Перероблений пластик і краще звучання

Збільшуючи використання переробленого пластику, компанія Sony прагне досягти нульового екологічного сліду. Вона представляє новий вид переробленого пластику, що вплине на подальше застосування вторинних матеріалів в аудіопристроях із високоякісним звучанням.

Удосконалення звуку

Компанія Sony виготовляє різноманітні пристрої з переробленого пластику. Ми прагнемо задовольнити вимоги наших користувачів до якості звучання та забезпечити для них найкращі враження від прослуховування. Тому ми розробили високоякісний перероблений пластик для аудіопристроїв. 

Любов до технологій і використання переробленого пластику

Розробляючи цей матеріал, інженери Sony прагнули забезпечити високу якість звуку, водночас дбаючи про довкілля. Подивіться інтерв’ю з ними й дізнайтеся, що лягло в основу цієї інноваційної технології.

Покращена якість звучання в пристроях, у яких застосовано 65% вторинних матеріалів

Компанія Sony використовує 65% переробленого пластику. До того ж пробуються нові поєднання й пропорції добавок із метою покращити якість звуку.

Кругова діаграма, на якій показано утворення переробленого пластику від Sony.
Утворення переробленого пластику

Кругова діаграма: A = вторинний матеріал; B+C = новий матеріал.

Структура нового виду переробленого пластику від Sony.
Структура нового виду переробленого пластику

На збільшеній фотографії видно, що перероблений пластик за своєю структурою схожий на первинний пластик.

Ударостійкість

Залежно від умов використання ударостійкість пристрою може стати в нагоді. Новий вид переробленого пластику забезпечує значно кращий захист порівняно з первинним пластиком.

Перероблений пластик.
Надійний матеріал

Наш новий вид переробленого пластику створюється лише з матеріалів, які не були у використанні. Саме тому ми гарантуємо стабільні поставки виготовлених із нього пристроїв, а також продуктивність і якість, що сприяють першокласному звучанню.

Інша сторінка, присвячена технологіям Sony