W85C/W80C

Зображення великого розміру

Елегантна витончена конструкція, підкреслена тонкою алюмінієвою рамкою, надасть додаткового стилю інтер’єру будь-якої оселі. Першокласна якість зображення Full HD та легкий доступ до телебачення, програм, відео, ігор та іншого вмісту.

ТЕЛЕВІЗОРИ

W80C / W85C Full HD з Android TV

W808C / W855C / W805C / W807C Series

Зображення W80C / W85C Full HD з Android TV

108 см (43 дюйми)|126 см (50 дюймів)|139 см (55 дюймів)|164 см (65 дюймів)|silverblack

A+Довідка щодо продукту з технічними даними та стандартами енергоспоживання

9Моделі

Погляньте, наскільки чудовим може бути телевізор

Завдяки прогресивним технологіям, які дозволяють отримати більш чітке, плавне та реалістичне відображення на екрані, досконалість BRAVIA® є очевидною.

Відкривайте для себе кожну деталь заново

Приголомшлива деталізація незалежно від умісту

Потужна технологія обробки зображення від Sony вдосконалює якість усіх без винятку пікселів. Кожна ділянка сцени зйомки аналізується та порівнюється зі спеціальною базою даних зображень. Технологія X-Reality™ PRO усуває різні шуми сигналів аналогового і цифрового ТБ, дисків DVD і Blu-Ray Disc™ і навіть цифрових фотографій.

технологія Motionflow XR

Плавніші, природніші рухи

Що б Ви не дивилися, насолоджуйтесь неймовірно плавним відтворенням серій динамічних подій завдяки технології Motionflow XR.

BRAVIA® об'єднується з Android TV™

Ваш інтелектуальний телевізор стає ще розумнішим. Подумайте про можливості свого смартфона чи планшета, які Ви любите. Відтепер задоволення від їх використання на великому екрані BRAVIA® стає ще більшим.

Голосовий пошук

Швидкий доступ до всього

За допомогою панелі вмісту або голосового пошуку Ви зможете знайти все, що Вам подобається, де б воно не знаходилось – у телевізійній трансляції або в Інтернеті.

Google Cast™

Бездоганне поєднання 

Надсилайте улюблені розваги зі свого смартфона на телевізор за допомогою Google Cast™ і використовуйте смартфон як пульт дистанційного керування.

Програми Google Play

Тисячі програм

Насолоджуйтеся на великому екрані різноманіттям програм із Google Play, включно з YouTube, Netflix, іграми та багато чим іще.

Побачте все на екрані телевізора

Миттєво діліться фотографіями, відео й іншими матеріалами, використовуючи бездротове під'єднання NFC та інтерфейс MHL.

NFC

Під'єднуйтеся через NFC

Використовуючи технологію прослуховування одним дотиком NFC, без дротів дублюйте вміст екрана свого мобільного пристрою Xperia™ на екрані BRAVIA®.

MHL

Демонструйте фотографії та відео зі смартфона

Завдяки можливостям під'єднання MHL фотографії й відео зі смартфона можна відтворювати у форматі Full HD.

TV SideView

Збагатіть враження від перегляду з TV SideView

За допомогою програми TV SideView знаходьте, записуйте та обговорюйте свої улюблені телевізійні програми. Ця інтелектуальна програма дозволяє за допомогою смартфона керувати телевізором і перевіряти розклад телепередач.

Створено для прослуховування

Враження від прослуховування будуть настільки ж реалістичними, як і від перегляду. ClearAudio+ удосконалює звук телевізора, емоційно збагачуючи всі події на екрані, що ніби оточують Вас. Слухайте музику, діалоги та ефекти об'ємного звуку із кращою чіткістю, коли кожен звук лунає окремо, що б Ви не дивились.

DSEE

DSEE

Насолоджуйтесь підвищеною деталізацією під час прослуховування. Технологія DSEE представляє узгоджену комбінацію наших аудіотехнологій, які забезпечують незмінно чітке та високоякісне звучання.

Технологія S-Force Front Surround

Технологія S-Force Front Surround

Технологія S-Force Front обробляє аудіосигнали для створення ефекту присутності під час прослуховування. Пряма багатоканальна обробка забезпечує реалістично чистий і потужний об'ємний звук.

Технологія звучання Clear Phase™

Чиста фаза

Технологія Clear Phase здійснює точне налаштування відгуку динаміків телевізора для більш плавного та збалансованого відтворення всіх частот – низьких, середніх і високих.

Огляньте всі функції свого W85C/W80C

Навчальні відеоролики

Навчальні відеоролики щодо користування телевізором

Виникли запитання щодо налаштувань та використання телевізора або іншого обладнання? У наших навчальних відео крок за кроком будуть надані необхідні пояснення.

Технічні характеристики та функції
Елегантна витончена конструкція, підкреслена тонкою алюмінієвою рамкою, надасть додаткового стилю інтер’єру будь-якої оселі. Першокласна якість зображення Full HD та легкий доступ до телебачення, програм, відео, ігор та іншого вмісту.
  • Доступний розмір екрана 108 см (43 дюйми), 126 см (50 дюймів), 139 см (55 дюймів), 164 см (65 дюймів)

  • Роздільна здатність Full HD (1920 x 1080)

  • X-Reality PRO

  • Android TV

  • 3D

Формат кадру
16:9

Створено з думкою про навколишнє середовище

ДІЗНАЙТЕСЯ, ЯК SONY ПІКЛУЄТЬСЯ ПРО НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, сервіси та вміст, користуватись якими – одне задоволення, але й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності.

Читати далі

ЕКОЛОГІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ЦЬОГО ВИРОБУ

  • Динамічне підсвічування дає змогу економити електроенергію: яскравість підсвічування змінюється залежно від зображення на екрані

  • У режимі енергозбереження регулюється яскравість підсвічування, а тому зменшується споживання електроенергії

  • У режимі вимкнення підсвічування вимикається РК-панель і підсвічування, а тому зменшується споживання електроенергії

Відгуки

Думка користувачів