Щоразу бездоганне автофокусування

Робіть чіткі, як ніколи раніше, фото з 4D FOCUS.

Що таке 4D FOCUS?

Звичайна функція автофокусування працює лише з простором. У 4D FOCUS технологія автофокусування отримала новий вимір: інноваційна матриця зображення, що аналізує простір і час, забезпечує точне відстеження рухомих об’єктів, тож ваші знімки будуть чіткішими, ніж будь-коли раніше. Звичайне автофокусування вже в минулому. Майбутнє фотографії – у динаміці.

ШИРОКА зона (2D)

Знімайте в широкій області, налаштовуючи фокус навіть на дальній частині кадру. 

ШВИДКІСТЬ – глибина (3D)

Фокусування відбувається швидко, навіть якщо об’єкт зйомки переміщується ближче або далі від камери.

ТОЧНІСТЬ – час (4D)

Четвертим виміром технології 4D FOCUS є час, втілений у точному передбаченні та стабільному відстеженні наступного руху об’єкта зйомки.

Широка область автофокусування

Фокусуйтеся на об’єкті в будь-якому місці кадру. Функція 4D FOCUS активує широку зону автофокусування, тому камера може фокусуватися на об’єктах на всій площі кадру, а не тільки в центрі.

Надшвидке фокусування

Функція 4D FOCUS миттєво визначає відстань до об’єкта та швидко й точно фокусується на ньому завдяки прогресивному алгоритму автофокусування, тому ви ніколи не пропустите вирішальних моментів.

Точне відстеження

Об’єкт зйомки завжди залишатиметься в центрі уваги. Наш алгоритм автофокусування відстежує об’єкт навіть у динаміці, передбачаючи його наступний рух і забезпечуючи чудовий результат незалежно від інших елементів у кадрі.

Галерея зображень 4D FOCUS

Перегляньте чіткі знімки динамічних сюжетів, зроблені з використанням технології 4D FOCUS, і довідайтеся, як можна робити такі фотографії, отримавши детальні відомості про номер моделі, числа діафрагми й фокусної відстані.

Посібник із налаштування камери

Переглянути посібник для α77 II

Переглянути посібник для α6000

Фотогалерея Sony

Відвідайте фотогалерею Sony

Перегляньте фотознімки, зроблені камерами Sony.

Камера Sony

Перегляньте канал камер Sony

Подивіться фільми про наші продукти та ознайомтеся з їх можливостями.