Зробимо світ чистішим із TriporousTM

Цей високоефективний фільтруючий матеріал створено за революційною технологією переробки органічних відходів, розробленою компанією Sony.

Революція в технології фільтрації повітря й води

TriporousTM від Sony – це унікальний і універсальний фільтруючий матеріал, розроблений для використання в системах очищення води й повітря. TriporousTM дає змогу покращити безпеку, гігієну та рівень життя, забезпечуючи мешканців різних країн світу питною водою та чистим повітрям.
Розробку Sony відзначено винагородами "Заохочення винаходів 21-го століття" і "Внесок у розвиток 21-го століття" від Японського інституту винаходів та інновацій.

Зображення логотипу Triporous
Нове застосування відходів
Зображення матеріалу Triporous, повністю виробленого з відходів рисового лушпиння
TriporousTM повністю вироблений із відходів рисового лушпиння

TriporousTM є на 100% органічним матеріалом. Розроблена Sony технологія переробки органічних відходів на TriporousTM дає змогу зменшити шкідливий вплив на довкілля.

Щорічні відходи рисового лушпиння за регіонами

Щорічно в усьому світі викидається близько 150 млн тон лушпиння після очищення рису

[1] Азія (Бангладеш, В’єтнам, Індія, Індонезія, Камбоджа, Китай, М’янма, Пакістан, Таїланд, Філіппіни, Японія): 136 млн т
[2] Африка (Єгипет, Нігерія): 6,16 млн т
[3] Південна Америка (Бразилія): 4,74 млн т
[4] Північна Америка (США): 2,04 млн т
[5] Європа (країни Європейського Союзу): 0,84 млн т
[6] Океанія (Австралія): 0,06 млн т

Що таке TriporousTM?
Швидше абсорбування та більші частинки

Матеріал TriporousTM має пори трьох розмірів. Така структура дає змогу вловлювати органічні частинки більшого розміру й абсорбувати деякі органічні речовини значно швидше й ефективніше, ніж фільтри на базі активованого вугілля. Більші пори затримують бактерії, віруси, ряд великих органічних молекул і протеїнів, включно з деякими алергенами та ензимами.

[1] TriporousTM [2] Активоване вугілля

Зображення швидшого абсорбування та більших частинок
TriporousTM перевершує фільтри на базі активованого вугілля

Завдяки своїй унікальній структурі TriporousTM ефективно поглинає гази й запахи. Порівняно з традиційною технологією фільтрів для води, вироблених на базі активованого вугілля з кокосової шкаралупи, TriporousTM значно краще очищує рідини від більших органічних частинок, як-от бактеріофагу MS2.

[1] Забруднення [2] Час (хвилини) [3] Результат із TriporousTM [4] Результат із вугільним фільтром, у якому використовується кокосова шкаралупа

Зображення Triporous, що перевершує фільтри на базі активованого вугілля
Нові можливості з TriporousTM

Технологія TriporousTM дає змогу виробляти спортивний одяг, захищений від появи запаху, ефективніші фільтри для води та повітря, а також покращити характеристики різноманітних виробів, як-от продуктів харчування, косметики й електроніки.

Очищення води

Фільтр TriporousTM дає змогу отримувати чисту питну воду навіть із води, непридатної для використання. Ця інновація має особливе значення для країн, що розвиваються.

Очищення повітря

TriporousTM може використовуватися для очищення повітря шляхом поглинання забруднювачів, як-от промислових випарів і газів, а також усунення мікроскопічних частинок (PM2.5) і фотохімічного смогу.

Фотографія доктора Сеїчіро Табата
Захист довкілля з технологією переробки рисового лушпиння

Доктор Сеїчіро Табата

Винахідник матеріалу Triporous
Корпорація Sony

Досліджуючи базові властивості матеріалів для акумуляторів, я працював над розробкою нового матеріалу TriporousTM. Він виготовляється з відходів рисового лушпиння та має три типи пор різного розміру (звідси й назва), забезпечуючи інноваційний метод очищення води й повітря. Завдяки цій унікальній структурі TriporousTM можна застосовувати в різноманітних цілях, наприклад щоб очищувати воду від молекул вірусів у регіонах, де немає електрики. Дослідні роботи досі тривають. Сподіваюся, TriporousTM дасть змогу покращити рівень життя людей в усьому світі.

Зображення Triporous
TriporousTM

Інноваційний матеріал для очищення води й повітря (тільки англійською мовою)

Зображення зниження негативного впливу заводів на екологію
Зниження негативного впливу заводів на екологію
Зображення проекторів наступного покоління
Проектори наступного покоління
Зображення інноваційних способів постачання електроенергії
Інноваційні способи постачання електроенергії
Запити щодо ліцензування

Компанія Sony запрошує партнерів до спільного впровадження TriporousTM і застосування цієї технології в промислових процесах і виробничих приміщеннях на умовах ліцензії Sony. Щоб приєднатися, надішліть запит.