Зображення Пристрій читання карт пам’яті SD UHS-II
Зображення Пристрій читання карт пам’яті SD UHS-II

Функції

Один із найшвидших у класі

Пристрій читання карт MRW-S1 забезпечує швидше зчитування даних із карт пам’яті SD стандарту UHS-II, як-от карт серії SF-G. Завдяки підтримці надшвидкого передавання даних ви можете користуватися всіма можливостями швидкісних карт. Крім того, пристрій забезпечує максимальну ефективність карт пам’яті SD UHS-I та інших стандартів.

Швидкість, що не розчарує

Пристрій читання карт MRW-S1 підтримує інтерфейс SuperSpeed USB 3.1 Gen 1 і забезпечує оптимальну швидкодію для карт серії SF-G. Передавання та резервне копіювання файлів відбувається значно швидше, ніж через гніздо для SD-карти на комп’ютері.

Резервне копіювання для заощадження часу й місця

Пристрій читання карт MRW-S1 ідеально підходить для резервного копіювання зображень із високою роздільною здатністю та відео 4K з SD-карт стандарту UHS-II. Завдяки швидшому передаванню даних у вас залишається більше часу для редагування.

Завжди готовий діяти

Завдяки компактному дизайну (57 x 31 x 11 мм, вага 20 г) пристрій читання карт можна брати із собою всюди.

Характеристики

Пристрій читання карт MRW-S1 – ідеальне рішення для швидкого передавання великих обсягів даних на комп’ютер з SD-карт стандарту UHS-II, як-от карт серії SF-G.
  • Підтримує карти пам’яті SD UHS-II

  • SuperSpeed USB (USB 3.1 Gen 1) для швидкого передавання даних

  • Працюйте максимально швидко з SD-картами серії SF-G

  • Порт USB-A для підключення до комп’ютера

  • Надзвичайно компактний і легкий

Інтерфейс
UHS-II та USB 3.1 Gen 1
Тип порту
Стандарт A
Приблизна вага
20 г
Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля