CES 2016

Анонси на CES 2016

Наші останні продукти, які будуть представлені на CES 2016, розширюють межі інноваційних технологій та ніколи не залишать Вас без захоплюючих та пам’ятних вражень.

Чудовий дизайн для бездоганного зображення

Завдяки нашій інноваційній технології Slim Backlight Drive™ телевізори 4K із технологією динамічного підсилення контрастності забезпечать неперевершену якість зображення в надтонкому корпусі.

Чіткість 4K та чудова контрастність розширеного динамічного діапазону (HDR)

Просто вирушайте а дорогу

Бездротовий динамік h.ear go поєднує в собі бездоганний звук із легким під’єднанням та загальну портативність. Тому коли прийде час для веселощів, Ви будете готові.

Проживіть чудові моменти знову

Закарбуйте ідеальні моменти. Переслідуйте їх із пристрастю. Залиште їх свіжими. Завдяки відеокамері Handycam® із підтримкою 4K ваші зворушливі спогади справді оживуть.

Єдине обмеження – це Ваша уява.

Змініть світ домашніх розваг із проектором Life Space UX

Команда Sony робить те, чого не можуть інші. І всі продукти серії Life Space UX є справжнім доказом цього. Вони втілюють усі технологічні досягнення та неперевершений дизайн. Дізнайтеся більше про наші продукти.

  • Скляний динамік із кришталево чистим звукомСкляний динамік із кришталево чистим звуком
  • Динамік зі світлодіодним підсвічуваннямДинамік зі світлодіодним підсвічуванням
  • Портативний короткофокусний проекторПортативний короткофокусний проектор

Дізнайтеся про інновації від Sony на виставці CES 2016

Цього року ми представили свої найновіші технології та інновації на Міжнародній виставці побутової електроніки CES. Перегляньте наші фото нижче та дізнайтеся про все самі.