Від нуля до нескінченності

Легендарну якість втілено в компактному корпусі.
Споконвічні спроби. закарбувати вражаюче видовище у кадрі починаються з нуля.
Подивіться на світ по-новому. Усе необхідне у ваших руках.
Ніщо не завадить вам реалізувати свої можливості.

Необмежені можливості для зйомки 

Неймовірні можливості творчого самовираження в компактному корпусі роблять цю камеру пристроєм майбутнього. Знімайте без обмежень. Переглядайте результати в будь-який зручний спосіб.
У камері RX0 втілено повнофункціональну систему, що виводить зйомку на новий рівень.

Пориньте у вимір, де можна вільно вибирати атмосферу, час і все необхідне для зйомки на свій унікальний погляд. На вас чекає новий світ можливостей, незалежно від ситуації в кадрі.

Ключова технологія для розкриття безмежних можливостей

У надкомпактному корпусі камери RX0 бездоганно поєднано передовий об’єктив, матрицю зображення та процесор обробки зображення.
Приголомшлива якість за будь-яких умов. Максимальна продуктивність і гнучкість без зайвого клопоту.
Удосконалені аспекти, що дають змогу зробити кожен знімок особливим.

Деталізація з точністю до 0,1 міліметра

Розкрийте свою уяву та погляньте на світ по-новому.
Завдяки відстані в 0,1 міліметра між внутрішніми механізмами надкомпактна камера RX0 забезпечує чудові результати в будь-яких умовах зйомки як окремо, так і в комплексі з іншими камерами.

Міцність, розрахована на гнучкішу зйомку

Надміцний корпус камери RX0, виконаний із дюралюмінію екстракласу підвищує її надійність, особливо в складних знімальних умовах. Камера пройшла численні жорсткі випробовування її технічних характеристик, особливо під час зйомки землі, води й повітря – стихій, що цілком розкривають сутність справжньої свободи та пов’язані з нею відчуття.

Спрощені системи з найкращими характеристиками

Мінімалістський дизайн корпусу полегшує використання камери RX0 як окремо, так і в поєднанні з різними аксесуарами та навіть іншими камерами. Хоч би який режим ви обрали, ця камера спроможна забезпечити гнучкість, необхідну для максимально якісної зйомки.