Action Cam Magazine від Sony

Не певні, які саме аксесуари та налаштування необхідні вам для створення відео за допомогою камери Action Cam? Тоді завантажте електронний каталог Action Cam Magazine.

Останні оновлення у вашому смартфоні на відстані дотику

Завжди тримайте руку на пульсі, отримуючи останні версії програм для зйомки, поради, інформацію про продукти та аксесуари. Найсвіжіші випуски каталогу Action Cam Magazine автоматично оновлюються на вашому смартфоні, де їх можна переглянути в будь-який час із програми.

КАТАЛОГ Action Cam Magazine

Обов’язкове для ознайомлення перед початком роботи з програмою.

Завантаження

Найновіший випуск

Посібник із використання Action Cam

FDR-X3000 / HDR-AS300 / HDR-AS50

У посібнику з використання Action Cam надається актуальна докладна інформація про камери й аксесуари, а також інтерактивний вміст і відео для кількох видів активності.

Гірський велосипед

Фільми від першої особи, від початку до кінця зняті камерою Action Cam, дійсно варті перегляду. Ця камера з надійним захистом від зовнішніх чинників забезпечує приголомшливі відеозаписи дорожніх пейзажів. У цьому випуску, присвяченому гірському велосипеду, ми показуємо нові неймовірні способи зйомки за допомогою камери Action Cam.

Лижі та сноуборд

У випуску журналу Action Cam, присвяченому лижам і сноуборду, ми ділимося відео й фотографіями зі спортивних виступів, представляємо багато актуальних додаткових аксесуарів і функцій і даємо уроки відеозйомки з камерою Action Cam.