α5000

Безтурботна зйомка чудових фото

Завдяки найлегшому у світі цифровому фотоапарату зі змінними об’єктивами α5000 Ви зможете насолоджуватися широкими можливостями зйомки, не обтяжуючи себе зайвою вагою, де б ви не були.

Корпус + об'єктив з електромеханічним збільшенням 16-50 мм

ILCE-5000L

Немає інформації про ціну

Корпус + об'єктиви зі збільшенням (16-50 мм і 55-210 мм)

ILCE-5000Y

Немає інформації про ціну

Сенсор Exmor® APS HD CMOS
Сенсор Exmor® APS HD CMOS

Цей вражаючий новий сенсор має усе необхідне для створення знімків світового рівня: високу чутливість, надширокий динамічний діапазон, неперевершену деталізацію та низький рівень шумів.

Механізм обробки зображень BIONZ X™
Механізм обробки зображень BIONZ X™

Отримуйте чудові результати завдяки останньому механізму обробки зображень від Sony: точніше відтворення кольорів, краще усунення шумів і надзвичайно реалістична деталізація, що забезпечуються високошвидкісною обробкою.

Висока чутливість ISO 100–16000
Висока чутливість ISO 100–16000

Чутливий об'єктив дозволяє знімати за слабкого освітлення без спалаху або чітко закарбовувати динамічні події, зменшуючи рівень шуму та забезпечуючи максимальну деталізацію.

Найпопулярніший у світі сенсор зображення
Найпопулярніший у світі сенсор зображення

Sony – світовий лідер у виробництві сенсорів зображення для цифрових фотоапаратів і відеокамер.

Зручні інновації для чудових знімків

Закарбовувати чудові спогади стало ще легше

Що б Ви не знімали – автопортрет у компанії найкращих друзів або нічну сцену у сповненому руху місті, – ці інновації гарантують, що Ваші знімки будуть не гіршими за враження, що їх породили.

Вид спереду моделі α5000
Ідеально оформлені автопортрети

Тепер Ви легко можете знімати себе – на самоті чи в компанії близьких друзів – в ідеальній позі. Просто підніміть РК-дисплей і відкоригуйте композицію. Розумна функція "Гладенька шкіра" усуває зморшки та тьмяні ділянки, гарантуючи оптимальний результат.

Ефект "Гладенька шкіра"

Ефект "Гладенька шкіра" усуває зморшки та тьмяні ділянки, отже Ви завжди можете бути впевнені, що виглядаєте найкраще.

Розпізнавання облич, спуск шторки під час посмішки

Ці функції гарантують фантастичний вигляд облич із чітким фокусуванням та посмішками, закарбованими в найбільш слушний момент.

Автопобудова кадру

Ця функція забезпечує обрізання знімка для надання йому максимальної привабливості без значної втрати якості завдяки використанню технології надвисокої розподільчої здатності By Pixel Super Resolution і сенсора Exmor®.

Виразіть себе за допомогою режиму ефектів зображення

Оживіть свої знімки та відео

Перетворіть повсякденні сцени на шедеври за допомогою режиму ефектів зображення Picture Effect. Експериментуйте з тринадцятьма режимами, збагачуючи фото та відео, і переглядайте їх у режимі реального часу на РК-екрані, шукаючи ідеальний варіант.

Відкрийте нові можливості своєї камери

Програми PlayMemories для фотоапаратів кардинально змінять процес зйомки

Завантажуйте нові програми для зйомки і редагування, завантажуйте знімки у мережу без дротів і комп'ютера та збагачуйте свій фотоапарат найновішими функціями. (Зауважте, що асортимент доступних програм залежить від країни.)

Програми для фотоапаратів у службі PlayMemories
Кілька експозицій
Кілька експозицій

Тепер знімати з кількома налаштуваннями експозицій дуже легко! Просто виберіть одну з семи тем, і ця програма автоматично вибере оптимальні налаштування для Ваших значень експозиції.

Покадрова зйомка
Покадрова зйомка

Ця проста у використанні програма забезпечує автоматичну зйомку серії кадрів і об'єднує їх у відео. До Ваших послуг вісім тем, отже бездоганний вигляд гарантовано.

Пакет програм Imaging Edge™: Remote, Viewer і Edit
Пакет програм Imaging Edge™: Remote, Viewer і Edit

Відкрийте для себе новий рівень обробки зображень і керування зйомкою з пакетом програм Imaging Edge для комп’ютера. Remote дає змогу дистанційно керувати зйомкою, Viewer – швидко переглядати, оцінювати й вибирати знімки з великих колекцій, а Edit – створювати високоякісні фінальні знімки з файлів Sony RAW.

Capture One (для Sony)
Capture One для Sony

Безкоштовна відзначена нагородами програма Capture One Express (для Sony) дає змогу обробляти дані RAW і зручно керувати файлами. Платна програма Capture One Pro (для Sony) містить більше засобів редагування й підтримує тетеринг.

iMovie
Сумісний з iMovie і Final Cut Pro X

Цей виріб сумісний із Final Cut Pro X та iMovie.

Технічні характеристики та функції

  • 20,1-мегапіксельний сенсор Exmor® APS HD CMOS

  • Механізм BIONZ X™ для відмінної деталізації та шумопоглинання

  • Поворотний на 180° РК-екран для бездоганних автопортретів

  • Програми PlayMemories для камери розширюють творчі можливості

  • Прості обмін і керування з Wi-Fi® та під'єднанням одним дотиком NFC

Підтримка об'єктивів
Об'єктиви E-mount від Sony
Тип сенсора
Сенсор Exmor® APS HD CMOS типу APS-C (23,5x15,6 мм)
Кількість пікселів (ефективна)
Прибл. 20,1 мегапікселя
Чутливість ISO (рекомендований показник експозиції)
Фото: еквівалент ISO 100–16000, АВТО (ISO 100–16000, можливість вибору більшої чи меншої величини) Відео: еквівалент ISO 100–6400 (крок 1/3 EV) / АВТО (еквівалент ISO 100–6400, можливість вибору більшої чи меншої величини)
Ресурс батареї (фото)
Прибл. 420 знімків (РК-монітор)
Тип монітора
Привід TFT 7,5 см (тип 3,0)

Що в комплекті

Зарядний пристрій змінного струму AC-UB10 (зарядка батарей у фотоапараті через USB), SELP1650, Кришка об'єктива, Акумуляторна батарея (NP-FW50), Ремінь через плече, Кришка для корпуса, Кабель micro-USB

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля

Відгуки

Думка користувачів