Лише корпус

ILCA-77M2

Немає інформації про ціну

Корпус + об'єктив зі збільшенням 18-135 мм

ILCA-77M2M

Немає інформації про ціну

Зображення Фотоапарат α77 ІІ A-mount із сенсором APS-C
Зображення Фотоапарат α77 ІІ A-mount із сенсором APS-C
Зображення Фотоапарат α77 ІІ A-mount із сенсором APS-C
Зображення Фотоапарат α77 ІІ A-mount із сенсором APS-C
Зображення Фотоапарат α77 ІІ A-mount із сенсором APS-C
Зображення Фотоапарат α77 ІІ A-mount із сенсором APS-C
Зображення Фотоапарат α77 ІІ A-mount із сенсором APS-C
Зображення Фотоапарат α77 ІІ A-mount із сенсором APS-C
Зображення Фотоапарат α77 ІІ A-mount із сенсором APS-C
Камера α77 II A-mount із сенсором APS-C та об’єктивом ZEISS®
Ніколи не пропускайте цікаві моменти

Коли відбувається щось надзвичайне, знімайте це за допомогою α77 II. Завдяки приголомшливим 79 точкам АФ, швидкості безперервної зйомки 12 кадр./с і 24,3-мегапіксельному сенсору Exmor® CMOS кожен момент існуватиме вічно.

Логотип сенсора Exmor R® CMOS
24,3-мегапіксельний сенсор APS-C

Сенсор із розташованими без проміжків лінзами на мікросхемі забезпечує низький рівень шумів на відео Full HD та фотографіях 4K.

Логотип Bionz X™
Модернізований механізм обробки

Ефективний аналіз великого потоку даних сенсора дозволяє швидко знімати неперевершені зображення з низьким рівнем шумів.

Фіксація для феноменальної чіткості

Ефектно закарбована швидкість життя

Прогресивна система АФ у фотоапараті α77 II використовує найбільшу у світі кількість точок із визначенням фази (79, із яких 15 є перехресними) і забезпечує надійне стеження навіть під час серійної зйомки зі швидкістю 12 кадр./с.

Sony відкриває нову епоху автофокусування

4D FOCUS забезпечує неперевершене автофокусування в чотирьох вимірах: широка зона покриття автофокусу (висота й ширина 2D), висока швидкість автофокусування (глибина 3D) та покращене передбачуване стеження (час 4D).

4D FOCUS
Дізнайтеся більше про 4D FOCUS
Гідне рішення для зйомки швидких рухів

Насолоджуйтеся рекордною кількістю точок АФ (79) із визначенням фази

Технологія напівпрозорих дзеркал дозволяє точно виконувати автофокусування з визначенням фази в режимах живого перегляду та відео. Автофокус неперевершено надійний, адже 79 точок АФ розташовані дуже щільно, а 15 із них є перехресними.

Вид фотоапарата збоку з демонстрацією технології напівпрозорих дзеркал
Технологія напівпрозорих дзеркал
чоловік у каяку
79 точок АФ
12 кадр./сек. з автофокусом стеження

Закарбуйте швидкоплинний чарівний момент із приголомшливою чіткістю, навіть стежачи за об'єктами, що швидко рухаються. Насолоджуйтеся максимальною розподільчою здатністю 24,3 Мп та великою кількістю кадрів (до 60) у серії під час серійної зйомки.

Складний алгоритм АФ

Знайдіть оптимальний баланс швидкості і стабільності із покращеним алгоритмом від Sony. Він передбачає аналіз результатів вимірювань, що виконуються в реальному часі, для фіксації кадру на об'єкті без викривлень через розташовані поблизу предмети.

Вражаюча чистота та природність деталей

α77 II розкриває всю красу нашої планети, закарбовуючи насичені сцени так само чітко, як вони сприймаються оком. Огляньте зразки приголомшливої глибини деталей.

Зображення 24,3-мегапіксельного сенсора APS-C CMOS
24,3-мегапіксельний сенсор APS-C CMOS

Приголомшлива якість зображення у Вашому розпорядженні. Конструкція лінз на мікросхемі без проміжків оптимізує захоплення світла для забезпечення надзвичайно широкого діапазону чутливості від ISO 100 (із можливістю пониження до ISO 50) до ISO 25600.

ілюстрація механізму обробки зображення BionzX
Механізм обробки зображень BIONZ X™

Цей ексклюзивний процесор точно відтворює текстури й деталі завдяки можливості обробки з надзвичайно високою швидкістю. Насолоджуйтеся мінімальним виділенням країв, зниженим рівнем шумів і підвищеною чіткістю.

покращена вбудована система стабілізації
Покращена вбудована система стабілізації

Вбудована система стабілізації працює з будь-яким сумісним об'єктивом по всьому діапазону фокусування. Ця модель також стабілізує зображення видошукача, коли кнопка спуску натискається наполовину для фокусування.

