цифрові дзеркальні фотоапарати. А завдяки меншим розмірам більше немає необхідності відмовлятися від якості заради портативності.

Внутрішня конструкція
Легкий і довговічний

Корпус α7, вироблений із магнію, найлегшого в світі конструкційного металу, забезпечує довговічність Вашого фотоапарата протягом років.

Поєднання швидкості та точності

α7 з автофокусом від Sony поєднує швидкість виявлення фази (із 117 точками фокусування) і точність визначення контрастності. Алгоритм виявлення об'єкта забезпечує швидкість автофокусування.

від 5 кадр./сек. до 1 сек.
Зупиняйте мить красиво

Новий швидший, точніший автофокус із відстеженням використовує потужні алгоритми з прогнозуванням і технологію розпізнавання об'єкта, щоб відстежувати кожен рух із вищою швидкістю і точністю.

Автофокусування на очах

Для створення ідеальних портретів ця функція створює точне фокусування на обличчях із малою глибиною різкості, навіть коли людина дещо відвернулася від об'єктива, завдяки вдосконаленій технології розпізнавання очей, яка розрізняє навіть одну зіницю.

Автофокус із фіксацією

Легко тримайте у фокусі об'єкти, що рухаються, завдяки цій вдосконаленій технології, яка налаштовує розмір цільового кадру, виходячи з характеристик об'єкта, і використовує широку область автофокусу для забезпечення оптимальної фокусної точки.

Можливості налаштування автофокусу

З налаштуванням області гнучкого точкового автофокусування Ви можете вибирати зони автофокусування різного розміру залежно від об'єкта і забезпечувати фокусування на необхідній області. Також можна налаштовувати області широкого фокусу і зони.

ВИДОШУКАЧ XGA OLED TRU-FINDER™

Розумний видошукач, кращі фото

Завдяки 100% охопленню кадру, розподільчій здатності 1024x768 точок, високій контрастності зображення, можливості оновлення налаштувань у режимі реального часу та точному відображенню "боке" видошукач OLED (XGA) Tru-Finder™ являє собою не лише зручний аксесуар для компонування кадру, а й важливий елемент удосконалення. На додаток до цього також забезпечуються функції професійного рівня, такі як 5 режимів відображення, колірна температура та налаштування яскравості.

Логотип AVCHD
Відеоформати Full HD

Знайдіть ідеальне втілення свого бачення з AVCHD за 60 кадр./сек. для надзвичайно плавного вигляду або знімайте в режимі 24p для кінематографічного вигляду.

Гніздо для навушників
Професійні саундтреки

Під'єднуйте зовнішні мікрофони через адаптер XLR, вимірюйте рівні запису і контролюйте звук за допомогою роз'єму для навушників.

НОВІ ОБ'ЄКТИВИ, НОВІ МОЖЛИВОСТІ

Скло, гідне першокласної камери

Щоб фотографи скористалися потенціалом α7, Sony розробила нові об'єктиви E-mount. А власники попередніх поколінь фотоапаратів α можуть скористатися об'єктивами E-mount або A-mount завдяки адаптеру.

Адаптер для кріплення об'єктива
Отримайте якнайбільше від пристроїв

Скористатися повною функціональністю об'єктивів A-mount Ви зможете за допомогою адаптерів, що пропонують низку переваг, у тому числі технологію напівпрозорих дзеркал.

Об'єктиви A-mount
Розширюйте свої можливості з об'єктивами A-mount

Адаптери A-mount дозволяють фотографам відкрити для себе можливості професійних об'єктивів від Sony, асортимент яких налічує більше 30 моделей.

Аксесуари для фотоапаратів
Професійні удосконалення

Вертикальна рукоятка, зовнішні мікрофони, спалахи та інші численні додаткові аксесуари дозволять Вам бути готовим до втілення будь-якої ідеї в будь-якій ситуації.

ТЕХНОЛОГІЯ З'ЄДНАННЯ ОДНИМ ДОТИКОМ NFC ТА WI-FI®

Поділіться чимось надзвичайним

α7 має дві функції для обміну; технологія NFC дозволяє переносити зображення одним дотиком до смартфона, планшета або ноутбука з підтримкою NFC. Wi-Fi® дозволяє швидко здійснювати завантаження.

Оновлення, які можна завантажити

Ознайомтеся із програмами PlayMemories Camera Apps

Відчуйте підвищену зручність із програмою Smart Remote Control, що дає змогу дистанційно спускати затвор, та іншими програмами для редагування зображень і додавання ефектів.

* Примітка. Доступність тих чи інших служб залежить від регіону.

Пакет програм Imaging Edge™: Remote, Viewer і Edit
Пакет програм Imaging Edge™: Remote, Viewer і Edit

Відкрийте для себе новий рівень обробки зображень і керування процесом зйомки з пакетом програм Imaging Edge для комп’ютера. Remote дає змогу дистанційно керувати зйомкою, Viewer – швидко переглядати, оцінювати й вибирати знімки з великих колекцій, а Edit – створювати високоякісні фінальні знімки з файлів Sony RAW.

Capture One (для Sony)
Capture One (для Sony)

Безкоштовна відзначена нагородами програма Capture One Express (для Sony) дає змогу обробляти дані RAW і зручно керувати файлами. Платна програма Capture One Pro (для Sony) містить більше засобів редагування й підтримує тетеринг.

iMovie
Сумісний з iMovie і Final Cut Pro X

Цей виріб сумісний із Final Cut Pro X та iMovie.

Технічні характеристики та функції

  • Повнокадровий 24,3-мегапіксельний сенсор Exmor® CMOS

  • Механізм BIONZ X для відмінної деталізації та шумопоглинання

  • Система змінних об'єктивів E-mount

  • Висококонтрастний видошукач XGA OLED Tru-Finder™ високої розподільчої здатності

  • Прості обмін і керування з Wi-Fi® та під'єднанням одним дотиком NFC

Підтримка об'єктивів
Об'єктиви E-mount від Sony
Тип сенсора
Повнокадровий 35-мм (35,8 × 23,9 мм) сенсор Exmor® CMOS
Кількість пікселів (ефективна)
Прибл. 24,3 мегапікселя
Чутливість ISO (рекомендований показник експозиції)
Відео: Еквівалент ISO 200–25600, АВТО (еквівалент ISO 200-6400), Фотографії: ISO 100–25600 (показники ISO від ISO 50 можна встановити як розширений діапазон ISO), АВТО (ISO 100–6400, можливість вибору більшої чи меншої величини)
Ресурс батареї (фото)
Прибл. 270 знімків (з видошукачем) / прибл. 340 знімків (із РК-дисплеєм) (стандарт CIPA)
Тип видошукача
Електронний OLED-видошукач XGA 1,3 см (тип 0,5) (кольоровий)
Тип монітора
Увімк./Вимк.

Що в комплекті

Шнур живлення, Акумуляторна батарея NP-FW50, Адаптер змінного струму AC-UB10, Ремінь через плече, Кришка для корпуса, Кришка гнізда для аксесуарів, Кришка видошукача, Кабель micro-USB

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля

Відгуки

Думка користувачів