Перейти до вмісту
Телевізори

3D-телевізори

Пориньте у вир динамічний подій з нашими 3D-телевізорами. Огляньте асортимент нижче та знайдіть ідеальну модель, що дозволить насолоджуватися фільмами, серіалами та веб-контентом у трьох вражаючих вимірах.

Вітаємо в новому вимірі дозвілля

Переносьте атмосферу домашнього кінотеатру додому завдяки нашим найкращим 3D-телевізорам. Високоякісні технології зображення покращують кожну сцену, а вдосконалення в точності передачі звуку додають життя та емоцій.

Фільм у 3D на 3D-телевізорі
Чисте зображення на найкращих 3D-телевізорах від Sony

Новий рівень формату 3D

Насолодіться новими незабутніми враженнями від формату 3D. Наші найкращі 3D-телевізори завжди забезпечують яскраве зображення за перегляду в темряві чи в освітленій кімнаті, а налаштовувані 3D-окуляри дозволяють Вам повністю поринути у вир подій.

Приголомшлива якість зображення

Наші найкращі 3D-телевізори оснащено вдосконаленими технологіями. X-Reality PRO очищує та покращує зображення, звільняючи його від шумів, а Motionflow XR підтримує плавне відображення навіть дуже швидкої послідовності кадрів.

Інтелектуальний 3D-телевізор із чудовою якістю зображення
Чистий звук у світлодіодному 3D-телевізорі від Sony

Оживляйте кожний звук

Неперевершене зображення 3D-телевізорів ідеально поєднується з відмінним звуком. Технологія Clear Phase здійснює точні налаштування частотної характеристики, S-Force PRO Front Surround забезпечує реалістичну чистоту. Voice Zoom виділяє кожне слово.

Весь світ на кінчиках пальців

Транслюйте фільми та програми з Інтернету або оглядайте контент, що зберігається на Вашому телефоні. Використовуйте функцію синхронізованого перегляду, щоб розміщувати звістки у Twitter та стежити за динамічними подіями разом із друзями у Skype.

Обмін вмістом у соціальних мережах на інтелектуальних 3D-телевізорах від Sony
Пульт ДК для 3D-телевізора

Потрібен лише єдиний дотик

Користуватися телевізором легко завдяки функції дозвілля One-Flick. Простий пульт ДК і потужний інтерфейс, розроблені BRAVIA®, дозволяють швидко оглядати канали, фото та інтернет-вміст на Вашому інтелектуальному 3D-телевізорі.