ТЕЛЕВІЗОРИ

Телевізори з діагоналлю від 81 до 94 см (32–37 дюймів)

Приємні речі знаходяться в невеликій упаковці. Зустрічайте телевізори Sony 81–94 см (32–37"). Це ідеальне компактне рішення для малих просторів із бездоганним звуком, насиченими кольорами та потужністю Full HD.

81 см (32-дюймовий) телевізор Sony
Малий розмір, великі можливості 

Переносьте дозвілля на кухню, в кімнату гуртожитку чи квартиру-студію завдяки 81-см (32") світлодіодним телевізорам. Дисплей Full HD чи HD Ready, прекрасний звук і вражаючі функції: синхронізований перегляд і футбол наживо. І все це за доступною ціною. Навіть ігри сповнюються нового рівня якості – опиняйтеся в серці подій.

Яскравість і чіткість

Білі світлодіоди за дисплеями 81-см (32") телевізорів освітлюють кожний кут екрана, даруючи відмінну контрастність. Кадри виглядають більш реалістичними, а дрібні деталі з'являються навіть у темних тінях. Технологія Clear Resolution Enhancer усуває шум, даруючи чітке й чисте зображення з виразнішою глибиною.

Яскраве й чисте зображення на інтелектуальних 81 см (32-дюймових) телевізорах від Sony
Приготуйтеся завітати до реальності 

Від ранкових новин до свіжих блокбастерів на Blu-ray™ – усе виглядає краще з X-Reality Pro. Потужний процесор у 81-см (32") світлодіодних телевізорах знижує рівень шумів і покращує кожний кадр до останнього пікселя, даруючи найкращу якість. Покращується навіть трансляція відео й фото зі смартфона, даруючи вищу деталізацію.

Реалістичні зображення на 81 см (32-дюймовому) телевізорі від Sony
Пульт ДК для 81 см (32-дюймового) інтелектуального телевізора від Sony
Одне просте натиснення

Керуйте зручно з пультом ДК і сервісом One Flick Entertainment у 81-см (32") телевізорах. Цей багатофункціональний пульт ДК на базі інтуїтивного інтерфейсу BRAVIA® дозволяє легко оглядати канали, фото, відео та веб-контент. Знаєте, що хочете дивитися? Користуйтеся швидким запуском для миттєвого перегляду улюбленого серіалу чи фільму.