Зображення Медіаресивер DSX-A110U з USB-портом
Зображення Медіаресивер DSX-A110U з USB-портом

Функції

EXTRA BASS™ додає силу басам

Натисніть кнопку EXTRA BASS – і ваша музика збагатиться потужними низькими частотами. Відчуйте незрівнянну глибину й насиченість, занурившись у світ динамічного звуку.

Налаштовуйте звук за допомогою 10-смугового еквалайзера 

Налаштуйте звучання на свій смак за допомогою 10-смугового графічного еквалайзера. Створіть власну унікальну звукову гаму, перемістивши потрібні повзунки, або виберіть один із 10 стандартних варіантів. У новому режимі караоке знижено вокальні частоти, тож можна сповна насолодитися своїм співом.

Підключіть свій мобільний пристрій через USB 

Підключіть MP3-програвач до переднього роз’єму USB, щоб отримати доступ до мобільної музичної медіатеки.

РК-дисплей із вертикальним вирівнюванням для кращої якості зображення

Зображення на екрані завжди якісне та зрозуміле завдяки технології вертикального вирівнювання, ширшому куту огляду та в 5 разів більшій контрастності, ніж на звичайних дисплеях.

Ще краще звучання з динаміками Sony

Хочете розширити можливості своєї аудіосистеми? Найкращим варіантом стануть динаміки повного діапазону серії FB від Sony. Вони доповнюють схему EXTRA BASS, забезпечуючи потужне багате звучання.

Слухайте музику у високій якості з файлів FLAC

На відміну від MP3, файловий формат FLAC забезпечує стиснення аудіосигналу без погіршення якості. Підключіть пристрій до переднього USB-порту й насолоджуйтеся якісним звучанням файлів FLAC.

Підсвічування, синхронізоване зі звучанням, захопить вас у вир яскравих емоцій

Музика наче оживає зі світловими елементами, що змінюються й пульсують у такт композиції.

Настроювана система дистанційного управління з керма 

Хочете керувати відтворенням музики з керма, а не натискати кнопки на ресивері? Це легко за допомогою системи дистанційного управління з керма в автомобілях, що підтримують її.

Підсилювач 4 x 55 Вт для чистого й потужного звучання

Вбудований підсилювач забезпечує потужність 55 Вт x 4 (максимальне значення для опору 4 Ом) або 20 Вт x 4 (середньоквадратичне значення для опору 4 Ом). 

Характеристики

Насолоджуйтеся потужним звуком у дорозі. Технологія EXTRA BASS підкреслює ритмічне звучання басів, а підсилювач 4 x 55 Вт забезпечує необхідну гучність.
  • 4 x 55 Вт

  • Увімкніть функцію EXTRA BASS для динамічного підсилення басів

  • 10-смуговий настроюваний еквалайзер із режимом караоке

  • Передній роз’єм USB може використовуватися для підключення до музичної медіатеки смартфона або MP3-програвача

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля