ACTION CAM HDR-AS50

Повні технічні характеристики та функції

HDR-AS50

Розмір і вага

Розміри (Ш x В x Г)
Прибл. 24,2 x 47,0 x 83,0 мм
Вага
83 г (з батареєю в комплекті)

Сенсор

Тип сенсора
Матриця Exmor R® CMOS типу 1/2.3 (7,77 мм) із заднім підсвічуванням
Ефективні пікселі (відео)
Прибл. 11,1 мегапікселя
Ефективні пікселі (фото)
Прибл. 11,1 мегапікселя

Об'єктив

Тип об'єктива
ZEISS® Tessar
F-число (максимальна діафрагма)
Діафрагма F2.8
Фокальна відстань (35 мм) (відео)
f=18,4 мм (ШИРОКИЙ), f=21,8 мм (ВУЗЬКИЙ)
Фокальна відстань (35 мм) (фото)
f=18,4 мм (ШИРОКИЙ), f=21,8 мм (ВУЗЬКИЙ)
Мінімальна фокальна відстань
Прибл. 30 см

Стабілізація зображення

SteadyShot
Електронна стабілізація зображення SteadyShot

Експозиція

Режим експозиції
Багатосегментне
Мінімальна освітленість
6 люкс (витримка 1/30)

Баланс білого

Режими балансу білого
АВТО / Температура кольору / Власний

Затвор

Витримка
1/30 - 1/10 000 (30 кадр./сек.)

Зйомка

Процесор обробки зображення
Процесор зображення BIONZ X™
Інші функції зйомки
Функція перезапису, режим запису відео зі знімками, серійна зйомка, покадрова зйомка, трансляція в реальному часі
Водостійкість
До комплекту додається футляр для підводної зйомки (MPK-UWH1)
Пилонепроникність
До комплекту додається футляр для підводної зйомки (MPK-UWH1)
Ударостійкість
До комплекту додається футляр для підводної зйомки (MPK-UWH1)

Носії для запису даних

Сумісні носії для запису
Підтримка карток Memory Stick Micro та MicroSD/SDHC/SDXC

Запис

Формат запису (відео)
MP4: MPEG-4 AVC/H.264, Формат XAVC S: MPEG-4 AVC/H.264
Формат запису (фото)
Сумісність із DCF вер.2.0; сумісність із Exif вер.2.3; сумісність із MPF Baseline
Розподільча здатність відео
MP4 PS:1920x1080 60p/50p, MP4 HQ:1920x1080 30p/25p, MP4 STD:1280x720 30p/25p, MP4 HS120 (HS100):1280x720 120p/100p, XAVC S:1920x1080 60p/50p/30p/25p/24p
Швидкість відеозапису (ABR / VBR)
MP4 PS: прибл. 28 Мбіт/с / HQ: прибл. 16 Мбіт/с / STD: прибл. 6 Мбіт/с / HS120 (HS100): прибл. 28 Мбіт/с, XAVC S 60p/30p/24p прибл. 50 Мбіт/с 50p/25p прибл. 50 Мбіт/с
Розмір кадру (режим фото-відео)
Прибл. 11,9 мегапікселя 16:9 (4608x2592)

Аудіо

Формат аудіозапису
MP4 / 2-кан. звук MPEG-4 AAC-LC
Мікрофон
Вбудований стереомікрофон
Динамік
Монофонічний динамік

Інтерфейс

Вхідні та вихідні роз'єми
Універсальний роз'єм/роз'єм micro-USB

Потужність

Вимоги до живлення
3,6 В (комплект батарей)
Тип батареї
NP-BX1

Що в комплекті

  • Акумуляторна батарея (NP-BX1)
  • Кабель Micro-USB
  • Ознайомчий посібник
  • Футляр для підводної зйомки (MPK-UWH1)
  • Фіксатор
Placeholder

Функції

Зображення Екшн-камера HDR-AS50

Новий інтуїтивний інтерфейс користувача для зручного керування

Вибирайте й налаштовуйте функції ще зручніше з новим інтуїтивним інтерфейсом. Структуру меню оптимізовано, і підтримуються зручні персональні налаштування. Камеру можна також вмикати й вимикати зі смартфона, на якому встановлено Imaging Edge Mobile.

SteadyShot бореться із поштовхами та розмиттям

Від найкрутіших гірських хребтів до найшаленіших морських хвиль – Ви завжди хочете зняти чітке, чисте відео, яким захоплюватимуться глядачі. SteadyShot усуває вібрації зображення на матриці. А це означає, що розмиття через рух і рівень шуму знижуються, навіть за слабкого освітлення.

Зображення Екшн-камера HDR-AS50

Матриця Exmor R® CMOS із підвищеною чутливістю

Шалений спуск на гірському велосипеді в сутінках? Каякінг на світанку? Результати зйомки все одно будуть неперевершеними завдяки покращеній чутливості за умов слабкого освітлення та чіткості зображення з радикальним зменшенням зернистості, що забезпечує матриця Exmor R® CMOS від Sony.

Зображення Екшн-камера HDR-AS50

BIONZ X™ для неймовірної деталізації та текстур

Механізм обробки зображення від Sony точно відтворює текстури й деталі так само, як їх видно неозброєним оком, завдяки можливості обробки з надзвичайно високою швидкістю. За рахунок інтеграції високого рівня, що прискорює обробку, BIONZ X™ забезпечує природніший вигляд деталей, реалістичніші зображення, більш насичені градації відтінків і зменшення шумів незалежно від того, чи Ви фотографуєте, чи знімаєте відео.

Зображення Екшн-камера HDR-AS50

Чіткий, надширокий об'єктив ZEISS® Tessar

Закарбовуйте неймовірні ширококутні види з об'єктивом ZEISS® Tessar або вибирайте стандартні, але приголомшливі види. У будь-якому випадку Ви завжди робитимете гарні знімки в найскладніших умовах гірськолижних спусків, гірських хребтів, нестримних річок або доріг із вибоїстим асфальтом.

Функція коригування кута огляду

Відкрийте для себе новий рівень гнучкості для внесення змін у відео просто під час зйомки з метою досягнення драматичних ефектів та підсилення емоцій. Наприклад, кут огляду можна змінити із широкого кута на вузький на двох рівнях. Крім того, режим плавного коригування збільшення дозволяє змінювати масштаб під час зйомки. 

Зображення Екшн-камера HDR-AS50

Вбудований стереомікрофон записує якісний звук

Зробіть чудове відео ще кращим завдяки чудовому звуку. Вбудований стереомікрофон дозволяє природно записувати звуки Ваших пригод у дві доріжки формату стерео. Чіткий звук і знижений рівень шумів дозволяє створювати найвишуканіші відеоролики з можливих.

Зображення Екшн-камера HDR-AS50

Покадрова зйомка з розподільчою здатністю 4K

За допомогою функції покадрової зйомки та програми Action Cam Movie Creator або Action Cam App (версії 2.0)4 можна легко створювати прискорені відео на основі фотографій 4K, відзнятих із заданими інтервалами.

Редактор відео з функцією вибірки із розпізнаванням облич 

Оцініть, як легко вбудований відеоредактор Highlight Movie Maker виконує розпізнавання облич для автоматичного редагування просто за допомогою камери. Відеоредатор Highlight Movie Maker також підтримує більшу кількість сцен, тобто не лише спортивні моменти, але й щоденні ситуації й миті подорожей. Це дозволяє автоматично обирати в матеріалі важливі об'єкти для створення відео з акцентами, доповненого фоновою музикою. Можна миттєво ділитися своїми роботами за допомогою свого смартфона.

Зображення Екшн-камера HDR-AS50

Ручне керування для вишуканого стилю відео

Використовуйте вишукані функції зйомки для створення захоплюючих відеороликів, які Ви з гордістю покажете своїм рідним, друзям і шанувальникам. Користуйтеся вдосконаленим ручним налаштуванням таких параметрів, як баланс білого та зміна автоекспозиції, а також оптимізуйте яскравість і відтінки для адаптації до зображення з інших відеокамер, що полегшує процес редагування. Демонструйте свої навички та стиль як режисер і актор.

Трансляція в реальному часі через Ustream (зараз – IBM Cloud Video)

Діліться захоплюючими моментами на гірськолижних спусках чи гігантських хвилях (у тому числі падіння під ними) в реальному часі. Транслюйте події саме тоді, коли вони відбуваються, з високою якістю зображення та звуку.

Зображення Екшн-камера HDR-AS50

120 кадр./с за розподільчої здатності HD для відео зі сповільненням

Побачте кожну деталь швидких рухів завдяки запису з високою частотою кадрів 120 кадр./с і розподільчою здатністю HD.

Зображення Екшн-камера HDR-AS50

Серійна зйомка

Закарбовуйте динамічні події завдяки серійній зйомці. Це дозволяє записувати максимум вісім високоякісних знімків певного трюку чи переходу в русі. Це ідеальне рішення для тих, кому подобається повертатись назад і аналізувати свій стиль. Параметри такі: 8 кадр./с / 1 с, 5 кадр./с / 2 с і 2 кадр./с / 5 с

Зображення Екшн-камера HDR-AS50

Режим запису відео зі знімками

Закарбовуйте повний набір послідовних знімків в одному кадрі. Ця функція створює комплексне зображення об'єкта в русі, маючи різні параметри для різних швидкостей запису: 8 кадр./с / 1 секунда, 5 кадр./с / 2 секунди та 2 кадр./с / 5 секунд.

Зображення Екшн-камера HDR-AS50

Керування кількома камерами:

Використовуйте до п’яти камер і знімайте з вражаючих ракурсів: знизу або згори. Легко керуйте всіма камерами за допомогою пульта дистанційного керування з переглядом у реальному часі (не входить до комплекту постачання HDRAS50) або смартфона з програмою Imaging Edge Mobile.

Програма Action Cam Movie Creator для простого творчого редагування

Ще кращий вигляд Ваших фільмів завдяки Action Cam Movie Creator. Швидко та легко створюйте й редагуйте відео завдяки низці функцій, таких як покадрова зйомка 4K та відео зі сповільненням. Завдяки спеціальній функції можна також повертати відеозображення на 90˚ за годинниковою стрілкою та проти неї, а функція кількох видів зображення дозволяє об'єднувати до чотирьох сегментів відеоматеріалів, що були одночасно зняті різними камерами, і створювати композиції з розділеними екранами.

Зображення Екшн-камера HDR-AS50

Зручна функція перезапису

Не хвилюйтеся та більше не пропускайте важливі моменти завдяки функції перезапису. Зйомка з повторним перезаписом має такі варіанти, як 5, 20, 60, 120 хвилин або "необмежено". Користуйтеся нею, щоб записувати вирішальні моменти, не хвилюючись за можливу нестачу пам'яті.

Зображення Екшн-камера HDR-AS50

Програма Action Cam

З програмою для мобільних пристроїв з інтуїтивним керуванням Ви зможете проявити себе будь-де та будь-коли. Створюйте покадрове відео, прискорюйте або сповільнюйте його та надсилайте файли за допомогою бездротового зв’язку.

Зображення Екшн-камера HDR-AS50

Футляр для підводної зйомки як стандартне оснащення

Беріть камеру Action Cam із собою, занурюючись на глибину 60 м, помістивши її у футляр для підводної зйомки з комплекту. Більше не потрібно купувати додаткове оснащення. Завдяки пласкій панелі всіма кнопками камери можна користуватися крізь футляр. Крім того, він захищає цю міцну компактну камеру від ударів, вологи, корозії, пилу та піску. Насолоджуйтеся безтурботністю водних пригод та розширюйте свої горизонти, досліджуючи складні місцевості.

Зображення Екшн-камера HDR-AS50

Більша зручність 

Вбудований роз'єм для штатива дозволяє швидко встановлювати Вашу Action Cam на штатив для надзвичайно стабільних кадрів. А USB-роз'єми тепер розташовані на задній панелі камери для максимального спрощення під'єднання аксесуарів.

Зображення Екшн-камера HDR-AS50

Гніздо для карти пам'яті Memory Stick Duo / SD

Гніздо для карт пам'яті підтримує картки пам'яті 5 Memory Stick Micro™ (M2) і Micro SD / SDHC / SDXC (класу 4 або вищого). Обирайте карту, що найбільше відповідає Вашим вимогам до зйомки та сумісності з ПК. (Карти пам'яті не входять до комплекту.)

Зображення Екшн-камера HDR-AS50

Додаткові світлові індикатори для легкого визначення стану камери

На цій камері Action Cam є три світлових індикатора: на передній, верхній і задній панелях камери. Тепер можна з легкістю перевіряти стан функції запису з різних боків, а також за зручним звуковим сигналом.

Зображення Екшн-камера HDR-AS50

Сумісний з iMovie і Final Cut Pro X

Цей виріб сумісний із Final Cut Pro X та iMovie.