5 виступів, які не слід пропускати

на музичному фестивалі TomorrowWorld 2015

TomorrowWorld – це американський варіант бельгійського музичного фестивалю Tomorrowland Music Festival, який пройде 25–27 вересня в Атланті, штат Джорджія. Існує об’єктивна причина, чому фестиваль TomorrowWorld отримав номінацію на звання найкращої музичної події по версії International Dance Music Awards. В ньому приймають участь сотні діджеїв (так, саме сотні), тут обладнаний розкішний кемпінг; крім того, фестиваль вважається найбільшою музичною подією в США для категорії віку 21 та вище. TomorrowWorld відомий своїми вражаючими та незвичайними сценами, кожна з яких має унікальний вигляд та неймовірну деталізацію. Тож кого ми очікуємо побачити на цьогорічному фестивалі?

Зустрічайте п’ятьох феноменальних діджеїв, що мають приголомшити цьогорічний фестиваль TomorrowWorld.

1. Adventure Club

Цей дует, що грає електронну танцювальну музику, складається із двох мешканців Монреалю.

Лейтон Джеймс та Крістіан Зріглі спричинили фурор у світі танцювальної електронної музики. Їхнім фірмовим звуком є суміш мелодійного дабстепу з емоційним жіночим вокалом. Хапайте свої улюблені навушники та насолодіться заворожливою композицією "Gold", що була створена у співробітництві з малайзійською виконавицею та автором Юною (Yuna).

2. Ferry Corsten

Цей нідерландський діджей вважається одним із перших транс-продюсерів.

Ще в 90-х роках він випустив кілька класичних трансових композицій разом із System F, Moonman, Gouryella та іншими. З того часу він обрав більш загальний стиль електронної музики, граючи майже все від електро до мелодік-трансу. Прослухайте анонс його останнього релізу "Reborn" та дочекайтеся вступу басів!

3. Flux Pavilion

Цей британський діджей створює біти з 2008 р.

Але він не тільки майстер вінілу. Він також грає на барабанах, гітарі, саксофоні та фортепіано! Основним переломним пунктом в його кар’єрі був візит до лондонського клубу під назвою Fabric:

"Я ніколи не ходив по клубам, тому що не почував там себе у своїй тарілці. Клубна атмосфера була надто пафосною, надто охайною. Потім я побачив виступ Rusko у клубі Fabric, і це повністю змінило все моє сприйняття. Він стрибав на сцені у великому картонному капелюсі у вигляді птаха та грав таку брутальну музику, якої я ніколи не чув. Мені це дуже сподобалось".

5. Martin Garrix

Якщо ви коли-небудь чули незаперечно захоплюючу композицію "Animals" (а хто ж не її чув?), то ви мабуть чули про цього 19-річного діджея та продюсера з Нідерландів. Композиція "Animals" займала місця в першій десятці хіт-парадів більш ніж десяти країн, а в Бельгії та Великобританії вона вийшла на першу сходинку. DJ Garrix вважає, що найбільший вплив на його кар’єру має Tiësto. Фактично ж, саме виступ Tiësto на Олімпійських іграх в Афінах в 2004 році надихнув Гаррікса стати діджеєм.

4. Tiësto

Ветеран стилю транс та відомий всім

виконавець у світі електронної танцювальної музики. На протязі трьох років поспіль із 2002 по 2004 Tiësto займав перше місце у читацькому рейтингу 100 найкращих діджеїв світу за версією журналу DJ Magazine. На 57-й щорічній премії Греммі він отримав цю відзнаку за ремікс на пісню Джона Ледженда "All Of Me", і ми певні, що це не остання нагорода в його колекції.

Це була наша п’ятірка кращих діджеїв, хоча на цьому фестивалі будуть виступати ще набагато більше талановитих музикантів. Кого ви найбільше хочете побачити?