Зображення виробу

Функції

Оптимізація для карток пам’яті Sony CFexpress Type A

Користуйтеся всіма перевагами карток пам’яті Sony CFexpress Type A і SD із цим пристроєм читання карток. Компактний дизайн і підтримка USB дають змогу швидко передавати дані й робити резервні копії будь-де.

Підтримка карток пам’яті CFexpress Type A і SD UHS-II/UHS-I

Щоб передавати дані з карток пам’яті CFexpress Type A і SD, потрібен лише пристрій читання карток.

Швидке передавання даних через порт USB Type-C®

Завдяки підтримці USB 3.2 Gen 2 MRW-G2 підтримує протокол передавання даних SuperSpeed 10 Гбіт/с і з’єднання USB Type-C® (рекомендується) і Type-A. Для сумісності з різними пристроями кабелі для обох типів з’єднання постачаються в комплекті.

Просте користування

Гніздо із заглибленням запобігає випадковому вийманню картки, а світлодіодний індикатор указує на стан підключення (світиться, коли вставлено картку, і мерехтить у процесі роботи), забезпечуючи зручніше використання. 

Компактний і зручний дизайн для ефективної роботи

Працюйте з файлами високої чіткості будь-де завдяки полегшеній компактній конструкції MRW-G2, що поміщається в кишені або сумці. А одного кабельного з’єднання достатньо, щоб одночасно передавати дані на високій швидкості й живити пристрій.

Характеристики

Оптимізація через інтерфейс USB, підтримка USB 3.2 Gen 2 та компактний розмір забезпечують зручне використання й ефективну роботу карток пам’яті CFexpress Type A і SD UHS-II/UHS-I.
  • Порт SuperSpeed USB, 10 Гбіт/с (USB 3.2)

  • Сумісність із картками пам’яті Sony CFexpress Type A і SD UHS-II/UHS-I

  • Для швидкого передавання даних до комплекту входять кабелі для портів USB Type-C® і Type-A

  • Гніздо із заглибленням, що запобігає випадковому вийманню картки, і світлодіодний індикатор

  • Надзвичайно компактний і легкий

Інтерфейс
USB 3.2 Gen 2, 1 шт.
Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля