Перейти до вмісту
Навушники

Бездротові навушники

Робіть гучніше та відкривайтеся під улюблене аудіо в наших бездротових навушниках. Нижче Ви можете дізнатися про наш асортимент, а потім обрати модель, що ідеально підійде саме Вам.

Нові можливості легкого прослуховування

Ніщо не заважатиме Вам слухати музику в наших бездротових навушниках. Багато моделей навушників можуть працювати із Вашим смартфоном, дозволяючи телефонувати в режимі "hands-free", а завдяки подовженому ресурсу батареї можна слухати музику годинами.

Чоловік тренується в бездротових навушниках
Чоловік насолоджується звуком найкращих бездротових навушників від Sony

Зробіть крок вперед до свободи без кабелів

Оцініть новий рівень свободи з бездротовими навушниками. Відсутність кабелів – це свобода руху. Нічого втрачати, заплутувати чи пошкоджувати, тож просто насолоджуйтеся музикою та дзвінками без турбот.

Насолодіться прослуховуванням, як ніколи раніше

Кожна нота сповнена найтонших деталей, а функція цифрового підвищення якості вдосконалює звучання стиснених аудіофайлів, даруючи більш насичені відчуття від аудіо, звук якого максимально наближено до звучання оригінального студійного запису.

Жінка насолоджується звучанням найкращих бездротових навушників від Sony
Чоловік дивиться телевізор у бездротових навушниках

Фільми оживають

Пориньте у вир подій улюбленого фільму завдяки нашим домашнім моделям бездротових навушників. Потужне, чисте, чітке звучання будь-якого контенту – від зворушливих саундтреків до діалогів. Наші навушники дарують Вам кінематографічну атмосферу.

Лише найкраще

Бездротові навушники від Sony – це перш за все якість. Насолоджуйтеся насиченим звучанням повного діапазону завдяки потужним динамікам, широкому діапазону частот і високоякісним компонентам. Оцініть бездротові навушники, оснащені мідним шнуром.

Бездротові навушники в док-станції
Слухайте музику з телефону в бездротових навушниках

Прекрасна простота

Усе стає простішим із бездротовими навушниками. Під'єднуйтеся через Bluetooth® і відповідайте на дзвінки на смартфоні із вбудованим мікрофоном або синхронізуйтеся з MP3-програвачем і отримуйте доступ до своєї музики.