Лише корпус

ILCE-6300

Немає інформації про ціну

Корпус + об'єктив з електромеханічним збільшенням 16-50 мм

ILCE-6300L

Немає інформації про ціну

Корпус + об'єктив зі збільшенням 18-135 мм

ILCE-6300M

Немає інформації про ціну

Зображення Фотоапарат α6300 E-mount із сенсором APS-C
Зображення Фотоапарат α6300 E-mount із сенсором APS-C
Зображення Фотоапарат α6300 E-mount із сенсором APS-C
Зображення Фотоапарат α6300 E-mount із сенсором APS-C
Зображення Фотоапарат α6300 E-mount із сенсором APS-C
Зображення Фотоапарат α6300 E-mount із сенсором APS-C
Зображення Фотоапарат α6300 E-mount із сенсором APS-C
Зображення Фотоапарат α6300 E-mount із сенсором APS-C
Зображення Фотоапарат α6300 E-mount із сенсором APS-C

Функції

24,2МП матриця зображення Exmor™ CMOS

Нова 24,2-мегапіксельна матриця Exmor® CMOS підвищує рівень технічних характеристик зображень. Мідна проводка та покращене компонування дозволяють зменшити з’єднувальний шар і підвищити ефективність захоплення світла, щоб робити знімки з низьким рівнем шумів і широким діапазоном чутливості ISO до 51200. Використання міді підвищує швидкість зчитування даних, а також потенціал покращеної зйомки 4K та Full HD з частотою кадрів 120 кадр./с.

Високошвидкісний механізм обробки зображень BIONZ X™

Як саме надзвичайна швидкість, потужність та ефективність процесора BIONZ X звільнюють потенціал та чутливість нової матриці зображення? За допомогою алгоритму, оптимізованого для нової матриці зображення заради фото- та відеозйомки із неперевершеною розподільчою здатністю, а також заради кращого відтворення текстур та деталей, особливо із середніми та високими налаштуваннями ISO

425 точок АФ із визначенням фази

З найбільшою у світі кількістю (425) точок АФ із визначенням фази у фокусній площині, що забезпечує надзвичайно широке та щільне охоплення точок АФ, α6300 фокусується на об’єктах у кадрі ще точніше, ефективніше та надійніше.

0,05-сек. швидкість АФ

Фотоапарат α6300 досягає найвищої у світі (0,05 сек.) швидкості АФ завдяки покращеним технічним характеристикам вбудованої системи швидкого гібридного АФ і неперевершеній ефективності механізму обробки зображень BIONZ X™, велику кількість інформації із вражаючою точністю

Технологія щільного відстеження АФ

Для точності та стабільності стеження нова технологія щільного стеження АФ активує точки АФ, щоб закарбувати область навкруги об’єкту зйомки прибл. у 7,5 разів щільніше за 6000. Лише ця функція АФ із визначенням фази фокусної площини може бездоганно активувати точки АФ та відстежити об’єкти, що рухаються у кадрі, із подібною точністю.

Висока швидкість безперервної зйомки

Знімайте події чітко завдяки безперервній високошвидкісній зйомці із частотою кадрів до 11 кадр./с. Або оберіть одну з трьох швидкостей до 8 кадр./с. відповідно до ситуації під час зйомки для перегляду безперервної зйомки в реальному часі із мінімальною затримкою на екрані електронного видошукача або LCD-екрана, щоб безпосередньо відчути зйомку завдяки оптичному видошукачеві.

Автофокус із визначенням фази у фокусній площині для об’єктивів A-mount

Фотоапарат серії α6300 пропонує АФ із визначенням фази фокусної площини, навіть коли об’єктив A-mount закріплено за допомогою адаптера для кріплення (LA-EA3) від Sony. Тож Ви можете скористатися перевагами унікального діапазону системи автофокусування із фокусною площиною з 425 точок АФ із визначенням фази, а також – швидкого і плавного управління під час зйомки з іншими об’єктивами та об’єктивами E-mount.

OLED-видошукач XGA Tru-Finder™

Фотоапарат серії α6300 обладнаний видошукачем XGA OLED Tru-Finder™ із високими контрастністю, розподільчою здатністю і якістю зображення, що надзвичайно детально відтворює темні ділянки і кольори, а також – із режимом відображення кадрів із більшою частотою кадрів – 120 кадр./с. (100 кадр./с.), щоб Ви могли переглядати події плавно і легко відстежувати їх на цьому електронному відеошукачі.

