Зображення Медіаресивер DSX-A112U з USB-портом
Зображення Медіаресивер DSX-A112U з USB-портом

Функції

EXTRA BASS™ додає силу басам

Натисніть кнопку EXTRA BASS – і ваша музика збагатиться потужними низькими частотами. Відчуйте незрівнянну глибину й насиченість, занурившись у світ динамічного звуку.

Налаштовуйте звук за допомогою 10-смугового еквалайзера 

Налаштуйте звучання на свій смак за допомогою 10-смугового графічного еквалайзера. Створіть власну унікальну звукову гаму, перемістивши потрібні повзунки, або виберіть один із 10 стандартних варіантів. У новому режимі караоке знижено вокальні частоти, тож можна сповна насолодитися своїм співом.

Підключіть свій мобільний пристрій через USB 

Підключіть MP3-програвач до переднього роз’єму USB, щоб отримати доступ до мобільної музичної медіатеки.

AOA 2.0 дає змогу програвати музику з програм на вашому смартфоні

USB-порт сумісний із протоколом Android Open Accessory 2.0. Це означає, що ви можете відтворювати будь-яку музику, яку підтримують програми на вашому смартфоні Android. Просто підключіть його до переднього USB-порту й виберіть потрібний список відтворення.

РК-дисплей із вертикальним вирівнюванням для кращої якості зображення

Зображення на екрані завжди якісне та зрозуміле завдяки технології вертикального вирівнювання, ширшому куту огляду та в 5 разів більшій контрастності, ніж на звичайних дисплеях.

Ще краще звучання з динаміками Sony

Хочете розширити можливості своєї аудіосистеми? Найкращим варіантом стануть динаміки повного діапазону серії FB від Sony. Вони доповнюють схему EXTRA BASS, забезпечуючи потужне багате звучання.

Слухайте музику у високій якості з файлів FLAC

На відміну від MP3, файловий формат FLAC забезпечує стиснення аудіосигналу без погіршення якості. Підключіть пристрій до переднього роз’єму USB та насолоджуйтеся якісним звучанням файлів FLAC.

Підсвічування, синхронізоване зі звучанням, захопить вас у вир яскравих емоцій

Музика наче оживає зі світловими елементами, що змінюються й пульсують у такт композиції.

Настроювана система дистанційного управління з керма 

Хочете керувати відтворенням музики з керма, а не натискати кнопки на ресивері? Це легко за допомогою системи дистанційного управління з керма в автомобілях, що підтримують її.

Підсилювач 4 x 55 Вт для чистого й потужного звучання

Вбудований підсилювач забезпечує потужність 55 Вт x 4 (максимальне значення для опору 4 Ом) або 20 Вт x 4 (середньоквадратичне значення для опору 4 Ом). 

Характеристики

Насолоджуйтеся потужним звуком у дорозі. Функція EXTRA BASS підкреслює ритмічне звучання басів, а підсилювач 4 x 55 Вт забезпечує необхідну гучність. Легко транслюйте музику зі смартфона через передній USB-порт із підтримкою AOA 2.0 або входу AUX. Налаштовуйте звучання з 10-смуговим еквалайзером.
  • 4 x 55 Вт

  • Увімкніть функцію EXTRA BASS для динамічного підсилення басів

  • Програвайте музику з будь-якої програми, установленої на смартфоні Android

  • 10-смуговий настроюваний еквалайзер із режимом караоке

  • Передній роз’єм USB може використовуватися для підключення до музичної медіатеки смартфона або MP3-програвача

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля

Відгуки

Думка користувачів