Зображення CD-ресивер із USB
Зображення CD-ресивер із USB
Зображення CD-ресивер із USB
Зображення CD-ресивер із USB

Функції

EXTRA BASS™ додає силу басам

Натисніть кнопку EXTRA BASS – і ваша музика збагатиться потужними низькими частотами, що забезпечують глибше й насиченіше звучання. Просто натисніть цю кнопку, щоб перейти в режим низьких частот, і зануртесь у світ динамічного звуку.

Налаштовуйте звук за допомогою 10-смугового еквалайзера 

Налаштуйте звучання на свій смак за допомогою 10-смугового графічного еквалайзера. Створіть власну унікальну звукову гаму, перемістивши потрібні повзунки, або виберіть один із 10 стандартних варіантів. У новому режимі караоке знижено вокальні частоти, тож можна сповна насолодитися своїм співом.

Цифрові фільтри оптимізують звучання з динаміків

Вибір оптимальних частот забезпечує найкращу роботу динаміків. Фільтр високих частот надсилає на динаміки повного діапазону високі й середні частоти, а фільтр низьких частот спрямовує на сабвуфер тільки баси. 

Підключіть свій мобільний пристрій через USB 

Підключіть MP3-програвач до переднього роз’єму USB, щоб отримати доступ до мобільної музичної медіатеки.

Ще більше доступних форматів завдяки вбудованому програвачу компакт-дисків

Слухайте музику зі своєї домашньої колекції на компакт-дисках будь-якого типу.

Підсвічування, синхронізоване зі звучанням, захопить вас у вир яскравих емоцій

Музика наче оживає зі світловими елементами, що змінюються й пульсують у такт композиції.

Ще краще звучання з динаміками Sony

Хочете розширити можливості своєї аудіосистеми? Найкращим варіантом стануть динаміки повного діапазону серії FB від Sony. Вони доповнюють схему EXTRA BASS у ресивері CDX-G3200UV, забезпечуючи потужне насичене звучання.

Настроювана система дистанційного управління з керма 

Хочете керувати відтворенням музики з керма, а не натискати кнопки на ресивері? Це легко за допомогою системи дистанційного управління з керма в автомобілях, що підтримують її. 

РК-дисплей із вертикальним вирівнюванням для кращої якості зображення

Зображення на екрані завжди якісне та зрозуміле завдяки технології вертикального вирівнювання, ширшому куту огляду та в 5 разів більшій контрастності, ніж на звичайних дисплеях.

AOA 2.0 дає змогу програвати музику з програм на вашому смартфоні

Роз’єм USB сумісний із протоколом Android Open Accessory 2.0. Це означає, що ви можете відтворювати будь-яку музику, яка підтримується програмами на вашому смартфоні Android. Просто підключіть смартфон до переднього роз’єму USB та виберіть потрібний список відтворення.

Підсилювач 4 x 55 Вт для чистого й потужного звучання

Вбудований підсилювач забезпечує потужність 55 Вт x 4 (максимальна для опору 4 Ом) або 20 Вт x 4 (гранична синусоїдна для опору 4 Ом).

Слухайте музику у високій якості з файлів FLAC

На відміну від MP3, файловий формат FLAC забезпечує стиснення аудіосигналу без погіршення якості. Підключіть пристрій до переднього роз’єму USB та насолоджуйтеся якісним звучанням файлів FLAC.

Дворівневе кольорове підсвічування пасуватиме до стилю вашого автомобіля

Виберіть кольори (з 35 000 доступних) для панелі та світлових індикаторів екрана, що пасуватимуть до салону вашого автомобіля.

Характеристики

Перетворіть кожну свою поїздку на захопливу подорож із функцією EXTRA BASS, що підсилює ритм ваших улюблених композицій. А яскраві кольори дворівневої системи динамічного кольорового підсвічування доповнять оздоблення салону вашого автомобіля. Ви можете навіть транслювати музику зі смартфона та змінювати настройки звучання за допомогою 10-смугового графічного еквалайзера.
  • 4 x 55 Вт

  • Увімкніть функцію EXTRA BASS для динамічного підсилення басів

  • Слухайте музику з будь-якої програми, установленої на смартфоні Android або iPhone

  • 10-смуговий настроюваний еквалайзер із режимом караоке

  • Дворівневе динамічне кольорове підсвічування пасуватиме до стилю вашого автомобіля

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля