HT-G700

Кінематографічний об’ємний звук і чітке мовлення

Ця 3.1-канальна аудіопанель із технологіями Dolby Atmos® і DTS:X™ забезпечує потужний об’ємний звук і чітке мовлення, щоб ви могли повністю поринути в улюблені телепередачі й фільми.

АУДІОПАНЕЛІ

3.1-канальна аудіопанель із технологіями Dolby Atmos® і DTS:X™ | HT-G700

HT-G700
Фронтальне зображення аудіопанелі та бездротового сабвуфера HT-G700
Об’ємний звук 7.1.2-канальної системи, що лунає з усіх напрямків

Три передніх динаміки тонкого пристрою наповнять будь-яке приміщення віртуальним об’ємним звуком завдяки нашій передовій системі Vertical Surround Engine, унікальним технологіям Sony для обробки сигналу й найновішим кінематографічним форматам, як-от Dolby Atmos® і DTS:X™.

Зображення вертикального звуку
Звук, що лунає зверху 

Завдяки технології віртуального об’ємного звуку від Sony аудіопанель може поширювати звук у вертикальній площині, роблячи його тривимірним без стельових або спрямованих угору колонок. Так само, як технології Dolby Atmos і DTS:X, Vertical Surround Engine забезпечує реалістичніший багатовимірний звук також в інших форматах.

Зображення об’ємного звуку
Об’ємний звук – це легко

Використовуючи лише передні колонки, унікальна технологія від Sony для обробки цифрового звукового поля віртуально відтворює поле об’ємного звуку, завдяки якому аудіо поширюється з обох боків. Насолоджуйтеся насиченим кінематографічним об’ємним звуком, не захаращуючи простір задніми колонками.

Перегляд фільмів із кінематографічним 7.1.2-канальним звуком

У сучасних кінотеатрах досягається реалістичне просторове звучання завдяки системі точно налаштованих динаміків, розташованих довкола глядача. На аудіопанелі HT-G700 достатньо просто натиснути кнопку Immersive AE, і завдяки технології покращення звучання серіали, фільми та навіть звичайні стереозаписи наблизяться до рівня 7.1.2-канального об’ємного звуку.

Центральний динамік для чіткого звучання діалогів

Спеціальний центральний динамік забезпечує чітке звучання голосів, зокрема шепоту, у ваших улюблених серіалах і голлівудських блокбастерах. А музика лунає ще виразніше та глибше.

Насичене й потужне звучання басів

Потужний бездротовий сабвуфер забезпечує глибоке й насичене звучання басів, а зручне під’єднання без кабелів дає змогу встановлювати аудіопанель будь-де.

Виберіть найкращі налаштування

Аудіопанель обладнано окремими кнопками для кожного режиму звуку – "Авто", "Стандартний об’ємний", "Кіно", "Музика", "Ніч" або "Голос". Виберіть потрібний режим, а потім відрегулюйте параметри сабвуфера на свій смак.

Режим кінотеатру
Режим кінотеатру

Відчуйте й почуйте події навколо себе. Звук рухається позаду вас, і ви ніби опиняєтеся в центрі сюжету.

Режим музики
Режим музики

Відчуйте всю яскравість і багатство улюбленої музики в найдрібніших деталях.

Режим голосу
Режим голосу

Не пропустіть жодного слова з ранкових новин чи фіналу сезону – у цьому режимі акцент робиться на мовлення.

Нічний режим
Нічний режим

Дивитеся фільм уночі? Ця функція збалансовує звучання так, щоб воно було чітким навіть за низької гучності.

Просте з'єднання

Підключайте сумісний телевізор або інший пристрій через Bluetooth®, за допомогою входу HDMI eARC/ARC або оптичного цифрового входу для відтворення повного діапазону частот.

Логотип Bluetooth
Трансляція через Bluetooth®

Транслюйте музику без проводів через Bluetooth®.

Родина у вітальні з аудіопанеллю HT-G700
Найкращі технології для вашого дозвілля

Вечір із новим фільмом, "марафон" із цікавим серіалом, прослуховування музики або гра улюбленої команди – аудіопанель від Sony зробить будь-яке дозвілля незабутнім. Вибирайте найкращі розваги для себе та своєї родини.

Технічні характеристики та функції

Дивіться фільми й телепередачі з потужним об’ємним звуком. Стильна та проста в користуванні аудіопанель із технологією Dolby Atmos® забезпечує виразний звук для динамічних сцен і чіткіші діалоги завдяки спеціальному центральному динаміку.
  • 3.1-канальна, технології Dolby Atmos і DTS:X, система вертикального поширення звуку

  • Функція Immersive AE для віртуального 7.1.2-канального звуку

  • Центральний динамік для чіткішого звучання діалогів

  • Бездротовий сабвуфер для потужних басів

  • Режими для кращого звучання фільмів і музики

Вихідна потужність (загальна)
400 Вт
Канали підсилювача
3.1-канальна
РОЗМІР ОСНОВНОГО БЛОКА – ЛИШЕ КОРПУС (Ш × В × Г)
980 x 64 x 108 мм
Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля