Slice of Living, 2018 р.

Гармонійний мінімалізм

Враження від перегляду, що збагачують повсякденне життя

Яким є ключове завдання дизайну? Насамперед, телевізор має зручно й природно вписатися в інтер’єр, органічно доповнюючи помешкання й повсякденне життя людей. Такою є концепція гармонійного мінімалізму – поєднання простої конструкції з теплими приємними формами й текстурами.

Гармонія в поєднанні з візуальним акцентом

Працюючи над дизайном телевізора, який гармонійно впишеться в інтер’єр, ми шукали натхнення у витворах мистецтва. Живопис і скульптура втілюють розкіш, надихають, привертають увагу, але водночас сприймаються як природний елемент оздоблення, органічно доповнюючи помешкання. Базова гармонія та ефектний візуальний акцент – ці протилежності поєднуються в концепції гармонійного мінімалізму, що лежить в основі дизайну цього телевізора.

Телевізор, що втілює гармонію й тепло людських стосунків

Ідеальний дизайн телевізора, який хочеться дивитися щодня, – це естетична гармонія та можливість вибрати з кількох конфігурацій ту, що підходить саме для вас. Як і в людському характері, так і в дизайні надмірна стриманість і холодна зовнішність відштовхують. Даючи змогу краще зосередитися на перегляді, мінімалізм і строгість конструкції можуть натомість виглядати штучно й холодно.

Саме поєднання лаконічності й теплоти лежить у витоків концепції гармонійного мінімалізму. Строгість форми пом’якшують приємні матеріали й текстури, теплі відтінки та вишукані деталі. Завдяки відмові від зайвих елементів увімкнутий телевізор зосереджує увагу на перегляді, а вимкнутий – гармонійно доповнює інтер’єр, подібно до твору мистецтва. Сьогодні ми особливо цінуємо простоту й комфорт. Спираючись на ці потреби, ми створили сучасні телевізори в стилі гармонійного мінімалізму.

Суперечність, що стає початком нових ідей

Зіткнення протилежностей у дизайні народжує нові ідеї та цінності. В основі концепції гармонійного мінімалізму лежить спроба поєднати біле й чорне. Живий і приємний дизайн доповнюється притаманною техніці стриманістю та структурою, завдяки яким телевізор ніби розчиняється в інтер’єрі. Така рівновага суперечливих елементів відповідає потребам сучасного суспільства.

Тако, головний креативний директор

Поєднання мінімалізму та м’якості

Телевізор AF9 з OLED-дисплеєм – це досконале поєднання відмінного звучання та зображення в єдиній панелі. Привод і сабвуфер містяться всередині підставки, розташованої за дисплеєм, задня панель якого покрита тканиною. Заокруглена рамка й інші елементи дизайну телевізора AF9 втілюють м’якість і виразність, гармонійно вписуючись в інтер’єр.

Текстура, що нагадує про функціональність

ZF9 перевершує найсміливіші сподівання щодо якості зображення та дизайну. Чорне шорстке покриття рамки, що нагадує поверхню цифрової дзеркальної камери, стійке до щербин і подряпин. Інші частини телевізора елегантно контрастують із рамкою завдяки металевому покриттю й алюмінієвим ніжкам. ZF9 має лаконічний дизайн, але виглядає як витвір мистецтва.

Довершений стиль навіть із вимкнутим екраном

Призначення об’єктів дизайну не вичерпується їх прикладними характеристиками: наприклад, картини та скульптури не виконують в інтер’єрі жодної функції, але надають життєвому простору особливої енергії. Наша нова концепція гармонійного мінімалізму змінює уявлення про пристрої, наділяючи їх характеристиками предметів мистецтва. Телевізор перетворюється з об’єкта, що порушує загальний дизайн, на важливий елемент інтер’єру навіть у вимкнутому стані.

Йокота, креативний директор

Дизайн, що гармонійно доповнює простір

Елегантну підставку телевізора BRAVIA® утворюють металеві бруси простої геометричної форми, що лише в кількох точках спираються на поверхню. Унікальне поєднання прихованої напруги й рівноваги в цьому дизайні нагадує вишуканий витвір мистецтва.

Підставка у вигляді перевернутої літери V – надійна опора для телевізора, а її ретельно продуманий дизайн доповнить будь-який інтер’єр.

Цей OLED-телевізор BRAVIA складається лише з двох панелей, одна з яких слугує підставкою, а друга – екраном. Заокруглені краї панелей візуально полегшують конструкцію та підкреслюють лаконічний дизайн.

Узгоджений і візуально цілісний дизайн

Інтер’єр стає комфортним і цілісним завдяки розташуванню й формі окремих предметів і деталей. Наші спеціалісти подбали про узгодженість дизайну BRAVIA®, спроектувавши однаковий кут у двох окремих компонентах, підставці та корпусі аудіопанелі.

Плавні лінії предмету ручної роботи

Майстерно виготовлений посуд, крісло на замовлення або інші предмети ручної роботи пасують вам ідеально. Дизайнери BRAVIA® прагнули передати ці особливості в низці деталей, як-от заокруглені кути в рамці телевізора та корпусі аудіопанелі, що пом’якшують форму пристроїв.

Функціональність, підкреслена ефектними матеріалами й текстурою

Завдяки інноваційному дизайнерському рішенню задня панель телевізора BRAVIA® доповнює елегантний дизайн пристрою. Вентиляційні отвори та кришки для роз’ємів складаються в стильну геометричну конструкцію. Аудіопанель виконано з унікальної комбінації матеріалів, що створюють особливу естетичну гармонію між дизайном інтер’єру та оздобленням пристрою, підкреслюючи його функціональність.

Гармонія як ключовий елемент дизайну

Аудіопанель створює багатовимірне звучання, яке не може бути відтворене за допомогою самого лише телевізора. Розробляючи цю аудіопанель, ми прагнули створити цілісний ансамбль, що гармонійно поєднує функції та дизайн обох пристроїв з інтер’єром помешкання.

Вада, провідний менеджер

Дизайн BRAVIA® робить телевізор важливим елементом вашого помешкання, дбаючи про вас і даруючи чудові враження від комфортного перегляду.