Корпус + водонепроникний футляр

HDR-AS100V

Немає інформації про ціну

Зображення Камера Action Cam AS100V із Wi-Fi® і GPS
Зображення Камера Action Cam AS100V із Wi-Fi® і GPS
Зображення Камера Action Cam AS100V із Wi-Fi® і GPS
Зображення Камера Action Cam AS100V із Wi-Fi® і GPS
Зображення Камера Action Cam AS100V із Wi-Fi® і GPS
Зображення Камера Action Cam AS100V із Wi-Fi® і GPS
Зображення Камера Action Cam AS100V із Wi-Fi® і GPS

Функції

Тепер доступне нове програмне забезпечення HDR-AS100V

Перейдіть на новий рівень користування HDR-AS100V – зробіть процес зйомки ще простішим. У цьому оновленні додано такі функції: «Трансляція у реальному часі», «Серійна зйомка», Motion Shot LE й «Таймер автоспуску».

Завантажте оновлення

Знімайте відео професійної якості у форматі XAVC-S 60p (50 Мбіт/с)

Зйомка професійної якості у форматі XAVC-S із високою швидкістю передачі даних 50 Мбіт/с дозволяє HDR-AS100V знімати швидкі події, плавно відтворюючи рух у зображенні. HDR-AS100V також підтримує високошвидкісну зйомку 24p 120 кадр./с і 240 кадр./с із записом звуку. Крім того, користувачі можуть знімати відео MP4 високої чіткості, який легко розповсюджувати в Інтернеті.

Сенсор Exmor R® CMOS для неперевершеної зйомки за слабкого освітлення

Насолоджуйтеся приголомшливою чутливістю за слабкого освітлення, покращеною чіткістю зображення та радикальним зменшенням зернистості із сенсором Exmor R® CMOS із заднім підсвічуванням від Sony.

Процесор BIONZ X™

Блискавична швидкість запису 50 Мбіт/с у поєднанні зі стабілізацією зображення SteadyShot дозволяє відтворювати швидкі події плавно та створювати високоякісний матеріал високої чіткості.

Об'єктив професійного рівня Carl Zeiss® Vario-Tessar® із надшироким кутом 170°

Із надширококутним об'єктивом Carl Zeiss® Vario-Tessar® Ваш кут огляду збільшиться до 170 градусів, отже Ви зможете охопити все приголомшливе розмаїття місцевості на гірськолижних схилах чи мальовничих гірських хребтах під час відпочинку.

Покращена стабілізація зображення адаптується до вібрації

Функція стабілізації зображення SteadyShot™ дозволяє знімати плавне зображення навіть під час руху. У новій камері Action Cam стабілізатор зображення забезпечує потужну компенсацію дрібної вібрації, що зазвичай виникає під час руху велосипеда чи мотоцикла.

Новий захищений від бризок корпус із кріпленням для штатива

HDR-AS100V оснащено абсолютно новим захищеним від бризок корпусом (класу IPX4). Насолоджуйтеся безтурботним використанням камери Action Cam без чохла3, що входить у комплект, навіть під час дощу або в ситуаціях, коли летять бризки. Завдяки універсальному гвинтовому кріпленню для штатива безпосередньо на корпусі Action Cam камеру можна легко закріпити прямо на штативі. Функція стабілізації зображення SteadyShot™ дозволяє знімати плавне зображення навіть під час руху. У новій камері Action Cam стабілізатор зображення забезпечує потужну компенсацію дрібної вібрації, що зазвичай виникає під час руху велосипеда чи мотоцикла.

Малюйте схеми своїх маршрутів і відображайте телеметрію завдяки вбудованій функції GPS

Вбудовану функцію GPS можна використовувати разом із програмним забезпеченням PlayMemories™ Home, що входить у комплект, завдяки чому перегляд відео і обмін ним будуть легкими та приємними. Інформація про місце перебування, маршрут, швидкість та інші дані дозволяють проаналізувати всі можливості, а також зберегти дані й відобразити їх на відео.

Докладніше

Знімайте високоякісні фотографії розподільчою здатністю 13,5 Мп в режимі фото

Увімкніть режим фото на HDR-AS100V і знімайте приголомшливі високоякісні фотографії розподільчою здатністю 13,5 Мп одним натисненням кнопки.

Сумісність із Memory Stick Micro™ і Micro SD/SDHC

Можливість розширення пам'яті з роз'ємами для карт Memory Stick Micro™ і Micro SD/SDHC.

Вихід HDMI® для простоти передачі даних

Завдяки виходу HDMI® можна показувати відеоролики, зняті за допомогою Sony® HDR-AS100V, друзям і членам родини на екрані телевізора високої чіткості (потрібен кабель HDMI®/не входить у комплект).

Вбудований стереомікрофон

Вбудований стереомікрофон дозволяє записувати всі вражаючі звуки під час пригод.

Режим запису відео зі знімками

Закарбовуйте захоплюючі динаміку та енергетику об'єктів, що швидко рухаються. Послідовність знімків, закарбованих у режимі безперервної зйомки, накладаються одне на одне з метою створення однієї по-справжньому вражаючої фотографії динамічної події – чи то спортивної зустрічі; автомобіля, що набирає швидкість; тощо. Зйомка в режимі запису відео зі знімками підтримується моделлю HDR-AS100V із вбудованим ПЗ версії 2.00 або новіших версій.

Серійна зйомка

Модель пропонує можливість зйомки багатьох послідовних високоякісних знімків із розподільчою здатністю 13,5 мегапікселя. Ця функція особливо корисна, якщо користувач бажає закарбувати знімки динамічної події та оглянути їх пізніше. Серійна зйомка підтримується моделлю HDR-AS100V із вбудованим ПЗ версії 2.00 або новіших версій.

Характеристики
  • Сенсор Exmor R® CMOS, 13,5 Мп (ефективних)

  • Прогресивний процесор BIONZ X

  • Fonticon_Zeiss_logo

    Об'єктив ZEISS Tessar® із надзвичайно широким кутом (170°)

  • Захист від бризок

  • Прості обмін і керування з Wi-Fi® та під'єднанням одним дотиком NFC

Тип об'єктива
Об'єктив ZEISS® Tessar®
Тип сенсора
Сенсор Exmor R® CMOS типу 1/2,3 із заднім підсвічуванням
Водостійкість
До 5 м із футляром SPK-AS2 у комплекті
Пилонепроникність
Із футляром SPK-AS2 у комплекті
Ударостійкість
Із футляром SPK-AS2 у комплекті
Вхідні та вихідні роз'єми
Вихід Micro HDMI, Вхід для мікрофону, Гніздо для карт пам'яті, Композитний відеовихід, Універсальний роз'єм/роз'єм micro-USB

Що в комплекті

Акумуляторна батарея (NP-BX1), Кабель Micro-USB, Посібник із використання, Водонепроникний футляр (SPK-AS2), Клейке кріплення (VCT-AM1), Адаптер для штатива, Пульт дистанційного керування (лише для комплекту VR)

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля

Відгуки

Думка користувачів