Перейти до вмісту

Телевізор із Android TV

Ваш інтелектуальний телевізор стає ще розумнішим. Подумайте про улюблені заняття на своєму смартфоні чи планшеті. Відтепер задоволення від них стане ще більше завдяки великому екрану BRAVIA®.

Подружжя, яке перемикає програми Android TV на інтелектуальному телевізорі

Надзвичайно швидкий доступ

Знайомтеся з новим поколінням телевізорів, простий інтерфейс яких гарантує транслювання звичайних каналів, а також доступ до мережевого вмісту та цікавих програм Android TV. Лінійка інтелектуальних телевізорів з Android TV надає можливості вільного перемикання між умістом, гарантуючи цікаве дозвілля для Вас і Вашої родини.

Використайте голосовий пошук, щоб озвучити свої побажання

Телевізор BRAVIA® з Android TV забезпечує швидку та бездоганну роботу. Функція голосового пошуку прискорює взаємодію, заощаджуючи Ваш час на пошук, який тепер можна провести з користю за переглядом. Ви можете розказати своєму телевізору з Android TV про улюблені жанри, і він запропонує Вам цілий список рекомендованих фільмів і програм. 

Подружжя, яке шукає фільми або програми за допомогою функції голосового пошуку на телевізорах із Android TV
Інтелектуальний пристрій із Google Cast, який можна підключити до інтелектуального телевізора з Android TV

Відкрийте новий вимір розваг із Google Cast™

Інтелектуальні телевізори BRAVIA® з Android TV підтримують технологію Google Cast™, яка дозволяє підключати улюблені пристрої, включно з пристроями Android, iOS та планшетами, до телевізора з Android TV та транслювати їхній вміст на великий екран.  

Світ умісту та програм

З телевізорами BRAVIA® всі програми Android TV знаходяться у ваші вітальні. Знаходьте фільми, телепередачі, популярні відеоролики, ігри та інший вміст із Google Play. Інтелектуальні телевізори з Android TV та величезною кількістю нових програм дарують нові та захопливі враження.

Інтерфейс інтелектуальних телевізорів пропонує доступні програми, функцію голосового пошуку та цілу низку розваг
Користувачі, які переглядають фотографії разом зі своїми друзями на телевізорі з Android TV через смартфони

Діліться спогадами за лічені секунди

Функція Photo Sharing Plus телевізора Android TV від Sony дозволяє забути про підключення до Інтернету або Wi-Fi-маршрутизатори. Жодного додаткового обладнання та дротів. Підключайте одночасно до десяти смартфонів і передавайте зображення та відео відразу на телевізор.