FDR-AX33

Характеристики 4K на долоні.

Перші кроки в житті або перші кроки на великій сцені... Життя сповнене сильних моментів. Зберігайте їх усі в надзвичайно деталізованому якісному зображенні 4K завдяки компактній FDR-AX33.

Доступне нове програмне забезпечення.

Розширте можливості своєї камери та максимально спростіть процес зйомки.

Професійні характеристики на долоні

Оживляйте спогади у 4K із деталізацією, майже вчетверо вищою за Full HD. Модель FDR-AX33 оснащено оптичним стабілізатором Optical SteadyShot™ і об’єктивом ZEISS для забезпечення найкращої якості. 

Запис 4K/HD XAVC S

Для запису в якості 4K зі швидкістю 100 Мбіт/с потрібна карта пам’яті SDXC/SDHC (UHS-I U3 та вище), а для запису в якості 4K зі швидкістю 60 Мбіт/с та HD зі швидкістю 50 Мбіт/с потрібна карта пам’яті SDXC/SDHC (класу 10 та вище). Для використання карти пам’яті SDHC може бути потрібне оновлення вбудованого ПЗ камери.

Надзвичайна компактність із функціями ручного керування

FDR-AX33 є на більш ніж 30% компактнішою, ніж мініатюрна попередня модель FDR-AX100, та при цьому дарує розширені можливості простого та інтуїтивно зрозумілого ручного керування для налаштування параметрів під різні ситуації зйомки.

Результати з небаченим раніше низьким рівнем розмиття

Завдяки контролю на всьому оптичному шляху, від об'єктива до сенсора як одного плаваючого механізму, наш удосконалений збалансований оптичний стабілізатор Optical SteadyShot забезпечує неймовірно стабільне зображення.

Логотип збалансованого стабілізатора Optical SteadyShot

Збалансований оптичний стабілізатор SteadyShot

Отримуйте неймовірно стабільне зображення, від широкого кута до телефото. Наш найновіший стабілізатор зображення у 13 разів ефективніший порівняно з моделлю, в якій застосовується оптичний стабілізатор Optical SteadyShot у стандартному режимі. 

Відмінні зображення 

Для піднесення якості зображень із відеокамери до професійного рівня компанія Sony вдосконалює революційні можливості високої\ розподільчої здатності із провідними технологіями, оптимізованими для отримання максимуму переваг від форматів запису.

Вразьте всіх якісним форматом 4K

Із розподільчою здатністю, в чотири рази вищою за Full HD, (3840 x 2160 пікселів порівняно з 1920 x 1080), технологія 4K забезпечує неймовірно реалістичну передачу деталей.

Full HD
4K (3840 x 2160)

Знімайте довше і краще

Не всі зображення записуються однаково. Завдяки розумному цифровому стисненню формат XAVC S забезпечує запис 4K з високим бітрейтом до 100 Мбіт/с.

Символ сенсора Exmor R® CMOS

Великий сенсор Exmor R® CMOS

Сенсор поглинає максимум світла для захоплення всіх деталей кадру у приміщенні чи за слабкого освітлення.

Символ BIONZ X™

Процесор зображення BIONZ X™

BIONZ X™ допомагає отримувати більш реалістичні зображення та забезпечує роботу нових функцій, що сприяють швидшій обробці даних.

Символ об'єктива ZEISS Vario-Sonnar® T*

29,8-мм об'єктив ZEISS Vario-Sonnar® T*

Точні налаштування під 4K, ідеальне рішення для зйомки масштабних пейзажів, 10-кратне оптичне збільшення.

Насолода зйомкою та редагуванням

FDR-AX33, розроблена для зручної зйомки та ретельного редагування, дозволяє зберігати незабутні події саме такими, якими Ви їх бачили.

Тепер знімати креативні відео легше

Функція керування кількома камерами дозволяє записувати сцену одночасно з кількох ракурсів у стилі телевізійної передачі. Після цього можна редагувати сцени у програмі PlayMemories Home, користаючись такими вдосконаленими функціями, як "зображення в зображенні".

  • Керування кількома камерами:
  • PlayMemories™ Home
Пульт ДК для керування одним дотиком

Пульт ДК для керування одним дотиком

Функції Wi-Fi® та NFC у моделі FDR-AX33 надають можливість дистанційного керування пристроєм, а також передачу вмісту між відеокамерою та смартфоном чи планшетом через програму PlayMemories Mobile для мобільних пристроїв.

Широке розмаїття аксесуарів на будь-який випадок

Професійні характеристики відкривають нові можливості.

Ще більше насолоджуйтеся процесом зйомки та надавайте своїм фотографіям професійного вигляду за допомогою аксесуарів, розроблених спеціально для цієї моделі.

Технічні характеристики та функції
Додавайте до спогадів більше життя завдяки відеокамері 4K. Запис у 4K Ultra HD з учетверо вищою за Full HD деталізацією. Максимальне усування ефектів від струсів камери зі збалансованим стабілізатором Optical SteadyShot. Приголомшливі результати із будь-якої перспективи з 29,8-мм об'єктивом ZEISS Vario-Sonnar® T*. Інтуїтивно зрозуміле керування основними параметрами зйомки з кільцевим регулятором. Усі ці можливості знаходяться в компактному корпусі.
  • Запис 4K Ultra HD (3840 x 2160)

  • Збалансований оптичний стабілізатор SteadyShot™

  • Fonticon_Zeiss_logo

    29,8-мм об'єктив ZEISS Vario-Sonnar® T*

  • 10-кратне оптичне збільшення та 15-кратне збільшення Clear Image (4K)

  • Універсальні ручні налаштування

Тип об'єктива
ZEISS® Vario-Sonnar® T*
Тип сенсора
Сенсор Exmor R® CMOS типу 1/2,3 (7,76 мм) із заднім підсвічуванням
Тип дисплея
7,5-см (тип 3,0) РК-дисплей Xtra Fine LCD™ (921 600 точок), широкий (16:9)
Вхідні та вихідні роз'єми
Вихід 4K, Вхід постійного струму, Гніздо для додаткових аксесуарів Accessory Shoe, Гніздо для навушників, Роз'єм HDMI, Стандартний вихід, Стерео міні-штекер, Універсальний роз'єм/роз'єм micro-USB

Що в комплекті

Акумуляторна батарея (NP-FV70), Адаптер змінного струму, Шнур живлення, Посібник із використання, Кабель HDMI (micro), Кабель, що підтримує підключення через USB

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля

Відгуки

Думка користувачів