Найкраще аудіо для автомобіля

Наші найновіші продукти створені з майстерністю спеціально для того, аби Ви отримували максимальне задоволення від музики, сповненої емоціями та життям.

Саме так, як насправді задумано авторами

Відчуйте найтонші нюанси звуку студійної якості завдяки формату аудіо високої точності. Пристрасть до музики поєднує усі компоненти, від створення сигналу до виходу з динаміків, створюючи враження, що виконавці грають особисто для Вас.

Знайдіть свої ідеальні налаштування

Поєднуйте наші компоненти преміум-класу та отримуйте бездоганне звучання

Нові динаміки серії GS, що побачили світ у 2015 році, призвані подолати акустичні перепони, пов’язані з відтворенням музики в салоні автомобіля, і забезпечити якнайкращі враження від прослуховування аудіо. Ознайомтеся з рекомендованими параметрами налаштувань, що наведені нижче.

Відкрийте для себе аудіо високої точності

У нашому відеоролику ви побачите, які новітні технології та високоякісні компоненти застосовано в лінійці виробів з аудіо високої точності.

Акустика, що сягнула досконалості

Компоненти преміум-класу забезпечують звук бездоганної якості

Кожна деталь наших найновіших автомобільних аудіопристроїв – від першого у світі мультимедійного ресивера з підтримкою стандарту DSD відтворення нестиснених аудіофайлів до революційних надвисокочастотних динаміків широкого розсіювання – розроблена для досягнення найвищої якості звуку. Нижче можна дізнатися більше про кожен із цих продуктів.

Мультимедійний ресивер RSX-GS9

Нові динаміки RSX-GS9 поєднують надзвичайну якість звуку з чудовим дизайном, даруючи справжнє задоволення від прослуховування аудіо в салоні автомобіля.

Оцініть найвищу якість відтворення звуку

Отримуйте максимум задоволення від музики з ресивером RSX-GS9

RSX-GS9 поєднує компоненти преміум-класу та передові аудіотехнології. Зокрема, це перший у світі ресивер, що підтримує стандарт DSD прослуховування аудіо, дозволяючи насолоджуватися в автомобілі нечуваною раніше якістю звуку.

4-канальний підсилювач XM-GS4

Додайте потужності звучанню своїх улюблених композицій із найновішим 4-канальним стереопідсилювачем XM-GS4.

Відчуйте дух кожної звукової доріжки

Підсилюйте звучання улюблених композицій із XM-GS4

Відкрийте для себе новий рівень відтворення аудіо в автомобілі з підсилювачем XM-GS4. Його надширокий діапазон частот сягає значення до 100 кГц, забезпечуючи ідеальну якість відтворення будь-яких музичних записів, у тому числі й аудіофайлів високої точності.

Надвисокочастотні динаміки XS-GS1

Завдяки революційному розташуванню на приладовій панелі нові надвисокочастотні динаміки XS-GS1 дозволяють насолоджуватися надзвичайно якісним звуком в будь-якому місці в автомобілі.

Бездоганна якість

Наповніть життя звуком високої точності

Тепер у Вас з’явилася безпрецедентна можливість насолоджуватися незмінно високою якістю звуку де б Ви не були. В автомобілі, на ходу, або відпочиваючи вдома, Ви завжди будете мати можливість чути музику саме такою, як задумано композиторами.