Показати 3 моделі та ціни

Приховати 3 моделі та ціни

Корпус + пульт ДК з переглядом у реальному часі

HDR-AZ1VR

Немає інформації про ціну

Корпус + водонепроникний футляр

HDR-AZ1

Немає інформації про ціну

Корпус + комплект кріплення для носіння на собі

HDR-AZ1VW

Немає інформації про ціну

Зображення Камера Action Cam Mini AZ1VR із Wi-Fi®
Зображення Камера Action Cam Mini AZ1VR із Wi-Fi®
Зображення Камера Action Cam Mini AZ1VR із Wi-Fi®
Зображення Камера Action Cam Mini AZ1VR із Wi-Fi®
Зображення Камера Action Cam Mini AZ1VR із Wi-Fi®
Зображення Камера Action Cam Mini AZ1VR із Wi-Fi®
Зображення Камера Action Cam Mini AZ1VR із Wi-Fi®
Зображення Камера Action Cam Mini AZ1VR із Wi-Fi®
Зображення Камера Action Cam Mini AZ1VR із Wi-Fi®

Функції

Відмінна портативність завдяки меншому та легшому корпусу

Мініатюрна екшн-камера Action Cam Mini не обтяжуватиме Вас. Тонкий корпус із захистом від бризок приблизно на третину менший за корпуси попередніх моделей Action Cam, тож під час зйомки на нього діє менше вітру. Записувати також легко: камерою Action Cam Mini можна керувати через прості кнопки на боці корпусу. Навіть у рукавичках.

Пульт ДК Live-View Remote для легкого творчого контролю

Коли Ви у вирі динамічних подій, отримуйте саме бажаний кадр. Знімайте швидкі події завдяки високошвидкісній зйомці, що входить до комплекту, на зап'ясток і керуйте записом і режимами камери через Wi-Fi®. Ви можете брати під контроль одночасно до п'яти камер Action Cam. За воду теж не слід хвилюватися: Пульт ДК з переглядом у реальному часі працює на глибині до 3 метрів і навіть застосовує GPS для відстеження Вашого місцезнаходження.

SteadyShot бореться із поштовхами та розмиттям

Від найкрутіших гірських хребтів до найшаленіших морських хвиль – Ви завжди хочете зняти чітке, чисте відео, яким захоплюватимуться глядачі. Стабілізатор SteadyShot усуває вібрації зображення на сенсорі, що означає запобігання появі розмиття кадру та зниження рівня шумів навіть за слабкого освітлення.

Запис у форматі XAVC S із високою швидкістю передачі даних

Формат XAVC S із високим бітрейтом для серйозних відеооператорів. Насолоджуйтеся записом зображення Full HD зі швидкістю 50 Мбіт/с, що забезпечує надзвичайну виразність і зменшення шумів. У ньому також використовується метод стиснення даних великих груп зображень для ефективності відеозапису.

Сенсор Exmor R® CMOS із підвищеною чутливістю

Шалений спуск на гірському велосипеді в сутінках? Каякінг на світанку? Результати зйомки все одно будуть неперевершеними завдяки покращеній чутливості за умов слабкого освітлення та чіткості зображення з радикальним зменшенням зернистості, що забезпечує сенсор Exmor R® CMOS від Sony.

BIONZ X™ для неймовірної деталізації та текстур

Механізм обробки зображення від Sony точно відтворює текстури й деталі так само, як їх видно неозброєним оком, завдяки можливості обробки з надзвичайно високою швидкістю. За рахунок інтеграції високого рівня, що прискорює обробку, BIONZ X™ забезпечує природніший вигляд деталей, реалістичніші зображення, більш насичені градації відтінків і зменшення шумів незалежно від того, чи Ви фотографуєте, чи знімаєте відео.

Точний об'єктив Zeiss® Vario-Tessar® із надшироким кутом 170°

Знімайте грандіозні ширококутні зображення об'єктивом Zeiss® Vario-Tessar® із кутом 170˚. Або ж переходьте в режим із більш типовим кутом 120˚ за увімкненого стабілізатора SteadyShot і насолоджуйтеся більшою стабільністю кадрів навіть за зйомки швидких рухів. У будь-якому випадку Ви завжди робитимете гарні знімки в найскладніших умовах гірськолижних спусків, гірських хребтів, нестримних річок або доріг із вибоїстим асфальтом.

Вбудований стереомікрофон записує якісний звук

Зробіть чудове відео ще кращим завдяки чудовому звуку. Вбудований в Action Cam Mini стереомікрофон дозволяє з високою точністю закарбувати всі природні звуки навколо – від масивних хвиль під час серфінгу до швидкісного гірськолижного спуску. Що завгодно. Реалістичний звук записується навіть через водостійкий футляр із комплекту.

120 кадр./с за розподільчої здатності HD для відео з надзвичайним сповільненням

Розширюйте можливості самовираження. Під час зйомки відео в режимі кадрування APS-C (еквівалент формату Супер 35 мм) ця камера підтримує високу частоту 120 кадр./с за зйомки з розподільчою здатністю HD (1280 x 720 пікселів). Відео, зняте за такої частоти кадрів, можна відтворювати зі швидкістю 30p – це частота кінематографічних кадрів. Створюйте приголомшливі ефекти сповільнення в 4 рази, завдяки чому кожна мить закарбовуватиметься в точних деталях.

Корпусу із захистом від бризок не страшна вода

Якщо Ви готуєтесь до подорожі в гори, залиште водостійкий футляр. Конструкція із захистом від бризок впорається зі стихіями завдяки відповідності класу IPX4. Цю Action Cam також можна встановлювати на штатив без застосування футляра.

Водостійкий футляр дозволяє занурюватися під воду

Під час розваг на воді, наприклад,серфінгу, захист вашої камери Action Cam на глибині до 5 м забезпечуватиме водостійкий футляр (не підходить для фокусування під водою)

Action Cam Movie Creator для професійних функцій та легкого редагування

Навіть ще кращий вигляд Ваших фільмів завдяки Action Cam Movie Creator. Швидко та легко створюйте й редагуйте відео завдяки низці функцій, таких як накладання даних GPS та відео з надзвичайним сповільненням. Завдяки спеціальній функції Ви також можете повертати відеозображення на 90˚ за годинниковою стрілкою та проти неї, а функція кількох видів зображення дозволяє об'єднувати до чотирьох сегментів відеоматеріалів (навіть сповільнені сцени), що були одночасно зняті різними камерами, і створювати композиції з розділеними екранами.

Функція накладання GPS-даних дозволяє відстежувати Ваші пригоди

Відстежуйте своє місцезнаходження та аналізуйте свої навики з більшою точністю. Функція накладання GPS-даних дозволяє пристрою розпізнавати, наскільки швидко Ви рухаєтесь, і генерує інший відеофайл із даними про маршрут, швидкість тощо, тож Ви завжди знатимете важливі подробиці своїх пригод.

Функція перевертання зображення

Потрібно встановити Action Cam Mini в перевернуте положення? Жодних проблем. Action Cam Mini має спеціальний параметр, який відповідає за встановлення в перевернуте положення та автоматично перевертає зображення у правильне положення. Це означає, що її можна встановлювати будь-де, під будь-яким кутом та продовжувати знімати такі самі чудові відео із правильною орієнтацією зображення.

Режим запису відео зі знімками дозволяє побачити кожний окремий етап швидкого руху

Демонструйте свої найкрутіші стрибки та найдосконаліші прийоми завдяки цій чудовій творчій функції. Завдяки технології Motion Shot LE фото рухомого об'єкта відображаються як послідовність накладених одне на одне зображень на єдиному тлі, тож Ви бачитимете кожний перехід із чудовою чистотою зображення та відмінними деталями.

Огляньте наш асортимент додаткових аксесуарів

Удоскональте процес зйомки низкою додаткових аксесуарів, що надихають на творчість. Установлюйте Action Cam на кріплення для керма чи шолому; цю відеокамеру можна використовувати навіть із собачим нашийником.

Wi-Fi® дарує бездротову свободу

Легко передавайте відео та інші файли зі своєї Action Cam на смартфон або планшет Android чи iOS завдяки простому зв'язку Wi-Fi®. А потім миттєво завантажуйте свої відеоролики на улюблені веб-сайти та соціальні мережі, демонструючи свої роботи друзям і родині.

Серійна зйомка

Знімайте динамічні події завдяки серійній зйомці. Просто активуйте спеціальний параметр – і Ви зможете знімати до 10 високоякісних кадрів з інтервалами 1, 2 або 5 секунд. Це дозволяє знімати кожний етап Вашого прийому або переходи в русі. Це ідеальне рішення для тих, кому подобається повертатись назад і аналізувати свій стиль.

Завжди видимий процес запису завдяки відповідному індикатору

Ця Action Cam має допоміжний індикатор на верхній частині корпусу на додаток до головного. Тепер можна легко перевіряти стан запису з різноманітних ракурсів.

Інтервальна фотозйомка розширює творчі можливості зйомки відео

Знімайте дрібні рухи в точних деталях. Функція інтервального запису знімає фото кожні 5, 10, 30 або 60 секунд. Потім їх можна об'єднати в покадрове відео. Це особливо корисна можливість за безперервної зйомки протягом тривалого часу

Записуйте по-своєму завдяки двом форматам пам'яті

Зберігайте спогади, як забажаєте. Записуйте на карту Memory Stick Micro™ (Mark 2) або Micro SD/SDHC (Клас 4 та вищий) на вибір. Користувачі, які бажають зберігати відео у форматі XAVC S із високим бітрейтом, можуть також записувати матеріали безпосередньо на карту SDXC. Така гнучкість дозволяє завжди записувати відео в різний спосіб, який найкомфортніше підходить для Ваших пригод.

Режим фото для приголомшливих кадрів

Закарбовуйте швидкісні рухи на чітких деталізованих зображеннях. Режим фото дозволяє знімати високоякісні 11,9-мегапіксельні кадри, а об'єктив із широким кутом 170˚ показує абсолютно все, що Ви бачите на власні очі.

Енергію дарують зарядний USB-пристрій та можливість заряджання через USB

Завжди будьте готові до незабутніх пригод. Просто зарядіть свою Action Cam від ноутбука чи ПК через USB-порт – і все готово. Під час заряджання Action Cam нею можна продовжувати користуватись і знімати зручним додатковим адаптером змінного струму AC-UD10.

Характеристики
Отримуйте більше насолоди від зйомки завдяки меншій та легшій Action Cam із корпусом, захищеним від бризок. Корпус Action Cam Mini на третину менший за корпуси попередніх моделей, та це не заважає їй записувати високоякісні кадри та звук завдяки сенсору Exmor R® CMOS, процесору BIONZ X™ та запису у форматі XAVC S. Тож беріть своє обладнання та приготуйтеся до нового рівня зйомки своїх пригодницьких відеоматеріалів.
  • Сенсор Exmor R® CMOS, 11,9 Мп (ефективних)

  • Fonticon_Zeiss_logo

    Ширококутний (170°) об'єктив Zeiss® Tessar

  • Запис у форматі XAVC-S із високою швидкістю передачі даних

  • Конструкція із захистом від бризок – універсальне рішення

  • Стабілізація зображення SteadyShot усуває розмиття

Тип об'єктива
Об'єктив ZEISS® Tessar®
Тип сенсора
Сенсор Exmor R® CMOS типу 1/2,3 із заднім підсвічуванням
Водостійкість
До 5 м із футляром SPK-AZ1 у комплекті
Пилонепроникність
Із футляром SPK-AZ1 у комплекті
Ударостійкість
Із футляром SPK-AZ1 у комплекті
Вхідні та вихідні роз'єми
Гніздо для карток пам'яті, Універсальний роз'єм/роз'єм micro-USB

Що в комплекті

Водостійкий футляр (SPK-AZ1), Клейке кріплення (VCT-AM1), Акумуляторна батарея (NP-BY1), Кабель Micro-USB, Адаптер для штатива, Типи комплектів: КОМПЛЕКТ ІЗ ПУЛЬТОМ ДК З ПЕРЕГЛЯДОМ У РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ (пульт ДК Live-View Remote (RM-LVR2V)) або КОМПЛЕКТ КРІПЛЕННЯ НА ВЕЛОСИПЕДІ (пульт ДК Live-View Remote (RM-LVR2V), комплект для кріплення на голові (BLT-UHM1), кріплення на трубу (VCT-RBM1), протитуманна плівка (AKA-AF1)) або КОМПЛЕКТ КРІПЛЕННЯ ДЛЯ НОСІННЯ НА СОБІ (пульт ДК Live-View Remote (RM-LVR2V), комплект для кріплення на голові (BLT-UHM1), ремінець на зап'ясток (AKA-WM1), протитуманна плівка (AKA-AF1))

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля

Відгуки

Думка користувачів