Запис відео у форматі 4K

Відеозйомка 4K у форматі Super 35 мм з повнопіксельним зчитуванням/без згруповування пікселів дозволяє зберігати приблизно у 2,4 рази більше інформації, ніж зазвичай потрібно для 4K (QFHD: 3840 x 2160). Такі об’ємні дані фактично відповідають даним 6K, тож вони забезпечують найкращу розподільчу здатність у зображеннях 4K.

Запис відео Full HD з частотою 120 кадрів на секунду та запис відео з 4-/5-кратним уповільненням

Ви можете здійснювати високоякісну зйомку Full HD, навіть під час високошвидкісної зйомки Full HD із частотою кадрів 120 кадр./с. (100 кадр./с.) й АФ з відстеженням при високій швидкості передачі даних до 100 мБіт/с. Окрім цього фотоапарат може здійснювати внутрішню зйомку, сповільнену у 4–5 разів, якщо показник частоти кадрів встановлено на 30р (25р) або 24р.

Зйомка S-Gamut/S-Log

Зйомка у режимах кольору S-Gamut/S-Log дарує Вам гнучкість для створення виразніших фільмів із допомогою градації кольорів під час остаточного монтажу. Криві гама-корекції S-Log3 і S-Log2 мають широкий динамічний діапазон (до 1300%) для зменшення ефектів засвічення та занадто темних ділянок. Фотоапарат α6300 навіть має вражаючий 14-етапний діапазон налаштування гами S-Log3. Камера також підтримує режими кольору S-Gamut, S-Gamut3 і S-Gamut3. Кінематографічний кольоровий простір від Sony. *Криві гама-корекції S-Log2 і S-Log3 засновується на обробці фотографій.

Дізнайтеся про авторів у Посібнику

Безшумна зйомка

Режим безшумної зйомки розкриває затвор без звуку навіть під час безперервної зйомки зі швидкістю прибл. 3 кадр./с. з відстеження АФ/АЕ, тому він стає у нагоді під час зйомок подій у приміщенні, на природі та в інших ситуаціях, коли тиша є необхідною. Щоб вмикати/вимикати цей режим більш інтуїтивно і просто, призначте її до кнопки з можливістю призначення функції.

Дистанційне керування одним дотиком/Поширення одним дотиком

Використовуйте смартфон або планшет як пульт дистанційного керування або як видошукач за допомогою функції дистанційного керування одним дотиком. Надсилайте фотографії та відео на свій пристрій одним дотиком, щоб опублікувати їх у соціальних мережах. Просто встановіть програму Imaging Edge Mobile через Wi-Fi на свій пристрій Android із підтримкою технології NFC, а потім торкніться пристроєм камери, щоб об’єднати їх у пару. Немає NFC? Не проблема, адже об’єднати пристрої в пару можна за допомогою нової функції, що використовує QR-коди.

Дізнатися більше

Покращене швидке гібридне автофокусування для відеозйомки

Відтепер швидке гібридне АФ робить автофокус під час відеозйомки неперевершено чітким, що особливо важливо для зйомки 4К. Окрім надзвичайно щільного спектру точок АФ із визначенням фази, ця система у фотоапараті серії α6300 обладнана функціями регульованої швидкодії приводу АФ та чутливості стеження АФ, що дозволяє Вам проявляти більше креативності, керуючи фокусом саме так, як вам дозволяють умови та уява.

АФ у збільшувачі фокусування

Можна використовувати автофокус, навіть збільшуючи обрану область зображення у видошукачі або на LCD-екрані – наприклад, для кращого налаштування фокусу. Ця функція чудово підходить для макрозйомки, де точне фокусування є ключовим.

АФ із фіксацією

Ця функція автоматично утримує фокус на рухомому об’єкті. Просто налаштуйте кадр і об’єкт, який потрібно відстежувати, і натисніть центральну кнопку. Якщо Ви втратите об’єкт, фотоапарат може розпізнати його й активувати функцію АФ із фіксацією, коли об’єкт знову з’явиться на екрані.

Розширений гнучкий точковий режим

Коли обрана точка АФ втрачає об’єкт або не розташована на рухомому об’єкті, функція Розширення гнучкого точкового режиму автоматично керує навколишніми точками АФ, щоб миттєво сфокусуватися на цьому об’єкті.

Очі завжди у фокусі

Помітно точніше автофокусування на очах (доступне в режимі AF-C) забезпечує розпізнавання очей об’єкта, навіть якщо він рухається. Цей надійний інструмент особливо корисний під час портретної зйомки, гарантуючи успішне фокусування та високу якість фото. 

Висока якість звуку (роз’єм для мікрофона, комплект адаптера XLR) 

Окрім знімних мікрофонів, фотоапарат підтримує лінійний вхід від професійних аудіопристроїв із роз’ємом XLR, використовуючи комплект адаптера XLR (XLR-K2M/XLR-K1M), що продається окремо і дозволяє під’єднувати мікрофони преміум-класу. Таким чином Ви можете точно налаштовувати аудіо і записувати високоякісний звук із низьким рівнем шуму, вартий серйозних кінозйомок.

Чистий вихідний сигнал HDMI

Ця функція підтримує формати 4K та Full HD і дозволяє виводити нестиснене відео на зовнішній записувальний пристрій або монітор. Зображення також може записуватися у фотоапараті , навіть якщо сигнали виводяться за допомогою цієї функції.

Відображення гами Gamma Display Assist

Ця функція дозволяє переглядати зображення із природною контрастністю під час запису з увімкненими налаштуваннями гами S-Log, перетворюючи S-Log2 та S-Log3 на гаму ITU709 (800%) для моніторингу зображень або перевірки фокуса за збільшення на LCD-екрані або видошукачі

Удосконалена функція Zebra

Спростіть управління експозицією, особливо під час зйомки із увімкненими налаштуваннями гами S-Log. Встановіть рівень яскравості відеосигналу від 0 до 109%, застосуйте до нього діапазон між +10% і -10%, після чого за допомогою зебри можна виявити ділянки зображення, що сягають цього рівня яскравості. Новий мінімальний рівень яскравості надійно попереджає Вас про необхідність уникнення ділянок випаленого світла.

Міцний корпус із магнієвого сплаву

Завдяки внутрішнім конструкціям, задньому, верхньому та передньому покриттю із магнієвого сплаву тривкий та легкий корпус серії α6300 – міцніше за усіх його попередників. Створена для міцної надійності та стабільного управління, ця компактна форма готова протистояти випробуванням зйомки у польових умовах.  

Стійкість до пилу і вологи

Знімайте без турбот у складних умовах завдяки надійним засобам захисту від пилу та вологи, що допомагають запобігти проникненню пилу та води до корпусу фотоапарата. У пристрої передбачено такі засоби, як ущільнення навколо кнопок та регуляторів і захисна двошарова конструкція, що забезпечує міцну фіксацію панелей і компонентів.

Надійне кріплення об'єктива

Міцність і надійність корпусу фотоапарата та кріплення об’єктива забезпечують особливо міцну основу для закріплення та протистояння різкому використанню навіть із великими та важкими об’єктивами, наприклад, із телеоб’єктивами та об’єктивами для кінозйомки.

Підключення блока живлення через USB 

Камера може живитися через USB-під’єднання до ПК або мобільної батареї. Це зберігає заряд батареї фотоапарату, збільшуючи час, протягом котрого можна використовувати фотоапарат до повного розрядження батареї. Коли фотоапарат вимкнено, батарею можна заряджати через те саме під’єднання.

14-бітний формат RAW

Під час запису RAW 14-бітний вихідний формат RAW і 16-бітна обробка зображень дозволяють зберігати якнайбільше деталей та створювати зображення найвищої якості з багатими градаціями відтінків. 14-бітний формат RAW (Sony ARW) забезпечує оптимальну якість для подальшої обробки зображення (за допомогою Image Data Converter або інших програм).

Мінімальна витримка в режимі ISO Авто

Можна уникнути розмитості знімку рухомого об’єкта, встановивши значення витримки, за якого світлочутливість ISO починає змінюватися під час роботи в режимі ISO Авто (в режимах P або A або з увімкненою функцією багатокадрового усунення шумів).

Можливість налаштування імені файлу

Тепер перші три символи в імені файлу можна налаштувати просто на фотоапараті. За замовчуванням імена файлів починаються з літер "DSC", однак Ви можете змінити їх на власний вибір. Це дозволяє фотографам із легкістю керувати файлами, особливо в разі роботи з кількома фотоапаратами.

Програми для фотоапаратів у службі PlayMemories™

Робіть свої знімки виразнішими із допомогою служби завантаження програм, що дозволяє додавати нові функції до поточного набору функцій Вашого фотоапарату. Скористайтеся програмою Time-lapse для запису і поєднання зображень з інтервалами, Smart Remote Control – для управління налаштуваннями зі смартфона або планшета, Sky HDR (зображення з високим динамічним діапазоном), Star Trail, Liveview Grading, Smooth Reflection та багатьма іншими програмами. Примітка: Доступність послуг залежить від регіону.

Докладніше

Capture One (для Sony)

Capture One Express (для Sony) – це безкоштовна відзначена нагородами програма для обробки зображень. Вона забезпечує легке керування файлами зображень і потужні засоби редагування, зокрема створення високоякісних знімків із формату RAW. Придбайте Capture One Pro (для Sony), що забезпечує розширений набір інструментів редагування та підтримує тетеринг.

Безкоштовне завантаження (на веб-сайті Phase One)

Сумісний з iMovie і Final Cut Pro X

Цей виріб сумісний із Final Cut Pro X та iMovie.

Пакет програм Imaging Edge™: Remote, Viewer і Edit

Відкрийте для себе новий рівень обробки зображень і керування зйомкою з пакетом програм Imaging Edge для комп’ютера. Remote дає змогу віддалено керувати зйомкою, Viewer – швидко переглядати, оцінювати й вибирати знімки з великих колекцій, а Edit – створювати високоякісні фінальні знімки з файлів Sony RAW.

Дізнатися більше

Imaging Edge™ Webcam

Програма забезпечує зручне використання камери Sony як веб-камери з високою якістю зйомки для трансляцій у реальному часі та конференцій.

Відомості про програму

Характеристики

Фотоапарат серії α6300 – це флагманський недзеркальний фотоапарат зі змінним об'єктивом APS-C від Sony із найшвидшим у світі 0,05-сек. АФ із найбільшою кількістю точок АФ із визначенням фази (425), матрицею Exmor® CMOS із 24,2 ефективними мегапікселями, надзвичайно широким діапазоном чутливості ISO 100–51200, покращеною відеозйомкою 4K і видошукачем XGA OLED Tru-Finder™.
  • Найшвидше у світі (0,05 сек.) АФ із визначенням фази з найбільшою (425) кількістю точок АФ

  • Щойно розроблена 24,2-мегапіксельна матриця зображення Exmor™ CMOS

  • Механізм обробки зображень BIONZ X™™

  • Широкий діапазон чутливості ISO від 100 до 51200

  • Запис відео 4K з повнопіксельним зчитуванням/без згруповування пікселів

Підтримка об'єктивів
Об'єктиви E-mount від Sony
Тип сенсора
APS-C
Тип сенсора
Сенсор Exmor® CMOS типу APS-C (23,5 x 15,6 мм)
Кількість пікселів (ефективна)
Прибл. 24,2 мегапікселя
Чутливість ISO (рекомендований показник експозиції)
Фото: ISO 100-25600 (з можливістю розширення до 51200), АВТО (ISO 100-6400, можливість вибору більшої чи меншої величини), Відео: еквівалент ISO 100–25600, АВТО (еквівалент ISO 100-6400, можливість вибору більшої чи меншої величини)
Ресурс батареї (фото)
Прибл. 350 знімків (видошукач) / Прибл. 400 знімків (LCD-екран) (стандарт CIPA)
Тип видошукача
Електронний OLED-відеошукач XGA 1,0 см (тип 0,39) (кольоровий)
Тип монітора
7,5-см (тип 3,0), TFT, широкого типу

Що в комплекті

Акумуляторна батарея NP-FW50, ремінь на плече, кришка для байонетного кріплення, кришка гнізда для аксесуарів, кришка видошукача, кабель Micro-USB

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля

Відгуки

Думка користувачів