Перейти до вмісту

MDR-Z1R

Неперевершений звук, відчутна якість

Влаштуйтеся зручніше й підготуйтеся до звучання нового рівня. Завдяки передовим технологіям і довершеній майстерності виготовлення ви отримаєте незрівнянні враження від прослуховування.

Signature Series

One Signature Sound

Прослуховуючи аудіозаписи високої точності, ви можете не лише слухати, а й відчувати музику.

Кожна нота, кожен нюанс звуку.

Чисте звучання з HD-динаміків діаметром 70 мм

Мембрана нової розробки з магнієвим куполом і контуром із рідкокристалічного полімеру забезпечує відтворення звуку високої точності з частотою до 120 кГц. Завдяки цьому досягається незрівнянна чистота й точність звуку.

Чистий звук без зайвих шумів

Конструкція корпусу, що запобігає виникненню резонансу та усуває небажані шуми

Спеціальний акустичний фільтр регулює опір повітря та усуває відбиття звуку, що виникає внаслідок руху динаміків. Тому звук відтворюється чисто на всіх частотах. 

Акустична точність і довершеність дизайну

  • Ергономічна овеча шкіра
  • Облягаюча конструкція
  • Титан і шкіра 
  • Придатність для тривалого використання

Новий рівень стандартів відтворення аудіо

Навушники MDR-Z1R розроблені для відтворення звуку в ширших діапазонах частот, від наднизьких до надвисоких (до 120 кГц). Розширений динамічний діапазон дає змогу отримати багате звучання з найменшими нюансами. Завдяки цьому можна легко поринути в захоплююче звукове середовище.

Відкрийте для себе MDR-Z1R

Дізнайтеся про технології та задуми, з яких народилися наші найкращі навушники MDR-Z1R. 

Повний комплект

Скористайтеся всіма можливостями своїх навушників MDR-Z1R із додатковими аксесуарами, що входять до комплекту

жорсткий футляр

Жорсткий футляр для зберігання

Навушники та кабелі з комплекту зберігаються в окремих відділах стильного футляра з розкішною атласною підкладкою. 

Збалансований звук

Кабель для симетричного підключення діаметром 4,4 мм

Новий кабель для симетричного підключення діаметром 4,4 мм розділяє лівий і правий сигнали та мінімізує втрати під час передавання сигналу, що можуть призвести до погіршення якості звуку. Завдяки цьому досягається плавніше звучання на високих частотах і виняткова якість звуку.

OFC

Безкиснева мідь зі срібним покриттям

У навушниках MDR-Z1R використовуються кабелі з безкисневої міді зі срібним покриттям, що дає змогу мінімізувати опір матеріалу та втрати під час передавання сигналу. Завдяки цьому зменшується спотворення звуку, відтворюється більше звукових нюансів і досягається плавніше звучання на вищих частотах. 

Створено японськими майстрами 

Продукти Sony, вироблені в Японії, асоціюються з безумовною якістю й ефективністю. І навушники MDR-Z1R не виняток. Їх дбайливо виготовлено з першокласних компонентів із застосуванням найкращих виробничих технологій. Тому вони забезпечують виняткове звучання.

Відкрийте для себе Signature Series

З лінійкою продуктів Signature Series бездоганну якість і ефект присутності гарантовано. Змініть свої уявлення про можливості аудіо завдяки вдосконаленому звучанню кожної ноти.

Технічні характеристики та функції
Відчуйте принципово нову якість звуку та довершене виконання флагманських навушників серії Signature Series від Sony.
  • Сумісність із аудіо високої точності

  • Чутливий магнієвий купол і мембрана з контуром із рідкокристалічного полімеру для додаткової чіткості звуку

  • Корпус, що запобігає виникненню резонансу

  • Кабелі з безкисневої міді зі срібним покриттям

  • Ергономічні амбушури з овечої шкіри

Динамік
70 мм, куполоподібний (звукова котушка CCAW)
Частотна характеристика (Гц)
4–120 000 Гц
Довжина шнура
Кабель для навушників (довжиною близько 3 м, оптоволоконний зі срібним покриттям волокон, позолочений міні-штепсель для стереозвуку), кабель для симетричного підключення навушників (довжиною близько 1,2 м, оптоволоконний зі срібним покриттям волокон, позолочений L-подібний штепсель стандартного розміру для збалансованого звуку)

Що в комплекті

Універсальний перехідник (позолочений), Кабель для навушників (довжиною близько 3,0 м, оптоволоконний зі срібним покриттям волокон, позолочений міні-штепсель для стереозвуку), Кабель для симетричного підключення навушників (довжиною близько 1,2 м, оптоволоконний зі срібним покриттям волокон, позолочений L-подібний штепсель стандартного розміру для збалансованого звуку), Твердий футляр

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля