Концепція дизайну "Pure Geometry"

Ідеальне поєднання внутрішніх елементів та аудіовізуального виконання

Сьогодні, коли домашні розваги стають все насиченішими, чи можна сподіватися, що телевізори та домашні кінотеатри ще зможуть пасувати до домашнього інтер’єру? Відповідь приховано в поєднанні основних елементів серед різноманітних продуктів.

Гармонія в кожному продукті

Наші пошуки ідеального дизайну телевізорів BRAVIA®, здатного забезпечити неймовірні враження від перегляду із чітким фокусом, почалися ще в 2010 році з Monolithic Design, і продовжилися у 2013 році концепцією Sense of Quartz. Наступним кроком стала ідея Pure Geometry, запроваджена у 2014 році. Найголовніші якості телевізорів набули чистих, мінімалістичних геометричних форм. Дизайнерські ідеї, натхненні цією концепцією, набули життя та створили продукт, який доповнює загальне оточення у приміщенні, головним чином завдяки своїм геометричним формам.

У 2015 році системи Sony для домашніх розваг стали ще кращими. Новітні покращення тепер втілено не тільки в телевізорах, але й в аудіопанелях, програвачах дисків Blu-ray Disc™ та інших продуктах, які разом створюють ідеальну композицію для кімнати. Ми прагнули знайти надзвичайно гармонійне рішення. І використання однакового дизайну для всіх продуктів – лише перший крок. Такі системи бездоганно пасують до меблів та створюють суцільний ансамбль в оформленні кімнати. Ми виділили притаманні для кожного пристрою якості та підкреслили їхні функції чистими геометричними формами. Завдяки повторюваним формам різні продукти чудово поєднуються один з одним. Разом ці пристрої виглядають природно, незалежно від місця їх розташування. Це чудова можливість створити цілісне оформлення приміщення.

Відображення функцій
Відображення функцій,
яке нікого не залишить байдужим

Практичність екрана, динаміків, підставки та інших елементів підкреслюється поєднанням контрастних текстур, як-от полірований метал та обробка під шкіру. Такі різні матеріали є частиною єдиного дизайнерського задуму, притаманного цим продуктам. Навіть округлення крайок використовується однакове. Саме тому всі продукти пасуватимуть один до одного в будь-якому приміщенні.

Дизайн, який розкриває призначення

Тако, головний художній директор

Дизайн нічого не вартий, якщо він не втілює всі можливості продуктів, їхнє призначення. Немає нічого кращого за прості рішення. Приберіть зайве, відкриваючи головне призначення кожного пристрою, і Ви отримаєте неперевершені геометричні форми. Чистота цієї геометрії відкриває нові можливості, завдяки чому різноманітні форми чудово пасують одна до одної. Разом вони виглядають так природно та гармонійно.

Витончений та чіткий дизайн

Тепер у телевізорах BRAVIA® втілено вдосконалену концепцію "Pure Geometry", яка підкреслює головні функції телевізорів. Представляємо новий стиль телевізорів BRAVIA®. Довершує оформлення Вашої вітальні, при цьому не обтяжуючи її інтер’єр.

Функції, втілені у формі

Телевізори BRAVIA® 4K 2015 року ще більше пристосовані для Вашої вітальні. Усі елементи було ретельно оброблено, тому вони виконують свою роль та створюють сучасніший образ телевізора. Ми створили чіткіший екран, надтонкі основні елементи створюють образ простої дошки. Ми зробили підставку ще тоншою та ще міцнішою. Алюмінієвий штатив утримує великий екран, торкаючись підлоги в декількох точках. Також ми попіклувалися про інші деталі. Чого лише варта розумна система підсвічування Intelligent Core, розміщена під екраном, яка стала ще тоншою та компактнішою. Такі, на перший погляд, незначні вдосконалення надають враження невагомості телевізорів.

Усі зображення на екрані неначе зависають у повітрі

Серія X900C

Велич цього екрана не потребує зайвих слів. Такий екран має бути оздоблений мінімалістичними та елегантними геометричними елементами. Саме це ми втілили в моделі серії X900C. Оточена простими скошеними гранями панель завтовшки лише 4,9 мм у найтоншій частині завдячує своєю появою поєднанню нової конструкції з унікальною "технологією покриття країв" від Sony. Усі зображення неначе зависають у повітрі. Нижче знаходиться тонка, проте міцна підставка з екструдованого алюмінію. Ця невагома конструкція ідеально підходить для підтримки екрана. За прикріплення екрана до стіни він дуже щільно прилягає до поверхні, і створюється враження, що він убудований у неї. Екран виступає від стіни приблизно на 40 мм. Розташовані на задній поверхні елементи забезпечують зберігання простору та є досить практичними, оскільки вони надають місце для розташування кабелів та забезпечують проходження повітря для правильного розташування підставки. Задня поверхня стилізована під шкіру, саме тому телевізор виглядає ідеально з будь-якого боку.

Якісне зображення
та потужне аудіо

Серія X930C

Ми поєднали прямокутну форму для 4K-екрана та трикутну підставку, яка здатна вмістити чудові динаміки. У моделі X930C виникає враження, що розкішний екран спирається на корпус, створений для неперевершеного відтворення аудіо. Збоку дизайн екрана підкреслює дзеркальну обробку на тлі темнішого, більш приглушеного відтінку. Ззаду обробка, виконана під шкіру, нагадує оббивку розкішних диванів, завдяки чому телевізор ще більше пасуватиме до Вашого приміщення. А знизу розташована кована алюмінієва підставка, яка утримує екран та створює тонкий силует. Вона підіймає екран і динаміки над поверхнею. Чудово доповнює контрастні форми екрана та динаміків.

Взірець істинної простоти

Серія X850C

Модель X850C є найпростішою серед нових телевізорів BRAVIA® та встановлює новий стандарт для 4K-телевізорів. У ній немає нічого зайвого, лише найголовніші елементи – екран та підставка, які пасуватимуть до будь-якої вітальні. Поліровані алюмінієві поверхні виділяють чистоту ліній, які окреслюють надтонкий екран. Уся конструкція підтримується стійкою з міцного алюмінію, яка виглядає надійною та водночас легкою. Поліровані поверхні підставки віддзеркалюють усе навколо, неначе розчиняючи її в інтер’єрі.

Дизайнерський шедевр, що ідеально вписується в інтер’єр

Йокота, дизайнер

Завдяки тоншому екрану нові телевізори BRAVIA® мають неперевершений вигляд, навіть у звичайній кімнаті. Але для того, щоб зробити їх напрочуд легкими та витонченими, знадобилися неабиякі зусилля, прикладені для вдосконалення кожного елемента. У телевізорах серії X900C нова "технологія покриття країв" поєднується з неймовірною майстерністю, втіленою в міцній і водночас тонкій підставці з екструдованого алюмінію. У серії X930C використано підставку з кованого алюмінію – міць цієї конструкції гарантують роки нашого досвіду.

Дизайнерська концепція, яка гармонійно поєднує усі продукти

Спільний для телевізорів Sony, аудіопанелей та програвачів дисків Blu-ray Disc™ дизайн пожвавить будь-яку вітальню своїм стилем та звучанням. Це новий погляд на домашні кінотеатри.

Образ, поєднаний геометрією

У пошуках нового вигляду для домашніх кінотеатрів, які б ідеально пасували до меблів та загального інтер’єру приміщення, не кажучи про телевізори BRAVIA®, єдиним гідним рішенням стала концепція "Pure Geometry", застосована для аудіопанелей та програвачів дисків Blu-ray Disc™. Основні елементи були звужені, а функціональні елементи були розміщені в мінімалістичній геометричній формі. Отриманий у результаті продукт створює цілісне рішення, яке пасує для всіх типів інтер’єру, навіть за використання продуктів із різних категорій.

Кожна дія, як-от відтворення аудіо з ефектом присутності або показ зображень, поєднується з ідеальною геометричною формою та унікальною обробкою поверхонь. На аудіопанелях ці прості геометричні форми створюють елементи, які гарантують неперевершене звучання, як-от динаміки та підсилювачі. На програвачах дисків Blu-ray Disc™ вони створюють елементи для зчитування дисків та керування, наприклад дископриймач та елементи користувачького інтерфейсу. Кожна з цих деталей додатково виділяється завдяки різним типам обробки: матовій, глянсовій або іншій унікальній технології. Цілісність системи підкреслюють однакові для всіх пристроїв елементи, як-от особливі вигнуті крайки для кращого звучання або обробка, яка імітує структуру шкіри на деяких поверхнях. Усе це забезпечує єдність систем у цілому.

Чіткий та надійний,
як і створюваний ним звук

HT-ST9

HT-ST9

Високі стандарти аудіо відображені в дизайні моделі HT-ST9 – аудіопанелі преміум-класу. Подовжений шестикутний корпус забезпечує потужне та реалістичне звучання. Скошені грані, розташовані з обох боків, забезпечують надійність конструкції і водночас створюють витончений і стильний вигляд. Завдяки меншій кількості паралельних поверхонь, шестикутний корпус, порівняно із прямокутними стереосистемами, забезпечує високі акустичні якості. Конструкція з екструдованого алюмінію підсилює відчуття міцності та вишуканості компонентів преміум-класу. З боків панель вкрита матеріалом, який імітує структуру шкіри. Вона не тільки ідеально доповнює телевізор BRAVIA®, але й підкреслює якість пристрою. На додаток, практичні та технологічні переваги підкреслюються кращою передачею даних через Wi-Fi.

Різноманітні варіанти встановлення

HT-CT780 / HT-CT380

Завдяки унікальній формі паралелограма, утвореній поєднанням аудіопанелей, ці динаміки можна розташувати на столі або закріпити на стіні. Який би варіант Ви не обрали, HT-CT780 та HT-CT380 відкривають неймовірні можливості прослуховування. Ми врахували, що такі вироби загалом встановлюють перед телевізором, саме тому ми пропонуємо ромбоподібну форму, завдяки якій великі динаміки будуть відвернуті від екрана. Натомість, розташовані під кутом, вони не будуть заважати перегляду. Завдяки такій формі за умови закріплення аудіопанелі на стіні також можна зберегти необхідний простір. Для цього достатньо відвернути динамік назовні. Унікальний дизайн не тільки пропонує оптимальні умови для транслювання звуку під час перегляду телевізора, але й гарантує органічне розташування панелей у будь-якій вітальні.

Неперевершені прямокутні деталі

BDP-S6500 / BDP-S5500

BDP-S6500 / BDP-S5500

Зазвичай програвачі дисків Blu-ray Disc™ встановлюють поруч із телевізорами та динаміками. Завдяки надзвичайно простій прямокутній формі вони ідеально вписуються в загальну композицію. Кожна деталь виконаних у мінімалістичному стилі програвачів BDP-S6500 та BDP-S5500 займає відповідне місце у прямокутному корпусі. Основною відзнакою цих чудових прямокутних блоків є поєднання різних типів обробки. Так, наприклад, область навколо дископриймача має структуру полірованого металу, органи керування знаходяться на глянсовій поверхні, а основна частина програвача виконана матовою. Проте разом вони створюють неперевершене поєднання. Унікальні форми, поєднані з чистою геометрією (у даному випадку мова йде про поєднані кубоїди), – ось основна ідея концепції "Pure Geometry".

Дизайн та функціональність

Оїкава, головний дизайнер

Концепція "Pure Geometry" – це особливий стиль. В її основу покладено функціональні можливості техніки. Вибравши найсучасніший підхід, ми створили аудіопанелі ідеальної форми, які забезпечують неймовірну акустику. Для того щоб Ви могли отримати максимальне задоволення, ми намагалися відтворити форми, які здатні звільнити весь потенціал закладених функцій. Така концепція використовується в усіх телевізорах та домашніх кінотеатрах Sony. Отже Ви можете сміливо вибирати різні продукти, усі вони ідеально доповнять інтер’єр Вашої вітальні.

Елементи дизайну повторюються в усіх продуктах, а отже Ви зможете створити унікальний ансамбль для своєї вітальні. Саме ці аспекти втілено в телевізорах BRAVIA® та домашніх кінотеатрах Sony. Зовнішній вигляд і звучання, які наповнюватимуть Вашу кімнату, подарують Вам неймовірне задоволення.

Дизайн Sony
Негативний простір

Як досягти звучання преміум-класу. Дізнайтеся про джерела натхнення для дизайну.