Турбота про довкілля

Об’єктиви Sony визнано за їх функціональність, адже вони дають змогу впевнено закарбувати будь-який момент. Але справді унікальними їх роблять інновації, що підкреслюють нашу турботу про довкілля.

Sony: турбота про довкілля та раціональне використання ресурсів

Компанія Sony не лише забезпечує користувачів легшими та простішими у використанні виробами, а й зменшує негативний вплив на довкілля в межах програми Road to Zero. Ми безперервно впроваджуємо інновації, що допомагають скоротити обсяг використання електроенергії й сировини та продукувати менше відходів.

Функціональність і турбота про довкілля 

Об’єктив FE 600mm F4 GM OSS більше ніж на 10% легший за модель 500mm F4 G SSM.   

[1] 500mm F4 G SSM [2] DSLR-A900 [3] FE 600mm F4 GM OSS [4] ILCE-9

Скорочення відходів

Удосконалення елементів корпусу

Удосконалюючи конструкцію та оптимізуючи форму корпусу, ми створили дизайн, який потребує мінімального використання ресурсів і відповідає нашій програмі Road to Zero. Ми й надалі зменшуватимемо обсяг застосування сировини.

Менше первинного пластику

Використовується приблизно на 34% менше первинного (непереробленого) пластику порівняно з попередніми змінними об’єктивами.

Зображення наведено лише для ілюстрації.

Високоефективна конструкція об’єктива

Завдяки неперевершеній точності унікальних надзвичайно асферичних елементів (XA) від Sony та застосуванню легкого флюориту замість оптичного скла було значно зменшено вагу об’єктива без погіршення його якості.

Зображення об’єктива 500mm F4 G SSM
500mm F4 G SSM

[1] Скло наднизького розсіювання (ED)

Зображення об’єктива FE 600mm F4 GM OSS
Об’єктив FE 600mm F4 GM OSS

[1] Об’єктив із флюориту [2] Надзвичайно асферичний об’єктив (XA) [3] Скло наднизького розсіювання (ED)

Функціональність професійного рівня

Якість зображення, яку забезпечують об’єктиви Sony, дає змогу закарбовувати унікальні емоції та моменти. Розширюйте свої творчі можливості за допомогою лінійки телеоб’єктивів, які наситять ваші знімки об’ємом і глибиною. 

Зображення, яке описує відкриття для професійних фотолюбителів
Відкриття для професійних фотолюбителів

Завдяки магнієвому сплаву вага супертелеоб’єктива із широкою діафрагмою менша й краще розподілена, тож ви завжди будете готові до ідеального знімка.

Зображення елементів висококласних асферичних об’єктивів XA
Елементи висококласного асферичного об’єктива XA

Елементи надзвичайно асферичного об’єктива Sony XA виготовляються з неперевершеною точністю, мають високу роздільну здатність і забезпечують плавний ефект "боке", що ідеально підходить для телефотозйомки.

Інноваційні технології – турбота про довкілля

Сюхей Канеко (Shuhei Kaneko)

Менеджер проектів стосовно об’єктивів FE 400mm F2.8 GM OSS і FE 600mm F4.0 GM OSS

Зображення Сюхея Канеко (Shuhei Kaneko)

У процесі розробки мені довелося відвідати багато місць для зйомки. Я намагаюся максимально покращити якість відтворення, полегшити компонування кадрів і зменшити вагу для більшої портативності, щоб закарбовувати вирішальні моменти під час руху об’єктів, які перебувають далеко від фотографа.

Окрім нової оптичної конструкції та ваги, зменшеної за рахунок застосування магнієвого сплаву, ми відповідально поставилися до екології, скоротивши використання ресурсів, зокрема елементів об’єктива та первинного пластику.

Передові технології Sony також пов’язані з нашою турботою про довкілля. Як інженер, я бажаю донести до людей, що цю турботу передано в креативних роботах, які створюють фотографи з усього світу за допомогою наших змінних об’єктивів.

Ознайомитися з іншими продуктами Sony з екологічними особливостями
Зображення нових ідей
Нові ідеї

Компанія Sony створила повнокадрову багатошарову CMOS-матрицю з вбудованою пам’яттю для α9. Ця високопродуктивна професійна камера компактніша й легша, а в її виробництві використовується менше ресурсів.

Зображення виробу
Екологічні матеріали та якісний звук

У межах програм Road to Zero та Green Management 2025 компанія Sony прагне зменшити використання первинного пластику у своїх виробах на 10% (за винятком упаковки), як порівняти з 2018 роком. Понад 10 років ми покращуємо продуктивність перероблених матеріалів і використовуємо їх у наших аудіосистемах.

Зображення aibo
aibo

Представляємо революційну упаковку. Робот aibo отримав новий дизайн і захист від пошкоджень із фетровим чохлом, на 50% виготовленим із перероблених PET-пляшок (поліетилентерефталату).