ОБЕРІТЬ ДОВЕРШЕНІСТЬ

Зріз життя

Роблячи домашні розваги більш зручними

Вас зворушить те, що буде показувати телевізор Sony, але кімната залишиться такою ж розслаблюючою, як завжди. Секрет – новий дизайн виробів, який взаємодіє з дизайном інтер’єру.

Дизайнерська палітра

Дизайн, який підійде до будь-якого дому 

Уявіть собі дизайнерську палітру, яка складається з форм, шаблонів та інших елементів, які можна знайти на "зрізі" вітальні. Більшість зрізів будуть складати елементи у вигляді панелей – картини на стінах, книги на полицях або посуд на столі. Тож під час розробки дизайну ми використали ці форми у якості основи.

Ця палітра та панельні форми для утворення зовнішнього вигляду наших нових телевізорів дозволили гарантувати, що тонка конструкція підтримає гармонію Вашої вітальні, у той же час звернувши на себе увагу.

Створюючи зручність вітальні

Оскільки більш тонкі корпус та рамки роблять телевізор менш помітним, ніж інші об’єкти у кімнаті, сама кімната має більший вплив на враження від перегляду. Хоча ми й прагнули створення тих самих захоплюючих вражень, яких люди очікують від BRAVIA™, ми усвідомили, що слід мислити нестандартно та спиратися на зручність у вітальні. Цей більш широкий погляд – не просто перегляд, а ширше розуміння перегляду саме у вітальні – надихнув нас на створення дизайну "Зріз життя".

Тако, головний художній директор

Новий стриманий стандарт

Проста структура телевізорів BRAVIA® 2016 року знаходить відгук у дизайні вітальні завдяки тому, що складається з панельних форм, які наче виходять зі стін та підлоги, як це можна побачити з підставкою, або нагадують картини або вікна, як це робить екран. Вони не просто тонкі, але й не мають ніяких відволікаючих елементів. Дизайн усієї лінійки дозволяє направити дроти по підставці та приховати їх з усіх боків. Ми створили новий стандарт елегантних телевізорів, які підтримують комфорт у Вашій вітальні.

СЕРІЯ ZD9

Компактний, вишуканий і ефектний дизайн тонкої панелі – втілення нашого досвіду

Витончені контури серії ZD9 урівноважують просторову гармонію нашої дизайнерської концепції Slice of Living. Вона доречно втілюється в першокласних моделях телевізорів, що забезпечують максимальні враження від перегляду. Проста й водночас вишукана тонка чорна передня панель телевізора дає змогу глядачам зануритись у вражаючий світ якості зображення 4K HDR.

Золотаві лінії створюють контрастний металевий акцент на боковій поверхні, яка з’єднує передню та задню панелі. Через це перегляд може стати ще приємнішим.

Задня панель, що повторює геометричний внутрішній дизайн пристрою, вирізняється суцільним малюнком сітки, який робить контури різних частин менш виразними й візуально доповнює оточення панелі. Усі кабелі повністю сховано, завдяки чому пристрій виглядає чудово й елегантно з усіх сторін.

Синхронізація дизайну та технологій

Чи сподобається людям дизайн "Зріз життя"? Щоб перевірити це, ми запитали про це людей у декількох країнах. Реакція на прототипи, а особливо на різноманітні підставки, внесла ясність у це питання. Як тільки ми зрозуміли, що пішли правильним шляхом у створенні цього дизайну, ми одразу ж почали детальнішу розробку з нашими інженерами. Тісна співпраця призвела до безкомпромісного результату, не зважаючи на те, що ці телевізори були справжнім структурним викликом для нас.

Йокота, художній директор

Наші нові моделі BRAVIA® це не тільки виняткові технології та чудовий дизайн. Вони є лише частиною нашого завдання по зміні Вашого уявлення про домашні розваги. Із розумінням того, як наші вироби взаємодіють з оточенням, ми можемо надати Вам яскраві емоційні переживання, що змінять Ваше ставлення до того, як Ви дивитесь, слухаєте або граєте. Відкрийте для себе ті відмінності, які принесуть у Ваш дім вироби Sony.