Бездротове домашнє аудіо

Слухайте улюблену музику без дротів через стереосистему, систему об’ємного звуку, в декількох кімнатах або з сервісом трансляції. Відкрийте нові враження та новий рівень музичної свободи.

Слухайте музику без використання дротів по всій оселі.

Із бездротовими динаміками створіть бездротову систему об’ємного звуку.

Два бездротових динаміки перетворюються на бездротову стереосистему.

Транслюйте музику з різних джерел через динаміки без проводів.

SongPal Link

Насолоджуйтеся музикою в будь-якій кімнаті через Wi-Fi®

За допомогою SongPal Link транслюйте улюблену музику в кілька кімнат, застосувавши систему бездротових динаміків. Використовуйте програму Sony | Music Center (попередня назва – SongPal) із сенсорним керуванням, щоб групувати програвачі музики та інші пристрої, керувати відтворенням композицій і змінювати настройки звуку.

Відтворюйте музику в об’ємному або стереозвуці без використання дротів у будь-якій точці Вашої оселі

Можливість прослуховування улюбленої музики так, як хочеться саме Вам. 

Бездротовий динамік у кімнаті.

Музика по всій оселі без дротів

Завдяки Sony | Music Center музику можна слухати бездротовим способом у кількох кімнатах одразу.

Двоє людей дивляться телевізор із бездротовою системою об’ємного звуку у вітальні.

Бездротовий об’ємний звук

Насолоджуйтеся ще досконалішим об’ємним звуком завдяки аудіопанелі / аудіо-/відеоресиверу та парі бездротових динаміків.

Затишна кімната з великим екраном і двома бездротовими динаміками.

Бездротове стерео

Поєднайте два динаміки для створення потужнішого стереозвуку.Бездротові динаміки Sony підтримують технологію Chromecast built-in для відтворення музики в кількох кімнатах.

Щоб завантажити програму Sony | Music Center, перейдіть до магазину Google Play™ зі свого пристрою Android або відвідайте сторінку Sony | Music Center на веб-сайті магазину Google Play чи на веб-сайті iTunes®.

Сервіси трансляції

Відкрийте для себе ще більше музики, відкрийте для себе нові сторону улюблених пісень

Відтворюйте музику в потоковому режимі за допомогою технології DSEE HX™. Звук з усіх джерел підвищується до рівня аудіо високої точності.

Бездротові динаміки Sony підтримують технологію Chromecast built-in (попередня назва – Google Cast) для відтворення музики в кількох кімнатах.

Логотип Google Cast™

Використовуйте смартфон як пульт дистанційного керування динаміками Sony завдяки технології Chromecast built-in. Натисніть кнопку трансляції в будь-якій програмі й передавайте улюблений контент зі смартфона, планшета або ноутбука через динаміки.

Логотип Spotify

Spotify Connect™ дозволяє керувати процесом відтворення музики через динамік за допомогою програми Spotify, встановлену на Ваших пристроях.

З LDAC™ звук високої точності доступний без проводів

Технологія LDAC, створена компанією Sony для Вас, надає новий спосіб створення по-справжньому якісного звуку навіть під час прослуховування музики за допомогою навушників чи бездротових динаміків.