Перейти до вмісту
НАВУШНИКИ EXTRA BASS BLUETOOTH® XB650BT

Повні технічні характеристики та функції

MDR-XB650BT

Тип навушників
Закритого типу з динамічними випромінювачами
Динамік
30 мм
Частотна характеристика (Гц)
20 Гц - 20000 Гц
Чутливість (дБ/мВт)
95 дБ/мВт
Опір (Ом)
24 Ом
Керування гучністю
Так
Тип шнура
Не доступно
Довжина шнура
Не доступно
Гніздо
Не доступно
Час використання
Максимум 30 годин
Час заряджання
Приблизно 4 години
Вага
Прибл. 190 г
black
  • USB-кабель: так (micro USB довжиною 50 см)

Функції

Динамічні неодимові дифузори забезпечують точне відтворення

Легкі неодимові 30-мм динаміки надають звучанню навушників насичених, ритмічних відтінків навіть у найвибагливіших композиціях. У поєднанні з високочутливою мембраною ці навушники забезпечують чисте, точне відтворення аудіо по всьому частотному діапазону навіть за високого рівня гучності.

Зображення Навушники EXTRA BASS Bluetooth® XB650BT

Функція одного дотику NFC для миттєвого з'єднання

Технології зв’язку ближнього поля (NFC) і Bluetooth® роблять дротові з’єднання та складні процедури встановлення непотрібними. Просто торкніться навушників пристроєм, що підтримує технологію NFC, щоб установити швидке й надійне з’єднання, і почніть трансляцію своєї музичної колекції. Немає NFC? Жодних проблем. Під’єднайтеся через Bluetooth® і почніть трансляцію.

Зображення Навушники EXTRA BASS Bluetooth® XB650BT

Лінійка EXTRA BASS™ для глибокого насиченого звуку

Ці навушники, що входять до лінійки EXTRA BASS™ від Sony, ідеально підходять для прослуховування електронної музики та іншої насиченої басами музики. Використання технології підсилення басів забезпечує досконалу звукоізоляцію, глибоке звучання та плотне відтворення басів.

Зображення Навушники EXTRA BASS Bluetooth® XB650BT

Поворотна конструкція для легкого пакування

Поворотна конструкція забезпечує зручне зберігання навушників, коли Ви ними не користуєтесь, і чудову портативність у подорожах. Завдяки поворотним чашкам навушники зручно пакувати у валізу чи класти в сумку, адже вони не займають багато цінного місця. 

Зображення Навушники EXTRA BASS Bluetooth® XB650BT

М’які амбушури для абсолютного комфорту

Абсолютний комфорт прослуховування. Ці навушники мають саморегульовану дугу та м’які амбушури, що закривають усе вухо. Насолоджуйтесь комфортом під час тривалого прослуховування улюбленого вмісту, альбом за альбомом.

Вбудований мікрофон для дзвінків у режимі "вільні руки"

Вбудовані в дугу кнопка й мікрофон дозволяють приймати дзвінки в режимі "hands-free" на обраних моделях смартфонів, продовжуючи слухати музику. Легко переходьте з музики до викликів без необхідності знімати навушники.

Зображення Навушники EXTRA BASS Bluetooth® XB650BT

Тривалий ресурс батареї для безперервного прослуховування

4-годинне заряджання забезпечує приблизно 30 годин прослуховування. Тож Ви можете насолоджуватися музикою – композиція за композицією, альбом за альбомом.