MDR-1000X

Незрівнянна технологія шумопоглинання

Завдяки провідній технології шумопоглинання, реалізованій у цих навушниках, ніщо не відволікатиме вас від музики. Налаштуйте повне або часткове приглушення сторонніх шумів. 

НАВУШНИКИ

Навушники 1000X із Bluetooth® і системою шумопоглинання

MDR-1000X

Зображення Навушники 1000X із Bluetooth® і системою шумопоглинання

creamblack

Пориньте в музику

Насолоджуйтеся незрівнянною технологією шумопоглинання без обмежень, хоч би де ви були й хоч би що ви робили.

Слухайте музику. Не пропускайте нічого довкола.

Керуйте звучанням із SENSE ENGINE

Слухайте лише те, що хочете почути, без зайвих перешкод. Із SENSE ENGINE можна одним дотиком заглибитись у прослуховування музики або зменшити гучність, коли це необхідно.  

Дізнайтеся більше про технологію шумопоглинання та інші унікальні функції навушників MDR-1000X

Звучання, як в оригіналі

Слухайте музику, що звучить близько до оригіналу. Навушники з технологією S-Master HXTM оптимізовані для аудіо високої точності та зменшують можливі спотворення звуку, забезпечуючи якісне відтворення музики в найменших деталях.

Ці навушники мають потужні динаміки діаметром 40 мм із мембраною з рідкокристалічного полімеру, що відтворюють повний діапазон частот до 40 кГц і чудово працюють із гучними басами. 

Відновлюйте всі свої стиснені файли

Цифровий механізм удосконалення звуку HX (DSEE HX) підвищує якість стиснених цифрових музичних файлів (MP3, ACC, ATRAC та WMA), наближаючи їх якість до аудіо високої точності. Відновлюючи втрачені під час стиснення звуків із високих діапазонів частоти, технологія DSEE HX забезпечує багате, природне звучання музики з цифрових файлів. 

DSEE HX

Високоякісне бездротове звучання з LDAC

Технологія LDAC передає приблизно втричі більше даних (з максимальною швидкістю передачі 990 Кбіт/с) у порівнянні з традиційним Bluetooth® Audio, що дозволяє слухати аудіовміст у надзвичайній якості, наближеній до аудіо високої точності.

Амбушури із синтетичної шкіри

Розкішна шкіра

Завдяки м’якій синтетичній шкірі на амбушурах і всередині навушників вони дуже зручні й чудово виглядають. Зручне прилягання дає змогу комфортно прослуховувати музику протягом кількох годин.

Можливість повертання й складання навушників

Готовність до подорожей

Завдяки конструкції, що дає змогу повертати й складати навушники, вони зручно поміщаються у валізу, сумку або в чохол для транспортування з комплекту.  

Проведіть і торкніться

Проведіть і торкніться

Торкаючись панелі жестів на амбушурах, ви можете розпочати або зупинити відтворення, переходити між композиціями, регулювати гучність або користуватися функціями голосового помічника на смартфоні.

Характеристики
Завдяки провідній технології шумопоглинання, реалізованій у цих навушниках, ніщо не відволікатиме вас від музики. Налаштуйте повне або часткове приглушення сторонніх шумів.
  • Технологія цифрового шумопоглинання

  • Високоякісне бездротове передавання аудіо з LDAC

  • Сумісність із аудіо високої точності

  • 40-мм HD-дифузор для динамічного діапазону

  • Мембрана з рідкокристалічного полімеру з алюмінієвим покриттям мінімізує спотворення звуку

Динамік
40 мм, куполоподібний (звукова котушка CCAW)
Частотна характеристика (Гц)
4–40 000 Гц
Довжина шнура
Кабель для навушників (довжина приблизно 1,5 м, безкиснева мідь зі срібним покриттям волокон, позолочений міні-штепсель для стереозвуку)

Що в комплекті

Футляр для транспортування, Адаптер для використання в літаку, Кабель для навушників (довжина приблизно 1,5 м, безкиснева мідь зі срібним покриттям, позолочений міні-штепсель для стереозвуку), Кабель USB

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля