Програмне забезпечення та програми

З легкістю перетворюйте насичені пригоди на пам’ятні відео. Отримайте максимум від Action Cam завдяки комп’ютерному програмному забезпеченню, програмам для мобільних пристроїв та функціями пост-обробки.

Action Cam Movie Creator

З цим безкоштовним програмним забезпеченням для редагування відео можна досягти неперевершеного результату. Прискорюйте або навпаки сповільнюйте відео, накладайте GPS-дані, об’єднуйте декілька відео на одному екрані та робіть багато іншого.

Щоб подивитися це відео, прийміть файли cookie для YouTube.

Відкрийте налаштування файлів cookie нижче та ввімкніть ці файли для YouTube у розділі Functional (Функціональні).

Просте знімання динамічного відео

За необхідності завітайте на сайт і подивіться це корисне відео з використання редактора Action Cam Movie Creator. Створювати приголомшливе відео дуже просто.

Програма Action Cam

З програмою для мобільних пристроїв з інтуїтивним керуванням Ви зможете проявити себе будь-де та будь-коли. Створюйте покадрове відео, прискорюйте або сповільнюйте його та надсилайте файли за допомогою бездротового зв’язку.

Редагуйте легко – діліться миттєво!

Створіть відчуття участі у подіях. Підсильте враження за допомогою ефектів. Уповільніть дію у драматичних моментах, або прискорте у кумедних. Додайте фонову музику. Діліться!

Програма Imaging Edge Mobile

Керуйте зйомкою віддалено, переглядаючи зображення на екрані смартфона або планшета. Програма Imaging Edge Mobile забезпечує повний набір функцій для дистанційного керування камерами Action Cam.