OLED-видошукач XGA Tru-Finder
OLED-видошукач XGA Tru-Finder

Яскравий видошукач XGA OLED Tru-Finder дозволяє здійснювати точний перегляд кінцевого зображення з урахуванням налаштувань експозиції. Наявні також такі прогресивні можливості, як 100% покриття кадру та широкий кут огляду 33˚.

Широкі можливості керування та простота налаштування

Яскравий поворотний у 3 напрямках РК-дисплей на 1228 тисяч точок

За допомогою унікальної технології WhiteMagic, що підвищує яскравість майже вдвічі, цей екран виділяє кожну деталь сцени. Його можна плавно нахиляти для компонування вертикальних кадрів і зйомки з цікавих кутів.

Міцна конструкція для цілковитої впевненості

Повний захист від пилу й вологи для зйомки в місці подій

У α77 II передбачено достатньо заходів із захисту від води та бруду, таких як ущільнення навколо кнопок та регуляторів, двошаровий захист отворів, а також міцна фіксація панелей і компонентів.

Експресивні можливості створення відео

Відео Full HD 60p/24p

Завдяки потужному безперервному визначенню фази у Вашому розпорядженні тепер є всі можливості створення захоплюючого відео. Насолоджуйтеся точним, безперервним стеженням і фокусуванням на об'єктах, що швидко рухаються, без жодних затримок.

З'єднання одним дотиком

Миттєво передавайте фото і відео на смартфон чи планшет Android, торкнувшись пристроєм до α77 II завдяки вбудованим функціям Wi-Fi® та NFC. Таким чином до вмісту можна легко надати спільний доступ.

Зображення об'єктивів A-mount
Неперевершена точність і майстерність

Відкривайте нові горизонти у фотографії з розширеною лінійкою надзвичайно якісних об'єктивів. α77 II дозволяє насолоджуватись усією повнотою визнаної ефективності скляної оптики професійного рівня від Sony та Zeiss.

Пакет програм Imaging Edge™: Remote, Viewer і Edit
Пакет програм Imaging Edge™: Remote, Viewer і Edit

Відкрийте для себе новий рівень обробки зображень і керування процесом зйомки з пакетом програм Imaging Edge для комп’ютера. Remote дає змогу керувати зйомкою та контролювати процес на екрані комп’ютера, Viewer – швидко переглядати, оцінювати й вибирати знімки з великих колекцій, а Edit – створювати високоякісні фінальні знімки з файлів Sony RAW.

Capture One (для Sony)
Capture One для Sony

Безкоштовна відзначена нагородами програма Capture One Express (для Sony) дає змогу обробляти дані RAW і зручно керувати файлами. Платна програма Capture One Pro (для Sony) містить більше засобів редагування й підтримує тетеринг.

Ілюстрація
Imaging Edge™ Webcam

З програмою Imaging Edge Webcam можна використовувати камеру Sony як першокласну веб-камеру для різних завдань, зокрема якісних трансляцій у реальному часі та конференцій.

iMovie
Сумісний з iMovie і Final Cut Pro X

Цей виріб сумісний із Final Cut Pro X та iMovie.

Технічні характеристики та функції

  • 24,3-мегапіксельний сенсор APS-C Exmor™ CMOS

  • Механізм BIONZ X™ для відмінної деталізації та шумопоглинання

  • Універсальна система змінних об'єктивів A-mount 

  • Спеціальний сенсор АФ із 79 точками автофокусування, 15 перехресними точками

  • Технологія напівпрозорих дзеркал для зйомки зі швидкістю 12 кадр./с

Кріплення об'єктива
Sony A-mount
Тип сенсора
Сенсор Exmor™ CMOS типу APS-C (23,5 X 15,6 мм) із фільтрами основних кольорів
Тип сенсора
Сенсор Exmor® CMOS типу APS-C (23,5 x 15,6 мм)
Кількість пікселів (ефективна)
24,3 Мп
Чутливість ISO (рекомендований показник експозиції)
Відео: еквівалент ISO 100–12800 (крок 1/3 EV), АВТО (еквівалент ISO 100–12800, можливість вибору мінімальної чи максимальної величини), Фотографії: ISO 100–25600 (крок 1/3 EV), (показники ISO від ISO50 можна встановити як розширений діапазон ISO), АВТО (ISO 100–25600, можливість вибору більшої чи меншої величини )
Тип видошукача
Електронний видошукач типу 0,5"
Тип монітора
Матриця TFT 7,5 см (тип 3,0)

Що в комплекті

Шнур живлення, Акумуляторна батарея NP-FM500H, Зарядний пристрій BC-VM10A, Ремінь через плече, Кришка для корпуса, Кришка гнізда для аксесуарів, Кришка видошукача, Кабель micro-USB

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля

Відгуки

Думка користувачів