ОБЕРІТЬ ДОВЕРШЕНІСТЬ

Зріз життя

Роблячи домашні розваги більш зручними

Вас зворушить те, що буде показувати телевізор Sony, але кімната залишиться такою ж розслаблюючою, як завжди. Секрет – новий дизайн виробів, який взаємодіє з дизайном інтер’єру.

Щоб подивитися це відео, прийміть файли cookie для YouTube.

Відкрийте налаштування файлів cookie нижче та ввімкніть ці файли для YouTube у розділі Functional (Функціональні).

Дизайнерська палітра
Дизайн, який підійде до будь-якого дому 

Уявіть собі дизайнерську палітру, яка складається з форм, шаблонів та інших елементів, які можна знайти на "зрізі" вітальні. Більшість зрізів будуть складати елементи у вигляді панелей – картини на стінах, книги на полицях або посуд на столі. Тож під час розробки дизайну ми використали ці форми у якості основи.

Ця палітра та панельні форми для утворення зовнішнього вигляду наших нових телевізорів дозволили гарантувати, що тонка конструкція підтримає гармонію Вашої вітальні, у той же час звернувши на себе увагу.

Створюючи зручність вітальні

Оскільки більш тонкі корпус та рамки роблять телевізор менш помітним, ніж інші об’єкти у кімнаті, сама кімната має більший вплив на враження від перегляду. Хоча ми й прагнули створення тих самих захоплюючих вражень, яких люди очікують від BRAVIA™, ми усвідомили, що слід мислити нестандартно та спиратися на зручність у вітальні. Цей більш широкий погляд – не просто перегляд, а ширше розуміння перегляду саме у вітальні – надихнув нас на створення дизайну "Зріз життя".

Тако, головний художній директор

Новий стриманий стандарт

Проста структура телевізорів BRAVIA® 2016 року знаходить відгук у дизайні вітальні завдяки тому, що складається з панельних форм, які наче виходять зі стін та підлоги, як це можна побачити з підставкою, або нагадують картини або вікна, як це робить екран. Вони не просто тонкі, але й не мають ніяких відволікаючих елементів. Дизайн усієї лінійки дозволяє направити дроти по підставці та приховати їх з усіх боків. Ми створили новий стандарт елегантних телевізорів, які підтримують комфорт у Вашій вітальні.

Синхронізація дизайну та технологій

Чи сподобається людям дизайн "Зріз життя"? Щоб перевірити це, ми запитали про це людей у декількох країнах. Реакція на прототипи, а особливо на різноманітні підставки, внесла ясність у це питання. Як тільки ми зрозуміли, що пішли правильним шляхом у створенні цього дизайну, ми одразу ж почали детальнішу розробку з нашими інженерами. Тісна співпраця призвела до безкомпромісного результату, не зважаючи на те, що ці телевізори були справжнім структурним викликом для нас.

Йокота, художній директор

Наші нові моделі BRAVIA® це не тільки виняткові технології та чудовий дизайн. Вони є лише частиною нашого завдання по зміні Вашого уявлення про домашні розваги. Із розумінням того, як наші вироби взаємодіють з оточенням, ми можемо надати Вам яскраві емоційні переживання, що змінять Ваше ставлення до того, як Ви дивитесь, слухаєте або граєте. Відкрийте для себе ті відмінності, які принесуть у Ваш дім вироби Sony.