Перейти до вмісту
ТЕЛЕВІЗОРИ

Телевізори з діагоналлю від 81 до 94 см (32–37 дюймів)

Приємні речі знаходяться в невеликій упаковці. Зустрічайте телевізори Sony 81–94 см (32–37"). Це ідеальне компактне рішення для малих просторів із бездоганним звуком, насиченими кольорами та потужністю Full HD.

Формат HD на малому екрані 

Компактний розмір телевізора не означає жертвування якістю. Наші 81-см (32") інтелектуальні телевізори мають дисплеї Full HD та HD Ready, забезпечують чіткий, чистий звук із ClearAudio+ та пропонують інші переваги. Знаходьте фільми, програми та веб-вміст із пультом ДК і функцією One-Flick Entertainment.

Бойовик на 81 см (32-дюймовому) світлодіодному телевізорі Sony
81 см (32-дюймовий) телевізор Sony

Малий розмір, великі можливості 

Переносьте дозвілля на кухню, в кімнату гуртожитку чи квартиру-студію завдяки 81-см (32") світлодіодним телевізорам. Дисплей Full HD чи HD Ready, прекрасний звук і вражаючі функції: синхронізований перегляд і футбол наживо. І все це за доступною ціною. Навіть ігри сповнюються нового рівня якості – опиняйтеся в серці подій.

Яскравість і чіткість

Білі світлодіоди за дисплеями 81-см (32") телевізорів освітлюють кожний кут екрана, даруючи відмінну контрастність. Кадри виглядають більш реалістичними, а дрібні деталі з'являються навіть у темних тінях. Технологія Clear Resolution Enhancer усуває шум, даруючи чітке й чисте зображення з виразнішою глибиною.

Яскраве й чисте зображення на інтелектуальних 81 см (32-дюймових) телевізорах від Sony
Функція трансляції на 81 см (32-дюймових) світлодіодних телевізорах Sony

Вирушайте в Інтернет на телевізорі

Наші 81-см (32") інтелектуальні телевізори полегшують користування Інтернетом. Демонструйте фото друзям, дивіться записи FIFA в режимі "Футбол наживо" та оглядайте контент зі смартфона через Wi-Fi®. Любите Twitter? Уведіть ключове слово, і функція синхронізованого перегляду транслюватиме супутні повідомлення на екрані.

Приготуйтеся завітати до реальності 

Від ранкових новин до свіжих блокбастерів на Blu-ray™ – усе виглядає краще з X-Reality Pro. Потужний процесор у 81-см (32") світлодіодних телевізорах знижує рівень шумів і покращує кожний кадр до останнього пікселя, даруючи найкращу якість. Покращується навіть трансляція відео й фото зі смартфона, даруючи вищу деталізацію.

Реалістичні зображення на 81 см (32-дюймовому) телевізорі від Sony
Пульт ДК для 81 см (32-дюймового) інтелектуального телевізора від Sony

Одне просте натиснення

Керуйте зручно з пультом ДК і сервісом One Flick Entertainment у 81-см (32") телевізорах. Цей багатофункціональний пульт ДК на базі інтуїтивного інтерфейсу BRAVIA® дозволяє легко оглядати канали, фото, відео та веб-контент. Знаєте, що хочете дивитися? Користуйтеся швидким запуском для миттєвого перегляду улюбленого серіалу чи фільму.