DVD-ПРОГРАВАЧІ

DVD-програвач із підвищенням якості до HD

DVP-SR760HP
Зображення DVD-програвач із підвищенням якості до HD
Зображення DVD-програвач із підвищенням якості до HD
Зображення DVD-програвач із підвищенням якості до HD

Новий погляд на Ваші улюблені фільми

Ідеальний вибір для власників прекрасних DVD-колекцій або фільмів, що зберігаються на комп'ютері чи карті пам'яті. Цей програвач здійснює розумне підвищення якості фільмів стандартної чіткості SD для забезпечення більш насичених вражень від перегляду. У результаті Ви отримуєте більш плавне зображення та якість, максимально наближену до HD.

Станьте ближче до високої чіткості HD

Отримуйте насолоду від нового вигляду улюбленого старого вмісту або від чистішого, чіткішого та виразнішого вигляду нових блокбастерів. Підвищте якість DVD-дисків стандартної чіткості SD майже до рівня Full HD 1080p, щоб отримати чудові враження, які насправді перенесуть Вас у вир подій.

Звільніть свої цифрові фільми та музику

Поринайте у світ своїх фільмів і музики, насолоджуючись старими улюбленими шедеврами на великому екрані з об'ємним звуком завдяки USB-підключенню. Під'єднуйте свій ноутбук або переміщуйте вміст на картку пам'яті для забезпечення швидкого доступу до всіх своїх фільмів.

Підтримуйте порядок навколо себе

Звільняйтеся від зайвих кабелів і насолоджуйтеся високою якістю звуку та зображенням лише з одним кабелем завдяки під'єднанню через HDMI®. Компактність і простий дизайн програвача також допомагають максимально ефективно використовувати обмежений простір оселі.

Функції

Насолоджуйтеся чистішим, чіткішим зображенням та звуком

DVD-вміст виглядає та звучить краще завдяки виходу HDMI®, що наближає зображення та звук до якості HD.

Відтворюйте широке розмаїття форматів

Відтворюйте вміст з різних джерел, у тому числі CD-R/RW, DVD+RW/+R/+R DL, DVD-RW/-R/-R DL, JPEG, MP3, MPEG-4WMA, AAC, Linear PCM та Xvid.

Обирайте прискорене чи сповільнене відтворення зі звуком

Ви можете відтворювати зображення та звук зі швидкістю, приблизно у 1,5 рази більшою за стандартне відтворення. Або ж можна сповільнювати відтворення для перегляду особливих моментів у спортивних подіях.

Пам'ятайте, де зупинились, на кожному з шести DVD-дисків

Продовжуйте перегляд саме з того місця, на якому Ви зупинились. Цей програвач здатний пам'ятати до шести дисків, які Ви відтворювали останніми.

Переглядайте власне слайдшоу із музикою

Насолоджуйтеся слайдшоу із власними зображеннями та із вибраною Вами фоновою музикою.

Насолоджуйтеся звуком так само, як і зображенням

Відтворюйте CD зі звуком, що наповнює всю кімнату, та зберігайте вміст на USB-носій для відтворення в дорозі.

Керуйте програвачем і телевізором за допомогою єдиного пульта ДК

Відтворюйте вміст або змінюйте параметри своєї системи пультом ДК від телевізора, вмикаючи та вимикаючи, змінюючи канали та рівень гучності тощо.

Компактний дизайн, що дозволяє економити місце

Стильний компактний пристрій (лише 270 мм), що містить багато функцій.

Характеристики

Відтворення
AAC, CD-аудіо, CD-текст, DVD+R, DVD+R Double Layer, DVD+RW, DVD-R, DVD-R Dual Layer, DVD-RW, DVD-відео, DVD-текст, DVD 8 см для DVD-відеокамери, HD JPEG, JPEG, KODAK Picture CD, LPCM, MP3, MPEG1, MPEG4, Super VCD, VCD, WMA, Xvid, Зовнішні субтитри Xvid
Вага
0,95 кг

Що в комплекті

Батарея AA, пульт дистанційного керування

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля