Зробимо світ чистішим із TriporousTM

Цей матеріал із пористого вуглецю створено за революційною технологією переробки органічних надлишків, розробленою компанією Sony.

Новий революційний матеріал із пористого вуглецю для очищення повітря й води

Triporous™ від Sony – це унікальний універсальний матеріал із пористого вуглецю для очищення повітря й води, що дає змогу покращити безпеку, гігієну та рівень життя в різних середовищах по всьому світі. TriporousTM допоможе забезпечити питною водою та чистим повітрям усіх людей.
Розробку Sony відзначено винагородами "Заохочення винаходів 21-го століття" і "Внесок у розвиток 21-го століття" від Японського інституту винаходів та інновацій.

Зображення логотипу Triporous
Нове застосування відходів
Зображення матеріалу Triporous, повністю виробленого з відходів рисового лушпиння
TriporousTM виробляється з відходів рисового лушпиння

TriporousTM виробляється з органічних надлишків. Технологія Sony дає змогу переробляти органічні надлишки для виготовлення TriporousTM, що допомагає знизити негативний вплив на довкілля.

Щорічні викиди рисового лушпиння за регіонами

Щорічно в усьому світі утворюється приблизно 150 млн тон лушпиння після очищення рису

[1] Азія (Бангладеш, В’єтнам, Індія, Індонезія, Камбоджа, Китай, М’янма, Пакістан, Таїланд, Філіппіни, Японія): 136 млн т
[2] Африка (Єгипет, Нігерія): 6,16 млн т
[3] Південна Америка (Бразилія): 4,74 млн т
[4] Північна Америка (США): 2,04 млн т
[5] Європа (країни Європейського Союзу): 0,84 млн т
[6] Океанія (Австралія): 0,06 млн т

Що таке TriporousTM?
Швидше абсорбування, зокрема частинок більшого розміру

TriporousTM має пори трьох розмірів. Така структура дає змогу вловлювати органічні частинки більшого розміру й абсорбувати деякі органічні речовини значно швидше й ефективніше, ніж звичайні фільтри на базі активованого вугілля. Більші пори затримують бактерії, віруси, протеїни великого розміру та деякі великі органічні молекули.

[1] TriporousTM [2] Звичайне активоване вугілля

Зображення швидшого абсорбування та більших частинок
TriporousTM перевершує фільтри на базі активованого вугілля

Завдяки своїй унікальній структурі TriporousTM ефективно поглинає гази й запахи. Порівняно з традиційною технологією фільтрів для води, вироблених на базі активованого вугілля з кокосової шкаралупи, TriporousTM значно краще очищує рідини від більших органічних частинок, як-от бактеріофагу MS2.

[1] Забруднення [2] Час (хвилини) [3] Результат із TriporousTM [4] Результат із вугільним фільтром, у якому використовується кокосова шкаралупа

Зображення Triporous, що перевершує фільтри на базі активованого вугілля
Нові можливості з TriporousTM

Технологія TriporousTM дає змогу виробляти спортивний одяг, захищений від появи запаху, ефективніші фільтри для води та повітря, а також покращити характеристики різноманітних виробів, як-от продуктів харчування, косметики й електроніки.

Очищення води

Фільтр TriporousTM дає змогу отримувати чисту питну воду навіть із води, непридатної для використання. Ця інновація має особливе значення для країн, що розвиваються.

Очищення повітря

TriporousTM може використовуватися для очищення повітря шляхом поглинання забруднювачів, як-от промислових випарів і газів, а також усунення мікроскопічних частинок (PM2.5) і фотохімічного смогу.

Фотографія доктора Сеїчіро Табата
Захист довкілля з технологією переробки рисового лушпиння

Доктор Сеїчіро Табата

Винахідник Triporous
Корпорація Sony Group

Досліджуючи базові властивості матеріалів для акумуляторів, я працював над розробкою нового пористого матеріалу TriporousTM. Він виготовляється з рисового лушпиння та має три типи пор різного розміру (звідси й назва). Завдяки цій унікальній мікроструктурі його можна застосовувати в різноманітних цілях. Наприклад, TriporousTM здатний видаляти часточки вірусів, завдяки чому він може забезпечити доступ до чистої води в регіонах, де немає електрики. Дослідні роботи досі тривають. Сподіваюся, цей новий матеріал для очищення повітря й води дасть змогу покращити рівень життя людей в усьому світі.

Зображення Triporous
TriporousTM

Інноваційний матеріал для очищення води й повітря (тільки англійською мовою)

Зображення зниження негативного впливу заводів на екологію
Зниження негативного впливу заводів на екологію
Зображення проекторів наступного покоління
Проектори наступного покоління
Зображення інноваційних способів постачання електроенергії
Інноваційні способи постачання електроенергії
Запити щодо ліцензування

Компанія Sony запрошує партнерів до спільного впровадження TriporousTM і застосування цієї технології в промислових процесах і виробничих приміщеннях на умовах ліцензії Sony. Щоб приєднатися, надішліть запит.