Менше ресурсів і вища ефективність

Камера VENICE – чергове досягнення в плідній співпраці інженерів Sony й фахівців кінематографу. Набагато компактніша й екологічна завдяки суттєвому зниженню витрат ресурсів, вона має відмінні характеристики та придатна для зйомки в складних умовах. 

Ефективність із турботою про довкілля

У межах впровадження екологічного плану "Road to Zero" ми безперервно покращуємо виробничі процеси й операційну діяльність, щоб зменшити негативний вплив на довкілля. Один із напрямків реалізації цієї стратегії – розробка легших і компактніших виробів для зменшення витрат сировини у виробництві Sony.

Розробки для скорочення витрат

Завдяки оптимізації конструкції попередніх моделей і унікальним інженерним розробкам нам удалося створити легшу й компактнішу камеру, яка виробляється з меншими витратами ресурсів. Камера VENICE на 20% легша й на 40% менша за F65.

Зображення [1] F65 [2] VENICE
Порівняння розмірів

[1] F65 [2] VENICE

Зображення [1] F65 [2] VENICE
Порівняння ваги

[1] F65 [2] VENICE

Зображення нового підходу до охолодження
Новий підхід до охолодження

Завдяки радикальному перетворенню системи вентиляції та конструкції плати ми змогли зменшити розмір камери, не погіршуючи її характеристик. А нова схема розміщення внутрішніх компонентів дає змогу знизити виділення тепла.

Удосконалена конструкція

Камеру VENICE обладнано унікальним сервоприводом із двома револьверами для фільтрів нейтральної щільності, що забезпечує 8-крокове налаштування витримки в компактнішій конструкції. Завдяки цьому знижуються витрати ресурсів на виробництво, а також значно розширюються можливості зйомки без застосування зовнішніх фільтрів.

Зображення вдосконаленої конструкції
Функціональність із меншим негативним впливом на довкілля

Завдяки інноваційним розробкам витрати матеріалів на виробництво камери VENICE значно знижено. При цьому вона надійна та легка в маневруванні й керуванні в різних сценаріях зйомки.

Щоб подивитися це відео, прийміть файли cookie для YouTube.

Відкрийте налаштування файлів cookie нижче та ввімкніть ці файли для YouTube у розділі Functional (Функціональні).

Ознайомитися з іншими продуктами Sony з екологічними особливостями
Зображення, яке описує турботу про довкілля
Турбота про довкілля

Об’єктиви Sony визнано за їх функціональність, адже вони дають змогу впевнено закарбувати будь-який момент. Але справді унікальними їх роблять інновації, що підкреслюють нашу турботу про довкілля.

Зображення виробів
Екологічні матеріали та якісний звук

У межах програм Road to Zero та Green Management 2025 компанія Sony прагне зменшити використання первинного пластику у своїх виробах на 10% (за винятком упаковки), як порівняти з 2018 роком. Понад 10 років ми покращуємо продуктивність перероблених матеріалів і використовуємо їх у наших аудіосистемах.

Зображення aibo
aibo

Представляємо революційну упаковку. Робот aibo отримав новий дизайн і захист від пошкоджень із фетровим чохлом, на 50% виготовленим із перероблених PET-пляшок (поліетилентерефталату).