Програмне забезпечення та програми

З легкістю перетворюйте насичені пригоди на пам’ятні відео. Отримайте максимум від Action Cam завдяки комп’ютерному програмному забезпеченню, програмам для мобільних пристроїв та функціями пост-обробки.

Action Cam Movie Creator

З цим безкоштовним програмним забезпеченням для редагування відео можна досягти неперевершеного результату. Прискорюйте або навпаки сповільнюйте відео, накладайте GPS-дані, об’єднуйте декілька відео на одному екрані та робіть багато іншого.

Просте знімання динамічного відео

За необхідності завітайте на сайт і подивіться це корисне відео з використання редактора Action Cam Movie Creator. Створювати приголомшливе відео дуже просто.

Програма Action Cam

З програмою для мобільних пристроїв з інтуїтивним керуванням Ви зможете проявити себе будь-де та будь-коли. Створюйте покадрове відео, прискорюйте або сповільнюйте його та надсилайте файли за допомогою бездротового зв’язку.

Редагуйте легко – діліться миттєво!

Створіть відчуття участі у подіях. Підсильте враження за допомогою ефектів. Уповільніть дію у драматичних моментах, або прискорте у кумедних. Додайте фонову музику. Діліться!

Програма PlayMemories Mobile™

Оцініть переваги дистанційної зйомки з використанням смартфона або планшета. Завдяки програмі PlayMemories для мобільних пристроїв* Ви отримуєте необмежені можливості дистанційного керування Action Cam.

Електронний каталог Action Cam Magazine

Дізнайтеся більше про життя з Action Cam. Тут можна отримати поради та переглянути інформацію про продукти, аксесуари, а також дізнатися багато цікавого про відеозйомку. Завантажте Action Cam Magazine на Google Play (для Android) та на App Store (для iPhone).